Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33182220-7»
-
ID: UA-2026-08-14-006963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Клапан серця механічний двостулковий для протезування мітрального клапана)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено14 серп. 13:56
Прийом пропозицій14 серп. 13:56 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість54 180 720,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-004856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Стент-система для імплантації при аневризмі черевної аорти)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено6 серп. 12:14
Прийом пропозицій6 серп. 12:14 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість40 400 111,40 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-002385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Стент-система для імплантації при аневризмі грудної аорти)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено6 серп. 10:40
Прийом пропозицій6 серп. 10:40 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість128 126 848,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-07-005035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMasters Series Механічний серцевий клапан мітральний (29MJ-501) (код згідно НК 024:2023: 60241 – Протез мітрального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Клапан серця механічний двостулковий для протезування аортального клапана)
Оголошено3 лип. 16:15
Прийом пропозицій3 лип. 16:15 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість162 044 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-011405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Клапановмісний кондуїт)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено26 черв. 17:45
Прийом пропозицій26 черв. 17:45 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість29 763 311,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-006726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (19AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (21AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (23AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-007196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (23AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-007205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (19AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-000989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (21AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-008340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (19AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-007086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (21AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-007049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (21AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-006267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Біопротез серцевого аортального клапана для транскатетерної імплантації)
Оголошено24 лют. 12:27
Прийом пропозицій24 лют. 12:27 – 4 бер. 10:00Очікувана вартість6 528 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-05-015273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Біопротез серцевого аортального клапана для транскатетерної імплантації)
Оголошено5 лют. 17:30
Прийом пропозицій5 лют. 17:30 – 13 лют. 10:00Очікувана вартість6 207 616,81 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-05-014905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Біопротез серцевого аортального клапана для транскатетерної імплантації)
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено5 лют. 17:01
Прийом пропозицій5 лют. 17:01 – 13 лют. 10:00Очікувана вартість932 163,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-30-016384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (21AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Ім'я:Хора Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380442498999 Факс:+380442498999Веб сайт: ЄДРПОУ:05493562Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-017817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (19AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Ім'я:Хора Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380442498999 Факс:+380442498999Веб сайт: ЄДРПОУ:05493562Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro