Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33162200-5»
-
ID: UA-2026-08-31-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Інсуфлятор СО2, код НК 024:2023: 16849 - Лапароскопічний інсуфлятор, код НК 031:2024:– Z12029008 - Газові інсуфлятори; Щипці біопсійні для колоноскопії, код НК 024:2023- 38810 - Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового
використання, код НК 031:2024 - L031301 - Щипці для біопсії, загальна хірургія, багаторазові; Операційна лампа, код НК 024:2023- 12282 – Операційний світильник, код НК 031:2024 - Z12010702 - Мобільні безтіньові лампи; Жорсткий ендоскоп (цистоскоп), код НК 024:2023- 17145 - Жорсткий цистоскоп, код НК 031:2024 - Z12020701 - Цистоскопи) Оголошено31 серп. 17:51
Прийом пропозицій31 серп. 17:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для краніотома (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає пункційну голку, - 1 штука)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено31 серп. 15:08
Прийом пропозицій31 серп. 15:08 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Комплектуючі та інструменти до апарату ЕХВЧ-300 РК "Надія-4")
Оголошено31 серп. 15:02
Прийом пропозицій31 серп. 15:02 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-31-000467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдноразова ізолована канюля
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено31 серп. 09:10
Прийом пропозицій31 серп. 09:10 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для ендоскопії (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Оголошено26 серп. 16:28
Прийом пропозицій26 серп. 16:28 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-010524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45633 – Електрод для електрокаутера (K02010103 – Електрохірургічні електроди, одноразові); 47487 – Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування (L1899 – Електрохірургічні інструменти, багаторазові – інше)
Оголошено25 серп. 15:42
Прийом пропозицій25 серп. 15:42 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-20-005615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024:2023 – 35134 лезо для дерматома, одноразового застосування, НК 031:2024: V0199 різальні пристрої, одноразові – інше)
Оголошено20 серп. 12:31
Прийом пропозицій20 серп. 12:31 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків, 33162200-5 Інструменти для операційних блоків (37148 - Канюля для лапароскопічного доступу, багаторазового використання/ L031202 - АБДОМІНАЛЬНИЙ ТРОАКАР, БАГАТОРАЗОВИЙ, 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний,
багаторазовий/ L180402 - ЩИПЦІ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ, 47342 - Лапараскопічна канюля для зрошення / відсмоктування/L030199 - КАНЮЛІ І НАКОНЕЧНИКИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ, 46329 - Голка для пневмоперитонеуму з підпружиненим стилетом багаторазового застосування/K0104 - ГОЛКИ ВЕРЕША, 35080 Щипці захоплювальні лапароскопічні багаторазового застосування/ L031399 - ЩИПЦІ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ) Оголошено19 серп. 16:35
Прийом пропозицій19 серп. 16:35 – 27 серп. 11:00Очікувана вартість685 401,87 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіочастотний плазмовий електрод, кут наконечника 90; Радіочастотний плазмовий електрод, кут наконечника 50 (НК 024:2023:63309 Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод; НК 031:2024:K02030101); Секвенційний пристрій для відновлення меніска з вигнутою голкою, 7 імплантів в
комплекті (НК 024:2023:37390 Апарат для зшивання ендоскопічний одноразового використання; НК 031:2024:P09120102); Набір трубок для іригації (НК 024:2023:46102 Хірургічний набір трубок для іригації одноразового використання; НК 031:2024:A03040299) за кодом ДК 021:2015 код – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків Оголошено18 серп. 17:15
Прийом пропозицій18 серп. 17:15 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість480 691,41 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-000780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилка хірургічна, дротяна, потрійна, Джиглі згідно СЗ №408 Перепелюка А.
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдноразова ізолована канюля
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено18 серп. 07:51
Прийом пропозицій18 серп. 07:51 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість109 566,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-009674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Комплектуючі та інструменти до апарату ЕХВЧ-300 "Надія-4")
Оголошено14 серп. 16:21
Прийом пропозицій14 серп. 16:21 – 24 серп. 07:00Очікувана вартість35 682,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-008682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект багаторазових лапароскопічних інструментів
Оголошено14 серп. 15:01
Прийом пропозицій14 серп. 15:01 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість442 400,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-13-012078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для відпрацювання практичних навичок з освітніх компонентів: «Педіатрія з дитячими інфекційними хворобами», «Клінічна анатомія та оперативна хірургія», «Судова медицина» освітніх програм «Педіатрія» та «Медицина», а саме пінцети і ножиці для навчальних операційних
Очікувана вартість4 695,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кліпси для прямого виключення церебральних аневризм)
Оголошено13 серп. 15:33
Прийом пропозицій13 серп. 15:33 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість942 492,09 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-008786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіполярні пінцети, ретрактори, леза ретракторів (ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Оголошено12 серп. 15:38
Прийом пропозицій12 серп. 15:38 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість699 547,76 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для операційних блоків (ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»)
Оголошено11 серп. 16:58
Прийом пропозицій11 серп. 16:58 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість330 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожииі тупокінцеві 14,5см Прямі JB-22-004,Пінцет ПА 14,5 см JB-16-014,Лоток фігурний 25 смЛПч-260Н
Очікувана вартість1 303,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro