Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33167000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-013531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційний світильник, Хірургічний медичний аспіратор (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник) (НК 024:2023:47366 – Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги)
Оголошено4 вер. 18:54
Прийом пропозицій4 вер. 18:54 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Лампа операційна» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12010701 – Фіксовані безтіньові лампи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 12282 – Операційний світильник)
Оголошено31 серп. 18:04
Прийом пропозицій31 серп. 18:04 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Інсуфлятор СО2, код НК 024:2023: 16849 - Лапароскопічний інсуфлятор, код НК 031:2024:– Z12029008 - Газові інсуфлятори; Щипці біопсійні для колоноскопії, код НК 024:2023- 38810 - Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового
використання, код НК 031:2024 - L031301 - Щипці для біопсії, загальна хірургія, багаторазові; Операційна лампа, код НК 024:2023- 12282 – Операційний світильник, код НК 031:2024 - Z12010702 - Мобільні безтіньові лампи; Жорсткий ендоскоп (цистоскоп), код НК 024:2023- 17145 - Жорсткий цистоскоп, код НК 031:2024 - Z12020701 - Цистоскопи) Оголошено31 серп. 17:51
Прийом пропозицій31 серп. 17:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК
031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи)) Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено31 серп. 15:53
Прийом пропозицій31 серп. 15:53 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-000044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Операційні світильники), 33167000-8 Хірургічні світильники (46807 Наголовний освітлювач, що живиться від батарей/Z129004 Джерела світла, 12282 Операційний світильник/ Z12010701 ФІКСОВАНІ БЕЗТІНЬОВІ ЛАМПИ, 12282 Операційний світильник/ Z12010702
МОБІЛЬНІ БЕЗТІНЬОВІ ЛАМПИ) Оголошено28 серп. 07:36
Прийом пропозицій28 серп. 07:36 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-005299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХірургічний однокупольний стельовий світильник (Код НК 024:2023 - 12282 — Операційний світильник; Код НК 031:2024: Z12010701 - ФІКСОВАНІ БЕЗТІНЬОВІ ЛАМПИ)
Оголошено27 серп. 12:39
Прийом пропозицій27 серп. 12:39 – 4 вер. 14:00Очікувана вартість194 392,52 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків, код 33160000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Хірургічні світильники, код 33167000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 12282 за НК 024:2023 - Операційний світильник, код Z120107 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних
виробів" – СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ З БЕЗТІНЬОВИМИ ЛАМПАМИ) Оголошено21 серп. 14:30
Прийом пропозицій21 серп. 14:30 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість647 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-000683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків
Оголошено20 серп. 09:10
Прийом пропозицій20 серп. 09:10 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 028 037,38 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-007963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 12282 — Операційний світильник, НК 031:2024: Z12010701- ФІКСОВАНІ БЕЗТІНЬОВІ ЛАМПИ
Оголошено29 лип. 15:16
Прийом пропозицій29 лип. 15:16 – 6 серп. 01:00Очікувана вартість4 356 697,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків
Оголошено24 лип. 14:54
Прийом пропозицій24 лип. 14:54 – 1 серп. 10:00Очікувана вартість239 020,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-004585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Світильник хірургічний" ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник/НК 031:2024: Z12010702 - Мобільні безтіньові лампи
Ім'я:Лєсняков Володимир ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380504713788 ЄДРПОУ:01998408Оголошено24 лип. 12:14
Прийом пропозицій24 лип. 12:14 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість65 464,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-006982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Світильник операційний хірургічний (двокупольний, стельовий))
Оголошено21 лип. 14:16
Прийом пропозицій21 лип. 14:16 – 29 лип. 01:00Очікувана вартість355 514,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків.
Оголошено20 лип. 14:49
Прийом пропозицій20 лип. 14:49 – 28 лип. 14:40Очікувана вартість1 507 383,18 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-002281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема світлодіодного налобного освітлювача (НК 024:2023 46807 - Наголовний освітлювач, що живиться від батарей; НК 031:2024 Z129004 - Джерела світла) (код за ДК 021:2015 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків)
Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено16 лип. 10:48
Прийом пропозицій16 лип. 10:48 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 121 495,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-003587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-33167000-8 Хірургічні світильники (33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Очікувана вартість35 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХірургічні інструменти та обладнання для оториноларингології (ДК 021:2015 "33160000-9 Устаткування для операційних блоків")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено1 лип. 15:54
Прийом пропозицій1 лип. 15:54 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість168 823,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-008165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33167000-8 Хірургічні світильники (33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Оголошено9 черв. 14:07
Прийом пропозицій9 черв. 14:07 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 745,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-007681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційна лампа
Ім'я:Пожарська Ольга АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474762305 Факс:+380474763426ЄДРПОУ:02005378Оголошено18 трав. 14:29
Прийом пропозицій18 трав. 14:29 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 833,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-012173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (безтіньова операційна лампа), НК 024:2023 код 36843 — Світильник пересувний для проведення огляду/терапевтичних процедур, НК 031:2024 - Z12010702— Мобільні безтіньові лампи, номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 33167000-8
Хірургічні світильники. Ім'я:Зоріхіна Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380730412751 ЄДРПОУ:01994416Оголошено14 трав. 16:13
Прийом пропозицій14 трав. 16:13 – 22 трав. 16:07Очікувана вартість115 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-000966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезтіньова операційна лампа (двокупольна) (33167000-8 Хірургічні світильники; НК 024:2023: 12282 — Операційний світильник; НК 031:2024: Z12010701 - Фіксовані безтіньові лампи); Безтіньова операційна лампа (однокупольна) (33167000-8 Хірургічні світильники; НК 024:2023: 12282 — Операційний
світильник; НК 031:2024: Z12010701 - Фіксовані безтіньові лампи) Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків Оголошено13 трав. 09:27
Прийом пропозицій13 трав. 09:27 – 21 трав. 08:00Очікувана вартість442 960,00 грн
з ПДВЗавершена