Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33172200-8»
-
ID: UA-2026-08-31-007212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом CPV за ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Апарат штучної вентиляції легенів , НК 024:2023 - 47244 Апарат штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії; Код НК 031:2024 Z12030105 - АПАРАТИ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ ДЛЯ ЛІКАРЕНЬ)
Оголошено31 серп. 14:49
Прийом пропозицій31 серп. 14:49 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-14-000008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативний ШВЛ, Код НК 031:2024 «Класифікатор медичних виробів» - Z12030104 - ПОРТАТИВНІ АПАРАТИ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ, Код НК 024:2023 - 36289 АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНІВ ІЗ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ (ДК 33170000-2 — ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АНЕСТЕЗІЇ ТА РЕАНІМАЦІЇ)
Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено14 серп. 00:17
Прийом пропозицій14 серп. 00:17 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість664 100,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-005747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 62763 Набір з інтубаційним відеоларингоскопом
Оголошено7 серп. 12:46
Прийом пропозицій7 серп. 12:46 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість611 391,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-010489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Клинок для ларингоскопа (НК 024:2023: 46828 - Клинок для ларингоскопа одноразового застосування; НК 031:2024: R9002 - КЛИНКИ ЛАРИНГОСКОПА, ОДНОРАЗОВІ; ДК 021:2015: 33172200-8 Реанімаційна апаратура); Клинок для ларингоскопа (НК
024:2023: 46828 - Клинок для ларингоскопа одноразового застосування; НК 031:2024: R9002 - КЛИНКИ ЛАРИНГОСКОПА, ОДНОРАЗОВІ; ДК 021:2015: 33172200-8 Реанімаційна апаратура)) Оголошено28 лип. 16:17
Прийом пропозицій28 лип. 16:17 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вiдеоларингоскопiв
Оголошено20 лип. 15:53
Прийом пропозицій20 лип. 15:53 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 650 880,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33170000-2 – Обладнання для анестезії та реанімації (Відеоларингоскоп, код НК 024:2023 – 35462 Гнучкий відеоларингоскоп, код НК 031:2024 – Z12021004– Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення, витратні матеріали відеоларингоскопи)
Оголошено16 лип. 14:11
Прийом пропозицій16 лип. 14:11 – 24 лип. 01:00Очікувана вартість121 183,18 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 62763 Набір з інтубаційним відеоларингоскопом
Оголошено30 черв. 15:14
Прийом пропозицій30 черв. 15:14 – 8 лип. 18:00Очікувана вартість323 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-010681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 62763 Набір з інтубаційним відеоларингоскопом
Оголошено4 черв. 15:21
Прийом пропозицій4 черв. 15:21 – 12 черв. 18:00Очікувана вартість323 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-012465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати штучної вентиляції легень
Оголошено1 черв. 18:50
Прийом пропозицій1 черв. 18:50 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 000 304,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-012894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат штучної вентиляції легень високого класу (код ДК 021:2015: 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації), (НК 024:2023: 47244 — Апарат штучної вентиляції легень загального призначення для інтенсивної терапії) (НК 031:2024: Z12030202 — Апарат штучної вентиляції легень для інтенсивної
терапії); Набір діагностичний ларингоскопічний (код ДК 021:2015: 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації), (НК 024:2023: 15076 — Жорсткий інтубаційний, багаторазовий ларингоскоп) (НК 031:2024: Z12021003— Ларингоскопи) Оголошено28 трав. 20:28
Прийом пропозицій28 трав. 20:28 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 550 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-012436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат штучної вентиляції легень високого класу (код ДК 021:2015: 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації), (НК 024:2023: 47244 — Апарат штучної вентиляції легень загального призначення для інтенсивної терапії) (НК 031:2024: Z12030202 — Апарат штучної вентиляції легень для інтенсивної
терапії); Набір діагностичний ларингоскопічний (код ДК 021:2015: 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації), (НК 024:2023: 15076 — Жорсткий інтубаційний, багаторазовий ларингоскоп) (НК 031:2024: Z12021003— Ларингоскопи) Оголошено18 трав. 16:48
Прийом пропозицій18 трав. 16:48 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 550 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-010376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАПАРАТИ ДЛЯ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ (Код ДК 021:2015- 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Код НК 024:2023- 47244 -Апарат штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії; Код НК 031:2024 - Z12030105 - Апарати штучної вентиляції легенів для лікарень.))
