Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33168100-6»
-
ID: UA-2026-09-04-013631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801 – БРОНХОСКОПИ)
Оголошено4 вер. 19:21
Прийом пропозицій4 вер. 19:21 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-20-004181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОР ендоскоп
Оголошено20 серп. 11:32
Прийом пропозицій20 серп. 11:32 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість364 850,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-002993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 33160000-9 по ДК 021:2015 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопи). РПЗ - 9.187
Оголошено19 серп. 10:54
Прийом пропозицій19 серп. 10:54 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість34 621,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-007029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОР ендоскоп
Оголошено3 серп. 14:36
Прийом пропозицій3 серп. 14:36 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість222 598,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-007204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків (Жорсткий ендоскоп (Гістероскоп), НК 024:2023: 36628 Гістероскоп жорсткий/НК 031:2024: Z12020704 —ГІСТЕРОСКОПИ), код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (номенклатура 33168100-6 Ендоскопи).
Ім'я:Ніна Іванівна СліпченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380535420615 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999218Оголошено30 лип. 14:53
Прийом пропозицій30 лип. 14:53 – 7 серп. 01:00Очікувана вартість41 915,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-005118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 33160000-9 по ДК 021:2015 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопи). РПЗ - 9.187
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено17 лип. 12:37
Прийом пропозицій17 лип. 12:37 – 28 лип. 14:00Очікувана вартість34 621,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-001449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕндоскопічне обладнання (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33168100-6 - Ендоскопи, Код НК 024:2023:36635 - Ректоскоп, код НК 031:2024 - L0406 – жорсткі ректоскопи і аноскопи, багаторазові)
Оголошено14 лип. 09:54
Прийом пропозицій14 лип. 09:54 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 395,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-003855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеогастроскоп код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, (код номенклатурної позиції ДК 021:2015: 33168100-6 Ендоскопи, НК 024:2023: 17663 Гнучкий відеогастроскоп/НК 031:2024- Z12020511 Відеогастроскопи.)
Оголошено13 лип. 11:59
Прийом пропозицій13 лип. 11:59 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість500 467,29 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-003136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера ендоскопічна; Ендоскопічний термінал (СЗ №650 (вх. 481) зав. від. урології Кравчука А.)
Оголошено13 лип. 11:22
Прийом пропозицій13 лип. 11:22 – 21 лип. 09:00Очікувана вартість293 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-006362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічна стійка у складі , 33168100-6 — Ендоскопи, НК 024:2019: 35616 Система ендоскопічної візуалізації)
Оголошено22 черв. 13:01
Прийом пропозицій22 черв. 13:01 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 030 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-009743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛінійка (Воронка) вушна за Хартманом (Hartmann) код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:33395 Лійка вушна, багаторазового використання, НК 031:2024:L149099 ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ; Дзеркало назальне (носове) за Хартманом (Hartmann)
код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків згідно ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:35350 - Носове дзеркало багаторазового застосування, НК 031:2024: L149004 - ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНІ ДЗЕРКАЛА, БАГАТОРАЗОВІ; Голка-ніж парацентезна, багнетоподібна код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:12245 Ніж для вуха, НК 031:2024:L0202 (Хірургічні голки); Затискач кровоспинний за Халстед-Москіт код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання, НК 031:2024 L031306 — ЗАТИСКАЧІ ТА ЩИПЦІ ВАСКУЛЯРНІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, БАГАТОРАЗОВІ; Зонд для дослідження аттика код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:33433 Зонд оториноларингологічний, НК 031:2024 L149099 — Отоларингологічні інструменти, багаторазові — інше; Носовий зонд із навивкою код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:33433 Зонд оториноларингологічний, НК 024:2019:L14099 — Отоларингологічні інструменти, загального призначення та інші; Ендоскоп код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023: 36906 — Назальний ендоскоп, НК 031:2024: Z12021008 — Риноскопи; Комплект насадок для промивання носа ПРОЕТЦУ (ЗОЗУЛЯ) код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків згідно ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:34903- Канюля для носових пазух, НК 031:2024:L149099 БАГАТОРАЗОВІ ХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ: ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШІ Очікувана вартість42 525,65 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом класифікатору ДК 021:2015 - 33160000-9- Устаткування для операційних блоків (33168100-6 - Ендоскопи; НК 024:2023: 36112 - Гнучкий відеодуоденоскоп; НК 031:2024: Z12020508 Відеодуоденоскопи). Відеодуоденоскоп (в комплекті).
