Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33162100-4»
-
ID: UA-2026-08-31-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Інсуфлятор СО2, код НК 024:2023: 16849 - Лапароскопічний інсуфлятор, код НК 031:2024:– Z12029008 - Газові інсуфлятори; Щипці біопсійні для колоноскопії, код НК 024:2023- 38810 - Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового
використання, код НК 031:2024 - L031301 - Щипці для біопсії, загальна хірургія, багаторазові; Операційна лампа, код НК 024:2023- 12282 – Операційний світильник, код НК 031:2024 - Z12010702 - Мобільні безтіньові лампи; Жорсткий ендоскоп (цистоскоп), код НК 024:2023- 17145 - Жорсткий цистоскоп, код НК 031:2024 - Z12020701 - Цистоскопи) Оголошено31 серп. 17:51
Прийом пропозицій31 серп. 17:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-004261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ендоскопічної візуалізації у комплекті (доукомплектація апаратно-інструментального комплексу для гістероскопії) (НК 024:2023 — 35616 -Система ендоскопічної візуалізації, НК 031:2024 — Z12020403 - Модулі для ендоскопічної візуалізації та мінімально інвазивної хірургії) за ДК 021:2015 —
33160000-9 Устаткування для операційних блоків Оголошено26 серп. 11:33
Прийом пропозицій26 серп. 11:33 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-12-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків - Система шейвера (Код НК 024:2023 - 36224 - Система шейверна артроскопічна з живленням від мережі, Код НК 031:2024 - Z1202110201 Моторизовані системи для артроскопічної хірургії), Лезо шейвера (Код НК 024:2023 - 41499 - Лезо артроскопічної шейверної
системи,одноразового використання, Код НК 031:2024 - Z1202110280 Моторозовані інструменти для артроскопічної хірургії -апаратні аксесуари), Радіочастотний плазмовий хірургічний електрод (зонд) (Код НК 024:2023 - 63309 - Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 - К02050101Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові) Оголошено12 серп. 11:14
Прийом пропозицій12 серп. 11:14 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ендоскопічної візуалізації для відеобронхоскопії (НК 024:2023 35616 - Система ендоскопічної візуалізації, НК 031:2024 Z12020403 - Модулі для ендоскопічної візуалізації та мінімально інвазивної хірургії), Відеоларингоскоп (відеобронхоскоп) (НК 024:2023 17662 - Гнучкий відеобронхоскоп, НК
031:2024 Z12020802 - Відеобронхоскопи) (код за ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків) Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено25 серп. 18:28
Прийом пропозицій25 серп. 18:28 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 738 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-006686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків
Оголошено17 серп. 13:59
Прийом пропозицій17 серп. 13:59 – 25 серп. 01:00Очікувана вартість1 227 879,44 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-006223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп хірургічний загального призначення (Код НК 024:2023:35191 - Мікроскоп хірургічний загального призначення; Код НК 031:2024 Z12011101 ОПЕРАЦІЙНІ МІКРОСКОПИ)
Ім'я:Олександра ГодункоE-mail: [email protected] Телефон: +380661073361 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984174Оголошено31 лип. 14:36
Прийом пропозицій31 лип. 14:36 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість2 336 396,57 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-011184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрепанаційна хірургічна система; Радіочастотний генератор; Системи інтракраніального дренування та моніторингу ВЧТ; Системи ендоскопічного електрокоагулятора
Оголошено27 лип. 18:04
Прийом пропозицій27 лип. 18:04 – 4 серп. 01:00Очікувана вартість7 847 663,55 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-27-005463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків, Насос вакуумний для терапії ран в комплектації, НК 024:2023 код 47955 — Система лікування ран негативним тиском, з живленням від батареї, багаторазового використання (НК 031:2024 код Z12040205 – Обладнання для вакуумної терапії)
Оголошено27 лип. 13:19
Прийом пропозицій27 лип. 13:19 – 26 серп. 17:00Очікувана вартість3 108 333,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-24-010433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема хірургічна навігаційна для краніальної хірургії; Судинний допплер для нейрохірургії
Оголошено24 лип. 18:33
Прийом пропозицій24 лип. 18:33 – 3 серп. 01:00Очікувана вартість8 466 892,53 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-23-004528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44776 - Електрохірургічна система (Z12010902 — Електрохірургічні апарати (ЕХА) для загального використання)
Ім'я:Лютак Богдан ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385020845 Факс:+380385020845ЄДРПОУ:05481091Оголошено23 лип. 12:10
Прийом пропозицій23 лип. 12:10 – 31 лип. 08:00Очікувана вартість233 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44776 - Електрохірургічна система (Z12010902 — Електрохірургічні апарати (ЕХА) для загального використання)
