Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33182200-1»
-
ID: UA-2026-08-28-007201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Однокамерний частотно-адаптований штучний водій ритму серця (ШВРС) з можливістю автоматичного регулювання амплітуди при шлуночковому ритмоведенні (SSIR))
Оголошено28 серп. 14:33
Прийом пропозицій28 серп. 14:33 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-14-011140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Двокамерний частотно-адаптований штучний водій ритму серця (ШВРС) для новонароджених та немовлят (DDDR))
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено14 серп. 17:09
Прийом пропозицій14 серп. 17:09 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість741 942,15 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-010510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Двокамерний штучний водій ритму серця (ШВРС) з можливістю автоматичного регулювання амплітуди при шлуночковому ритмоведенні (DDD))
Оголошено14 серп. 16:14
Прийом пропозицій14 серп. 16:14 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість59 172 011,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-006963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Клапан серця механічний двостулковий для протезування мітрального клапана)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено14 серп. 13:56
Прийом пропозицій14 серп. 13:56 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість54 180 720,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-004856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Стент-система для імплантації при аневризмі черевної аорти)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено6 серп. 12:14
Прийом пропозицій6 серп. 12:14 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість40 400 111,40 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-002385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Стент-система для імплантації при аневризмі грудної аорти)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено6 серп. 10:40
Прийом пропозицій6 серп. 10:40 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість128 126 848,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-07-005035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMasters Series Механічний серцевий клапан мітральний (29MJ-501) (код згідно НК 024:2023: 60241 – Протез мітрального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Клапан серця механічний двостулковий для протезування аортального клапана)
Оголошено3 лип. 16:15
Прийом пропозицій3 лип. 16:15 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість162 044 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-005923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Ресинхронізаційний штучний водій ритму серця (ШВРС))
Оголошено3 лип. 13:38
Прийом пропозицій3 лип. 13:38 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість61 116 397,94 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-003383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Двокамерний частотно-адаптований штучний водій ритму серця (ШВРС) з можливістю автоматичного регулювання амплітуди при шлуночковому ритмоведенні (DDDR))
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено3 лип. 11:22
Прийом пропозицій3 лип. 11:22 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість147 336 913,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-007315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Оголошено30 черв. 13:45
Прийом пропозицій30 черв. 13:45 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість209 984,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-011405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Клапановмісний кондуїт)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено26 черв. 17:45
Прийом пропозицій26 черв. 17:45 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість29 763 311,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-009408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Комплект для стимуляції пучка Гіса: електрод - 1 штука, система для доставки гнучкого катетера або катетер для доставки - 1 штука, регульований слітер/слітер універсальний - 1 штука)
Оголошено25 черв. 15:10
Прийом пропозицій25 черв. 15:10 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість59 842 721,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-006726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (19AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (21AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (23AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-014704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Кардіовертер-дефібрилятор однокамерний)
Оголошено12 трав. 17:48
Прийом пропозицій12 трав. 17:48 – 25 трав. 10:00Очікувана вартість88 584 381,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-014125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Кардіовертер-дефібрилятор двокамерний)
Оголошено12 трав. 16:55
Прийом пропозицій12 трав. 16:55 – 25 трав. 10:00Очікувана вартість104 469 995,64 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-007196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (23AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-007205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRegent Механічний серцевий клапан (19AGN-751) (код згідно НК 024:2023: 60240 – Протез серцевого аортального клапана двостулковий)
Очікувана вартість52 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro