Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33164000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання системи лапароскопічної, багаторазового використання, у комплекті для ВП «Пологовий будинок» КНП «ТМО «СМОЛ»
Оголошено31 серп. 16:33
Прийом пропозицій31 серп. 16:33 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-003055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКольпоскоп (код ДК 021:2015:33160000-9 – Устаткування для операційних блоків, за кодом ДК 021:2015:33164100-8 – Кольпоскопи, код НК 024:2023:10960 – Кольпоскоп, код НК 031:2024:Z12020703 – Кольпоскопи)
Оголошено21 серп. 10:50
Прийом пропозицій21 серп. 10:50 – 30 серп. 12:00 -
ID: UA-2026-08-19-004394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКольпоскоп
Оголошено19 серп. 11:59
Прийом пропозицій19 серп. 11:59 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-000683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків
Оголошено20 серп. 09:10
Прийом пропозицій20 серп. 09:10 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 028 037,38 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-004588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання системи лапароскопічної, багаторазового використання, у комплекті для ВП «Пологовий будинок» КНП «ТМО «СМОЛ»
Оголошено6 серп. 12:16
Прийом пропозицій6 серп. 12:16 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість2 803 738,32 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-009260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Система лапароскопічна (НК 024:2023 32617 - Система лапароскопічна багаторазового використання; НК 031:2024 Z12020499 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ ПІД ЧАС
ЕНДОСКОПІЧНОЇ І МІНІМАЛЬНО ІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ І КЕРУВАННЯ НИМИ – ІНШЕ)) Оголошено24 лип. 15:52
Прийом пропозицій24 лип. 15:52 – 1 серп. 10:00Очікувана вартість20 391 222,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-17-001044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКольпоскоп з відеосистемою, код ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (33164100-8 – Кольпоскопи)
Оголошено17 лип. 09:42
Прийом пропозицій17 лип. 09:42 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 878,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-010790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33160000-9 -Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 10960 – Кольпоскоп), (НК 031:2024 Z12020703– Кольпоскопи)
Оголошено15 лип. 17:44
Прийом пропозицій15 лип. 17:44 – 23 лип. 01:00Очікувана вартість284 583,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, номенклатурна позиція ДК 021:2015 ― 33164000-7 Обладнання для лапароскопічних операцій
Оголошено30 черв. 18:50
Прийом пропозицій30 черв. 18:50 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість510 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-010998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Троакар 12 мм з фіксацією, багаторазового використання, безпечний)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено16 черв. 15:36
Прийом пропозицій16 черв. 15:36 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість124 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-006759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Безпечний троакар 10 мм з фіксацією, багаторазового використання)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено16 черв. 13:11
Прийом пропозицій16 черв. 13:11 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість96 840,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-002050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015 33164000-7 Обладнання для лапароскопічних операцій) код НК 024:2023: 47342 - Лапараскопічна канюля для зрошення / відсмоктування) (код НК 031:2024: L030199 - КАНЮЛІ І НАКОНЕЧНИКИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ –
ІНШЕ) код НК 024:2023: 32684 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, біполярний, багаторазовий) (код НК 031:2024: L1201 - ХІРУРГІЧНІ ДИСЕКТОРИ ДЛЯ ЛАПАРОСКОПІЇ І ТОРАКОСКОПІЇ, БАГАТОРАЗОВІ) код НК 024:2023: 32684 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, біполярний, багаторазовий) (код НК 031:2024: L180402 - ЩИПЦІ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ) код НК 024:2023: 32684 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, біполярний, багаторазовий) (код НК 031:2024: L180402 - ЩИПЦІ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ) код НК 024:2023: 47487 - Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування) (код НК 031:2024: L1899 - ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ) код НК 024:2023: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий) (код НК 031:2024: L180602 - ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ) код НК 024:2023: 47487 - Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування) (код НК 031:2024: L1899 - ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ) Оголошено8 черв. 10:51
Прийом пропозицій8 черв. 10:51 – 16 черв. 09:00Очікувана вартість62 794,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-014247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лапароскопічні стійки)
Оголошено4 черв. 19:25
Прийом пропозицій4 черв. 19:25 – 20 черв. 10:00Очікувана вартість50 465 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-007835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Набір нечіпованих силіконових трубок для Art Pump II)( або еквівалент)( НК 024:2023 - 16779 Набір трубок для аспіраційної системи)(НК 031:2024: A03020102 — ПОДОВЖУВАЛЬНІ ТРУБКИ ВИСОКОГО ТИСКУ)
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено12 трав. 13:32
Прийом пропозицій12 трав. 13:32 – 20 трав. 15:00Очікувана вартість45 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-011769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛапароскопічна стійка з комплектуючими (НК 024:2023:32617 - Система лапароскопічна багаторазового використання; НК 031:2024:L1217-Набори інструментів для лапароскопії і торакоскопії, багаторазові) за кодом ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Оголошено11 трав. 16:08
Прийом пропозицій11 трав. 16:08 – 19 трав. 09:00Очікувана вартість4 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-010484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний інструментарій для лапароскопічної хірургії за ДК 021:2015 код CPV 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Оголошено4 трав. 15:35
Прийом пропозицій4 трав. 15:35 – 12 трав. 11:00Очікувана вартість33 950,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-011008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для лапароскопічних операцій
Очікувана вартість49 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-011665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезектоскоп, Візуальний обтуратор для резектоскопа, Відеоларингоскоп, Робоча частина (тяга, вставка) монополярного лапароскопічного затискача, Тубус для лапароскопічного затискача, Ручка лапароскопічних затискачів, Одноразовий електрод
Оголошено29 квіт. 17:13
Прийом пропозицій29 квіт. 17:13 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість352 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-002705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКольпоскоп (код НК 024:2023 10960 – Кольпоскопи; НК 031:2024 Z12020703 КОЛЬПОСКОПИ)
Ім'я:Олександра ГодункоE-mail: [email protected] Телефон: +380661073361 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984174Оголошено7 квіт. 11:17
Прийом пропозицій7 квіт. 11:17 – 15 квіт. 10:00Очікувана вартість315 233,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-012836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, номенклатурна позиція ДК 021:2015 ― 33164000-7 Обладнання для лапароскопічних операцій
Оголошено6 квіт. 17:09
Прийом пропозицій6 квіт. 17:09 – 15 квіт. 10:00Очікувана вартість100 000,00 грн
з ПДВЗавершена