Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33161000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-006054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Дерматом дисковий електричний, що живиться від акумуляторної батареї, код НК 024:2023 – 46184 Дерматом, що живиться від батареї, код НК 031:2024 – L0103 ДЕРМАТОМИ ТА ЛЕЗА, БАГАТОРАЗОВІ)
Оголошено31 серп. 14:03
Прийом пропозицій31 серп. 14:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків, код 33160000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Електрохірургічні прилади, код 33161000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 11490 за НК 024:2023 – Генератор електрохірургічної системи, код Z12010902 за НК 031:2024 -
ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ АПАРАТИ (ЕХА) ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ) Оголошено28 серп. 16:05
Прийом пропозицій28 серп. 16:05 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисокочастотний прилад (код ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 44776 Електрохірургічна система, НК 031:2024: Z12010901 «Діатермокоагулятори»)
Оголошено26 серп. 14:47
Прийом пропозицій26 серп. 14:47 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-009352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків.
Оголошено21 серп. 14:50
Прийом пропозицій27 серп. 14:55 – 2 вер. 14:55 -
ID: UA-2026-08-20-000723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрохірургічна система (Електрохірургічний апарат) за кодом ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків; НК 024:2023: 44776 - Електрохірургічна система; НК 031:2024: код EMDN Z12010902 - ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ АПАРАТИ (ЕХА) ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Оголошено20 серп. 09:13
Прийом пропозицій20 серп. 09:13 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість658 878,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-009785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електрокоагуляторів (2-шт.) КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Очікувана вартість467 289,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисокочастотний прилад (код ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 44776 Електрохірургічна система, НК 031:2024: Z12010901 «Діатермокоагулятори»)
Оголошено12 серп. 13:24
Прийом пропозицій12 серп. 13:24 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість380 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-003274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Медична осцилююча пила - НК 024:2023 - 44491 — Багатофункційний дриль/пилка хірургічна, що живиться від електромережі, НК 031:2024 - Z12130502 – Пилки для ортопедичної хірургії)
Оголошено6 серп. 11:26
Прийом пропозицій6 серп. 11:26 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість95 700,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-009047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрохірургічна система
Оголошено29 лип. 15:53
Прийом пропозицій29 лип. 15:53 – 6 серп. 01:00Очікувана вартість1 345 794,39 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-27-011184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрепанаційна хірургічна система; Радіочастотний генератор; Системи інтракраніального дренування та моніторингу ВЧТ; Системи ендоскопічного електрокоагулятора
Оголошено27 лип. 18:04
Прийом пропозицій27 лип. 18:04 – 4 серп. 01:00Очікувана вартість7 847 663,55 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-24-003227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання електрокоагуляторів (2-шт.) КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Оголошено24 лип. 11:22
Прийом пропозицій24 лип. 11:22 – 1 серп. 08:00Очікувана вартість467 289,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-002503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат високочастотний електрохірургічний
Оголошено21 лип. 10:40
Прийом пропозицій21 лип. 10:40 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість122 036,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-005772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНейтральний електрод (НК 024:2023 42551 - Електрохірургічний зворотний електрод, багаторазовий; НК 031:2024 L180602 – Електроди для ендоскопічної електрохірургії, багаторазові), Кабель до багаторазових нейтральних електродів (НК 024:2023 35507 63401 - Електрохірургічний зворотний відвід; НК
031:2024 L1899 - Електрохірургічні інструменти, багаторазові – інше), Біполярний кабель (НК 024:2023 47487 - Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування; НК 031:2024 L1899 - Електрохірургічні інструменти, багаторазові – інше), Кабель до нейтральних електродів (НК 024:2023 63401 - Електрохірургічний зворотний відвід; НК 031:2024 L1899 - Електрохірургічні інструменти, багаторазові – інше), Кабель (НК 024:2023 47487 - Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування; НК 031:2024 L1899 - Електрохірургічні інструменти, багаторазові – інше), (код за ДК 021:2015 33160000-9: Устаткування для операційних блоків) Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено16 лип. 13:44
Прийом пропозицій16 лип. 13:44 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість186 915,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-003255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроди до апарату радіохвильового електрохірургічного ЕКВЧ «Надія-4»
Оголошено15 лип. 11:25
Прийом пропозицій15 лип. 11:25 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-008027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіполярний зажим з антипригарним покриттям (ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 031:2024 - L1899)
Очікувана вартість84 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33160000-9: Устаткування для операційних блоків», 33161000-6 електрохірур(гічні прилади (Конвекційна система обігріву, Ручка електрохірургічна з клавішним керуванням)
Очікувана вартість253 444,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Система для охолодження абляційних зрошуваних катетерів)
Оголошено29 черв. 14:00
Прийом пропозицій29 черв. 14:00 – 10 лип. 10:00Очікувана вартість15 722 582,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-010605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрохірургічний апарат для хірургічних операцій (код НК 024:2023 – 44776 - Електрохірургічна система, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33161000 - 6 - Електрохірургічні прилади), за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000 - 9 - Устаткування для операційних блоків
Оголошено26 черв. 16:21
Прийом пропозицій3 лип. 00:00 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 080 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-009271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Устаткування для операційних блоків» ДК 021:2015 код 33160000-9; Електрохірургічні прилади, код 33161000-6, а саме: електрокоагулятор високочастотний зварювальний - 2 комплекта
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755, 380444230750 ЄДРПОУ:13697965Оголошено24 черв. 15:04
Прийом пропозицій24 черв. 15:04 – 20 лип. 09:00Очікувана вартість3 143 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-002200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Інтродюсер для пункції міжпередсердної перетинки)
Оголошено22 черв. 10:30
Прийом пропозицій22 черв. 10:30 – 3 лип. 10:00Очікувана вартість4 839 680,28 грн
без ПДВЗавершена