Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33169200-4»

  • ID: UA-2024-12-30-001780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33160000-9 Устаткування для операційних блоків

    Ім'я:
    Олена Гломозда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462661310 ЄДРПОУ:
    38510035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 323,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-05-16-005918-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «код ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Багаторазові щипці для захоплення по типу ножиці (35524 - Гнучкі ендоскопічні захватні щипці, багаторазові); Багаторазовий кутовий кошик (46716 - Кошик для усунення жовчних/сечових каменів, багаторазового застосування); Одноразова … голка для ін’єкції (46632 - Петля для усунення поліпів / голка для ін'єкцій); Багаторазові щипці для гарячої біопсії (38810 - Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці, багаторазові); Багаторазовий електрод для коагуляції (45633 - Електрод для електрокаутера); Багаторазові щипці для захоплення по типу Pelican (35524 Гнучкі ендоскопічні захватні щипці, багаторазові); Атравматичні біполярні щипці для захоплення (38661 - Жорсткі ендоскопічні захватні щипці, багаторазові): Високочастотний кабель зі штекером по типу PSD (35042 - Електрохірургічний діатермічний кабель, багаторазовий)»

    Ім'я:
    Миронюк Наталія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681720380 ЄДРПОУ:
    02004255
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 трав. 2023 12:08

    Прийом пропозицій
    16 трав. 2023 12:08 – 24 трав. 2023 12:13
    Очікувана вартість

    151 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2022-09-16-008430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Устаткування для операційних блоків (код за ЕЗС ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків (33169000-2) (33169200-4) (33169300-5) (код за НК 024:2019:38727-Хірургічні ножиці загального призначення, багаторазові; 62468-Щипці хірургічні для м'яких тканин, у формі ножиць, … багаторазового використання; 35090-Долото хірургічне жолобувате; 10825-Ортопедичне долото; 34961-Затискач для операційної білизни; 45918-Середній/Глибокий ранорозширювач; 32357-Голка шовна, багаторазового використання; 37839-Голкотримач хірургічний, багаторазового використання; 42500-Багаторазові пінцет-подібні щипці для перев'язування; 15670-Кісткові щипці; 31335-Кюретка кісткова; 35048-Важіль / елеватор кістковий; 32312-Молоток хірургічний; 13287-Кістковий распатор; 12235-Руків’я скальпеля багаторазового використання; 46751-Щипці для утримання кістки; 62466-Щипці хірургічні для м'яких тканин, у формі пінцета, багаторазового використання; 45182-Хірургічний ретрактор самоутримувальний, багаторазового застосування; 42893-Лоток загального призначення, багаторазовий; 12143-Лоток для інструментів; 11289-Дисекційний набір))

    Ім'я:
    Пархоменко Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380635759429 ЄДРПОУ:
    08734598
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 вер. 2022 15:31

    Прийом пропозицій
    23 вер. 2022 16:00 – 28 вер. 2022 16:00
    Очікувана вартість

    1 390 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2019-04-08-000586-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хірургічні кошики

    Ім'я:
    Шустова Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 080577063240 Факс:
    706-32-03
    Веб сайт:
    http://idvamnu.com.ua
    ЄДРПОУ:
    02012160
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 018,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro