Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33182000-9»

  • ID: UA-2026-08-31-009654-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)

    Ім'я:
    Лариса Брущенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:04 – 11 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    49 453 980,94 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 16 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008426-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий непокритий; НК 031:2024 P07040202 СТЕНТИ … ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН); Балонний катетер для дилатації периферичних судин з покриттям, що містить лікарський засіб (НК 024:2023 62551 - Катетер балонний для ангіопластики периферичних артерій, який виділяє лікарський засіб; НК 031:2024 C010402020101 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA))

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:25 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    4 006 550,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає балон для предилятації, - 1 штука)

    Ім'я:
    Лариса Брущенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:41

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:41 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 191 533,58 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Стент для великих судин в комплекті з балоном)

    Ім'я:
    Лариса Брущенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:30

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:30 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    21 091 975,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007201-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Однокамерний частотно-адаптований штучний водій ритму серця (ШВРС) з можливістю автоматичного регулювання амплітуди при шлуночковому ритмоведенні (SSIR))

    Ім'я:
    Юлія Карнаух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:33

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:33 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    45 439 643,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 16 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001838-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дефібрилятор, код ДК 021:2015: ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024-2023 - 37806 Ручний зовнішній дефібрилятор)

    Ім'я:
    Марина Гречаник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532688624 Веб сайт:
    http://dmkl.pp.ua/
    ЄДРПОУ:
    01999684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 10:11

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:11 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    643 466,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    ДК 021:2015 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Судинний протез, форма: протези прямі, товщина стінки: 0.35 мм, вид протезу: неткані, тип судинного протезу за функцією: венозний, артеріальний)

    Ім'я:
    Максим Журавель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442065004 Веб сайт:
    http://cardio.org.ua
    ЄДРПОУ:
    26385055
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:54

    Прийом пропозицій
    31 серп. 09:54 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    347 202,26 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-25-012279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підігрівач рідини з портативним джерелом живлення (НК 024:2023: 47616 Апарат для кондуктивного підігрівання крові/інфузійних розчинів, НК 031:2024: Z12030305 ПІДІГРІВАЧІ ІНФУЗІЙНИХ РОЗЧИНІВ); Конвективний обігрівач (НК 024:2023: 37329 — Система обігрівання всього тіла на основі застосування … електричних ковдр, НК 031:2024: T030399 – Покривала для обігріву – інше) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму

    Ім'я:
    Наталія Філь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463146342 ЄДРПОУ:
    02774125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:42

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:42 – 2 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    249 469,62 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-25-009272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    НК 031:2024 - P0701020101 СУДИННІ ПРОТЕЗИ З ДАКРОНУ, ПРЯМІ (Протез судини в`язаний прямий, діаметр 8 mm (мм), довжина 70 cm (см), Протез судини тканий прямий , діаметр 28 mm (мм), довжина 30 cm (см), Протез судини тканий прямий, діаметр 32 mm (мм), довжина 30 cm (см), Протез судини тканий прямий … діаметр 30 mm (мм), довжина 30 cm (см))

    Ім'я:
    Плєшаков Павло Геннадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502222256 ЄДРПОУ:
    02010793
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:03

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:03 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    650 467,29 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-24-010817-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дефібрилятор (код НК 024:2023 - 17882 Система моніторингу фізіологічних параметрів з можливістю проведення дефібриляції; код НК 031:2024 - Z120305 - ДЕФІБРИЛЯТОРИ)

    Ім'я:
    ГРИЩЕНКО Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442013256 ЄДРПОУ:
    04350694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 23:43

    Прийом пропозицій
    24 серп. 23:43 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    664 243,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-008564-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Дефібрилятори

    Ім'я:
    Леся Лукашевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963393269 ЄДРПОУ:
    01982933
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:03

    Прийом пропозицій
    24 серп. 16:03 – 27 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    62 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-21-009919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    НК 031:2024 P0703020302 МЕХАНІЧНІ ДВОСТУЛКОВІ МІТРАЛЬНІ КЛАПАНИ (Штучні серцеві клапани: механічний мітральний, з піролітичного вуглецю, Ø 29 мм, двостулковий, комісурне відкриття, шовна фіксація, відкрита хірургія, інтраанулярна імплантація, профіль 85°, МРТ-сумісний, стійкий до кальцифікації, … Штучні серцеві клапани: механічний двостулковий мітральний клапан, Ø 27 мм, піролітичний вуглець, комісурне відкриття, інтраанулярна імплантація, шовна фіксація, відкритий тип кріплення стулок, профіль 85°, МРТ-сумісний)

    Ім'я:
    Плєшаков Павло Геннадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502222256 ЄДРПОУ:
    02010793
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:08

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:08 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 775 700,93 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-009652-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кардіостимулятори: однокамерний для тимчасової стимуляції, режими AOO/AAI/VVI/VOO, частота 180 уд/хв, програмування параметрів, захист від інтерференції, самотестування, біполярні електроди, регулювання амплітуди, стандарт ISO 13485, CE

    Ім'я:
    Оксана Лишак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380355121133 ЄДРПОУ:
    02001015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:02

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:02 – 26 серп. 07:30
    Очікувана вартість

    188 785,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-21-008189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК 024:2023: 60242 Біопротез серцевого аортального клапана; НК 031:2024 - P070301 – Біологічні клапани серця)

    Ім'я:
    Катерина Тимченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442916171 Веб сайт:
    http://www.heart.kyiv.ua
    ЄДРПОУ:
    38831595
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:13

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:13 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    133 598,13 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-18-012059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК 024:2023 - 35281 - Протез кровоносної судини синтетичний)

    Ім'я:
    Катерина Тимченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442916171 Веб сайт:
    http://www.heart.kyiv.ua
    ЄДРПОУ:
    38831595
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:47

    Прийом пропозицій
    18 серп. 16:47 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    116 822,43 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-18-011087-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33182000-9) (60240 - Протез серцевого аортального клапана двостулковий; НК 031:2024 P0703020399 МЕХАНІЧНІ ДВОСТУЛКОВІ КЛАПАНИ СЕРЦЯ – ІНШЕ)

    Ім'я:
    Катерина Тимченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442916171 Веб сайт:
    http://www.heart.kyiv.ua
    ЄДРПОУ:
    38831595
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:08

    Прийом пропозицій
    18 серп. 16:08 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    274 770,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-15-000322-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дефібрилятор – монітор, код НК 031:2024 Z12030501 НАПІВАВТОМАТИЧНІ ДЕФІБРИЛЯТОРИ, за кодом НК 024:2023: 17882 Система моніторингу фізіологічних параметрів з можливістю проведення дефібриляції; Модульний монітор пацієнта, код НК 031:2024 Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ … ПАЦІЄНТА, за кодом НК 024:2023: 33586 — Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта (ДК 021:2015:33180000-5 — АПАРАТУРА ДЛЯ ПІДТРИМУВАННЯ ФІЗІОЛОГІЧНИХ ФУНКЦІЙ ОРГАНІЗМУ)

    Ім'я:
    Федан Іван Степанович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт:
    http://medcolpo.lviv.ua
    ЄДРПОУ:
    22333618
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 12:04

    Прийом пропозицій
    15 серп. 12:04 – 23 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    531 915,89 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-14-011140-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Двокамерний частотно-адаптований штучний водій ритму серця (ШВРС) для новонароджених та немовлят (DDDR))

    Ім'я:
    Олександра Шашкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 17:09

    Прийом пропозицій
    14 серп. 17:09 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    741 942,15 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-14-010510-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Двокамерний штучний водій ритму серця (ШВРС) з можливістю автоматичного регулювання амплітуди при шлуночковому ритмоведенні (DDD))

    Ім'я:
    Тетяна Недовба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 16:14

    Прийом пропозицій
    14 серп. 16:14 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    59 172 011,30 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-14-006963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Клапан серця механічний двостулковий для протезування мітрального клапана)

    Ім'я:
    Катерина Компанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:56

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:56 – 25 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    54 180 720,30 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 80 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro