Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33172000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-007212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом CPV за ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Апарат штучної вентиляції легенів , НК 024:2023 - 47244 Апарат штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії; Код НК 031:2024 Z12030105 - АПАРАТИ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ ДЛЯ ЛІКАРЕНЬ)
Оголошено31 серп. 14:49
Прийом пропозицій31 серп. 14:49 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-004541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом CPV за ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Компресор повітряний медичний, НК 024:2023 - 31253 – Компресор повітряний для медичних виробів; НК 031:2024 - Z120309 Трубопровідні системи подачі медичного/лікарського газу та супутні аксесуари)
Оголошено28 серп. 12:05
Прийом пропозицій28 серп. 12:05 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-009464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Витратні матеріали для інтенсивної терапії та неінвазивних методів діагностики), 6 найменувань
Ім'я:Віктор СветліковE-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:26385055Оголошено26 серп. 15:07
Прийом пропозицій26 серп. 15:07 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-24-001626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Наркозно-дихальний апарат (Код НК 024:2023: 37710 — Системи анестезіологічні загального призначення; код НК 031:2024 - Z1203010101 Пристрої для проведення анестезії; код ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації)»
Оголошено24 серп. 10:35
Прийом пропозицій24 серп. 10:35 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 042 033,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-001869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Респіраторний шолом для СРАР)
Ім'я:Віктор СветліковE-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:26385055Оголошено20 серп. 10:12
Прийом пропозицій20 серп. 10:12 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість164 930,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-000008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативний ШВЛ, Код НК 031:2024 «Класифікатор медичних виробів» - Z12030104 - ПОРТАТИВНІ АПАРАТИ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ, Код НК 024:2023 - 36289 АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНІВ ІЗ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ (ДК 33170000-2 — ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АНЕСТЕЗІЇ ТА РЕАНІМАЦІЇ)
Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено14 серп. 00:17
Прийом пропозицій14 серп. 00:17 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість664 100,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-005747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 62763 Набір з інтубаційним відеоларингоскопом
Оголошено7 серп. 12:46
Прийом пропозицій7 серп. 12:46 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість611 391,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-004916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат для анестезії (код НК 024:2023 –37710 - Система анестезіологічна загального призначення, код ДК 021:2015 «ЄЗС» - 33172100-7-Анестезійна апаратура) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33170000-2-Обладнання для анестезії та реанімації
Оголошено6 серп. 12:17
Прийом пропозицій13 серп. 00:00 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 906 277,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-001747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛарингоскоп, набір з 5-х клинків зігнутих № 0, 1, 2, 3, 4 та рукоятка, в футлярі, Мішки дихальні ручні типу АМБУ (ПВХ) комплект “Дорослий”
Оголошено6 серп. 10:11
Прийом пропозицій6 серп. 10:11 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 638,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАпаратура для анестезії та реанімації
Оголошено5 серп. 15:25
Прийом пропозицій5 серп. 15:25 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 193,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-007405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОД ДК 021:2015:33172000-6 Апаратура для анестизії та реанімації
Очікувана вартість50 079,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРукоятка середня, Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу) одноразовий, для дорослих, об’єм дих.мішка 1500–2000 мл, мін.дих. об’єм 500–1000 мл, кисневий мішок 1500–2000 мл, обмеження тиску 40–60 cmH₂O, конектор ISO 5356-1 Ø22/15 мм, маска №4 з ПВХ, стерильний
Оголошено31 лип. 13:50
Прийом пропозицій31 лип. 13:50 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 638,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-31-002987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): одноразовий, для немовлят, об’єм дихального мішка 200–500 мл, мін.дихальний об’єм 100–500 мл, кисневий мішок 1500–2000 мл, корпус із ПВХ, конектор ISO 5356-1 Ø22/15 мм, маска №0 із силікону, стерильний; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки:
7.00 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.50 мм, З манжетою Оголошено31 лип. 11:29
Прийом пропозицій31 лип. 11:29 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 820,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-010489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Клинок для ларингоскопа (НК 024:2023: 46828 - Клинок для ларингоскопа одноразового застосування; НК 031:2024: R9002 - КЛИНКИ ЛАРИНГОСКОПА, ОДНОРАЗОВІ; ДК 021:2015: 33172200-8 Реанімаційна апаратура); Клинок для ларингоскопа (НК
024:2023: 46828 - Клинок для ларингоскопа одноразового застосування; НК 031:2024: R9002 - КЛИНКИ ЛАРИНГОСКОПА, ОДНОРАЗОВІ; ДК 021:2015: 33172200-8 Реанімаційна апаратура)) Оголошено28 лип. 16:17
Прийом пропозицій28 лип. 16:17 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-011497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМішок дихальний (типу АМБУ) (за кодами ЄЗС ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (33172000-6 Апаратура для анестезії та реанімації); НК 024:2023: 37709 Мішок для дихального контура багаторазового використання; НК 031:2024: R03020202 МІШКИ ДИХАЛЬНІ, РУЧНІ, ТИПУ АМБУ)
Ім'я:Федоркова Інесса АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380645364594 ЄДРПОУ:01983683Оголошено27 лип. 19:56
Прийом пропозицій27 лип. 19:56 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість26 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-004328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМішок дихальний ручний типу АМБУ багаторазовий (дорослий) (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації) (НК 024:2023: 37709 - Мішок для дихального контура багаторазового використання; НК 031:2024: R03020202 - МІШКИ ДИХАЛЬНІ, РУЧНІ,
ТИПУ АМБУ) Оголошено24 лип. 11:59
Прийом пропозицій24 лип. 11:59 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 134,58 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вiдеоларингоскопiв
Оголошено20 лип. 15:53
Прийом пропозицій20 лип. 15:53 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 650 880,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33170000-2 – Обладнання для анестезії та реанімації (Відеоларингоскоп, код НК 024:2023 – 35462 Гнучкий відеоларингоскоп, код НК 031:2024 – Z12021004– Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення, витратні матеріали відеоларингоскопи)
Оголошено16 лип. 14:11
Прийом пропозицій16 лип. 14:11 – 24 лип. 01:00Очікувана вартість121 183,18 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-005428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗгідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 33170000-2 «Обладнання для анестезії та реанімації » (33172000-6 «Апаратура для анестезії та реанімації»: за кодом НК 024:2023 / НК 031:2024 «Класифікатору медичних виробів» - 14099 Разовий набір для трахеостомії/ R0105020102
ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ, З РЕГУЛЬОВАНИМ ФЛАНЦЕМ). Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Оголошено14 лип. 12:45
Прийом пропозицій14 лип. 12:45 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість50 230,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-010296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат ШВЛ високого класу з можливістю інтелектуальних режимів вентиляції
Ім'я:Лєсняков Володимир ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380504713788 ЄДРПОУ:01998408Оголошено3 лип. 17:47
Прийом пропозицій3 лип. 17:47 – 11 лип. 01:00Очікувана вартість1 651 908,00 грн
без ПДВЗавершена