Ім'я:Лютак Богдан ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385020845 Факс:+380385020845ЄДРПОУ:05481091Оголошено15 лип. 16:06
Прийом пропозицій15 лип. 16:06 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість233 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-007872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 –33160000-9- Устаткування для операційних блоків (Трансуретральний біполярний резектоскоп (в комплекті) (НК 024:2023: 44776 «Електрохірургічна система» НК 031:2024: Z12010904 - ЕНДОСКОПІЧНІ ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ АПАРАТИ (ЕХА) ;Електрохірургічний генератор (в комплекті) (НК 024:2023: 44776
«Електрохірургічна система» ;НК 031:2024: Z12010902 - ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ АПАРАТИ (ЕХА) ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ) Оголошено15 лип. 15:28
Прийом пропозицій15 лип. 15:28 – 23 лип. 01:00Очікувана вартість2 561 682,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Аспіраційна система для тромбектомії при ішемічному інсульті у складі: аспіраційна помпа, з’єднувальна лінія, ємність для збирання аспірованого матеріалу)
Оголошено10 лип. 17:13
Прийом пропозицій10 лип. 17:13 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість19 746 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-003082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35616 – Системи ендоскопічної візуалізації у комплекті (Z12020506 – Гастроскопи)
Оголошено10 лип. 11:08
Прийом пропозицій10 лип. 11:08 – 20 лип. 18:00Очікувана вартість4 205 607,48 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-001006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків, Насос вакуумний для терапії ран в комплектації, НК 024:2023 код 47955 — Система лікування ран негативним тиском, з живленням від батареї, багаторазового використання (Z12040205 – Обладнання для вакуумної терапії)
Ім'я:Приходько Олена ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562339500 Веб сайт: ЄДРПОУ:01985423Оголошено25 черв. 09:25
Прийом пропозицій25 черв. 09:25 – 7 лип. 09:00Очікувана вартість3 108 333,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-011888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ендоскопічної візуалізації (Процесор відеозображень для ендоскопії, Джерело світла ендоскопічне, з живленням від мережі, Гнучкий відеогастроскоп, багаторазовий, Кольоровий монітор для відображення зображень, Стійка для медичної техніки) (Код НК 024:2023 - 35616 Система ендоскопічної
візуалізації; Код НК 031:2024 - Z12020511 – ВІДЕОГАСТРОСКОПИ) Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Оголошено22 черв. 16:28
Прийом пропозицій22 черв. 16:28 – 30 черв. 18:00Очікувана вартість2 837 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-011238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект електродів до резектоскопа (Електрод петля та Електрод кулька) (Код НК 024:2023 - 38088 – Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод біполярний; Код НК 031:2024 - Z12010980 - Електрохірургічні інструменти – апаратні аксесуари)
Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Оголошено19 черв. 15:44
Прийом пропозицій19 черв. 15:44 – 27 черв. 17:00Очікувана вартість119 066,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-012608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ендоскопічної візуалізації (Процесор відеозображень для ендоскопії, Джерело світла ендоскопічне, з живленням від мережі, Гнучкий відеогастроскоп, багаторазовий, Кольоровий монітор для відображення зображень, Кольоровий монітор для відображення зображень) (Код НК 024:2023 - 35616 Система
ендоскопічної візуалізації; Код НК 031:2024 - Z12020511 – ВІДЕОГАСТРОСКОПИ) Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Оголошено18 черв. 16:42
Прийом пропозицій18 черв. 16:42 – 26 черв. 18:00Очікувана вартість2 837 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-18-008993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків ( НК 024:2023 – 37084 Телескоп до жорсткого ендоскопа / НК 031:2024 – Z12020713 Уретерореноскопи; НК 024:2023 – 38810 Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового використання / НК 031:2024 – L031301 Щипці для біопсії, загальна
хірургія, багаторазові; НК 024:2023 –35326 Гнучкі ендоскопічні ножиці багаторазові / НК 031:2024 – L1202 – Хірургічні ножиці для лапароскопії і торакоскопії, багаторазові; НК 024:2023 – 35524 Гнучкі ендоскопічні захватні щипці багаторазові / НК 031:2024 – L1204 Хірургічні щипці для лапароскопії і торакоскопії, багаторазові; НК 024:2023 – 47487 Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування / НК 031:2024 – L1899 Електрохірургічні інструменти, багаторазові – інше) Оголошено18 черв. 14:46
Прийом пропозицій18 черв. 14:46 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість658 000,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-06-17-012286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків (Гнучкий відеогастроскоп (33162100-4 - Апаратура для операційних блоків (НК 024:2023 - 17663 Гнучкий відеогастроскоп; НК 031:2024 - Z12020511 Відеогастроскопи))
Оголошено17 черв. 16:23
Прийом пропозицій17 черв. 16:23 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість800 994,33 грн
з ПДВЗавершена