Оголошено13 трав. 15:29
Прийом пропозицій13 трав. 15:29 – 21 трав. 08:00Очікувана вартість2 689 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-009926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z1203010101 – Пристрої для проведення анестезії (Наркозно-дихальний апарат); код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z1203010599 – Апарат штучної вентиляції легень для лікарень – інше (Апарат штучної вентиляції
легенів для інтенсивної терапії) Оголошено30 квіт. 16:19
Прийом пропозицій30 квіт. 16:19 – 8 трав. 18:00Очікувана вартість6 575 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-009779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпресор безмасляний медичний
Оголошено21 квіт. 15:42
Прийом пропозицій21 квіт. 15:42 – 2 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість114 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-007082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтубаційний відеоларингоскоп
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено10 квіт. 13:33
Прийом пропозицій10 квіт. 13:33 – 18 квіт. 08:00Очікувана вартість125 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-003159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій для проведення серцево-легеневої реанімації з живленням від батареї згідно ДК 021:2015 код 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (НК 024:2023 код 61908 – Пристрій для проведення серцево-легеневої реанімації з живленням від батареї)
Ім'я:Пономаренко Світлана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442358042 ЄДРПОУ:39007616Оголошено8 квіт. 11:02
Прийом пропозицій8 квіт. 11:02 – 17 квіт. 17:00Очікувана вартість9 435 053,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-007813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАПАРАТИ ДЛЯ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ (Код ДК 021:2015- 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Код НК 024:2023- 47244 -Апарат штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії; Код НК 031:2024 - Z12030105 - Апарати штучної вентиляції легенів для лікарень.))
Оголошено31 бер. 15:18
Прийом пропозицій31 бер. 15:18 – 8 квіт. 08:00Очікувана вартість2 689 210,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-26-005794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для анестезії та реанімації, код 33170000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Реанімаційна апаратура, код 33172200-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 17882 за НК 024:2023 – Система моніторингу фізіологічних параметрів з можливістю проведення дефібриляції;
код Z120305 – МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ І СУПУТНІ АКСЕСУАРИ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЕФІБРИЛЯТОРИ) Оголошено26 бер. 12:10
Прийом пропозицій26 бер. 12:10 – 3 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 340,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-007202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат для штучної вентиляції легень (ДК 021:2015: 33172200-8 — Реанімаційна апаратура, НК 024:2023: 47244 — Апарат штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії, НК 031:2024 - Z12030105 - АПАРАТИ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ ДЛЯ ЛІКАРЕНЬ), Монітор пацієнта (ДК 021:2015:
33172200-8 — Реанімаційна апаратура, НК 024:2023: 33586 — Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 - Z12030202 - МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА), Дефібрилятор-монітор (ДК 021:2015: 33172200-8 — Реанімаційна апаратура, НК 024:2023: 17882 — Система моніторингу фізіологічних параметрів з можливістю проведення дефібриляції, НК 031:2024 — Z12030502 — МЕХАНІЧНІ ДЕФІБРИЛЯТОРИ) Оголошено9 бер. 13:52
Прийом пропозицій9 бер. 13:52 – 17 бер. 01:00Очікувана вартість6 130 278,32 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-004382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, Реанімаційна апаратура, НК 024:2023 код 61692 - Давач потоку газів для дихального контура одноразового використання (НК 031:2024 код R028099 - ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ І КРІПЛЕННЯ ДЛЯ КАТЕТЕРІВ – АКСЕСУАРИ, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ)
Ім'я:Трегубова Наталія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562339500 Веб сайт: ЄДРПОУ:01985423Оголошено3 бер. 11:20
Прийом пропозицій3 бер. 11:20 – 11 бер. 17:00Очікувана вартість218 499,90 грн
з ПДВЗавершена