Оголошено15 черв. 15:09
Прийом пропозицій15 черв. 15:09 – 23 черв. 10:00Очікувана вартість3 225 490,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-012776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВоронка вушна за Хартманом (Hartmann) код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:33395 Лійка вушна, багаторазового використання, НК 031:2024:L149099 ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ; Дзеркало назальне (носове) за Хартманом (Hartmann) код
33160000-9 Устаткування для операційних блоків згідно ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:35350 - Носове дзеркало багаторазового застосування, НК 031:2024: L149004 - ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНІ ДЗЕРКАЛА, БАГАТОРАЗОВІ; Голка-ніж парацентезна, багнетоподібна код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:12245 Ніж для вуха, НК 031:2024:L0202 (Хірургічні голки); Затискач кровоспинний за Халстед-Москіт код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання, НК 031:2024 L031306 — ЗАТИСКАЧІ ТА ЩИПЦІ ВАСКУЛЯРНІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, БАГАТОРАЗОВІ; Зонд для дослідження аттика (вушний ґудзиковий зонд за Воячеком) код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:33433 Зонд оториноларингологічний, НК 031:2024 L149099 — Отоларингологічні інструменти, багаторазові — інше; Носовий зонд із навивкою код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:33433 Зонд оториноларингологічний, НК 024:2019:L14099 — Отоларингологічні інструменти, загального призначення та інші; Ендоскоп код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023: 36906 — Назальний ендоскоп, НК 031:2024: Z12021008 — Риноскопи; Комплект насадок для промивання носа ПРОЕТЦУ (ЗОЗУЛЯ) код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків згідно ДК 021:2015 ЄЗС, НК 024:2023:34903- Канюля для носових пазух, НК 031:2024:L149099 БАГАТОРАЗОВІ ХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ: ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШІ Оголошено28 трав. 19:54
Прийом пропозицій28 трав. 19:54 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 061,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-009750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕндоскопічна стійка в комплекті за кодом СРV за ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, відповідний код ДК 021:2015: 33168100-6 Ендоскопи.
Ім'я:Руденко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380894203073 Веб сайт: ЄДРПОУ:01994497Оголошено28 трав. 15:33
Прийом пропозицій28 трав. 15:33 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 047 796,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-012385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема морцеляції для урології – 1 комплект (НК 024:2023 - 46729 Система морцеляції тканин), (НК 031:2024 - Z12080204 Морцелятори); Резектоскоп для лазера – 1 комплект (НК 024:2023 - 35301 Резектоскоп), (НК 031:2024 - Z12020707 Резектоскопи); Морцескоп – 1 комплект (НК 024:2023 – 17145 Жорсткий
цистоскоп), (НК 031:2024 - Z12020701 Цистоскопи) Оголошено27 трав. 16:29
Прийом пропозицій27 трав. 16:29 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 404 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-008783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024:2023: 36117 - Гнучкий відеоколоноскоп багаторазового використання/ код НК 031:2024: Z12020606 - ВІДЕОКОЛОНОСКОПИ)
Оголошено18 трав. 14:48
Прийом пропозицій18 трав. 14:48 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 931 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-009273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеодуоденоскоп (ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33168100-6 Ендоскопи, НК 024:2023 - 36112 Гнучкий відеодуоденоскоп, НК 031:2024: Z12020502 - ДУОДЕНОСКОПИ)
Оголошено13 трав. 14:54
Прийом пропозицій13 трав. 14:54 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 484 627,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-001667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків – Ендоскопічне обладнання
Оголошено6 трав. 09:52
Прийом пропозицій6 трав. 09:52 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-010258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГнучкий відеоколоноскоп (НК 024:2023 36117 - Гнучкий відеоколоноскоп багаторазового використання, НК 031:2024 Z12020606 - Відеоколоноскопи) (код за ДК 021:2015 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків)
Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено21 квіт. 15:55
Прийом пропозицій21 квіт. 15:55 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 490 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-006065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУстаткування для операційних блоків (15058 Жорсткий сигмоїдоскоп)
Очікувана вартість6 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro