Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33158500-7»
-
ID: UA-2025-04-22-000169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021:2015:33150000-6: Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, Апарат ударно-хвильової терапії (33151000-3 Радіотерапевтичні апарати та приладдя)(код НК 024:2023: 47790: Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для
ортопедії), Апарат для лазерної терапії Polaris або еквівалент (33158500-7 Апарати для лікування інфрачервоним випромінюванням ) ( код НК 024:2023-60409 Лазер терапевтичний універсальний малої потужності, з живленням від мережі) Оголошено22 квіт. 2025 08:32
Прийом пропозицій22 квіт. 2025 08:32 – 2 трав. 2025 10:00Очікувана вартість1 320 339,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-18-015610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідкрита реанімаційна система Baby Guard, інкубатор для інтенсивної терапії по об’єкту будівництва «Нове будівництво сховища для Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам’янецька, 94 в м. Хмельницькому, Хмельницького району, Хмельницької області, Хмельницької територіальної громади»
Ім'я:Самбольська Альона ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382765130 Факс:+380382765130ЄДРПОУ:22988294Оголошено18 лист. 2024 17:44
Прийом пропозицій18 лист. 2024 17:44 – 26 лист. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 368 832,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-01-012550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідкрита реанімаційна система Baby Guard, інкубатор для інтенсивної терапії по об’єкту будівництва «Нове будівництво сховища для Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам’янецька, 94 в м. Хмельницькому, Хмельницького району, Хмельницької області, Хмельницької територіальної громади»
Ім'я:Самбольська Альона ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382765130 Факс:+380382765130ЄДРПОУ:22988294Оголошено1 лист. 2024 18:18
Прийом пропозицій1 лист. 2024 18:18 – 9 лист. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 368 832,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-08-11-011574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Тренажер механічний для верхніх кінцівок, з важільним/роликовим блоком (НК 024:2023: 44231 - Механічний тренажер для верхніх кінцівок з важільним/роликовим блоком); Фізіотерапевтичний стіл, з живленням від електромережі (НК 024:2023: 42577 -Фізіотерапевтичний стіл, з живленням від електромережі);
Апарат ударно-хвильової терапії (фокусна хвиля) (НК 024:2023: 47789 - Система електрогідравлічна екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії); Лазер терапевтичний (НК 024:2023: 60409 - Лазер терапевтичний універсальний малої потужності, з живленням від мережі); 4-х канальна система електро стимуляції (НК 024:2023: 46573 - Фізіотерапевтична система для електростимуляції, що живиться від батареї); Апарат для тривалої мобілізації колінного та тазостегнового суглобів (НК 024:2023: 36313 - Тренажер для тривалого пасивного розроблення тазостегнового/колінного суглоба); Апарат для активної та пасивної механотерапії верхніх та нижніх кінцівок (НК 024:2023: 10385 — Велотренажер); Реабілітаційна система для відновлення навиків ходьби (НК 024:2023: 38129 - Система підйому та перенесення пасажира повітряним шляхом); Медична бігова доріжка для реабілітації (НК 024:2023: 33015 - Доріжка бігова стандартна, з електроживленням); Система нейром'язової реабілітації (НК 024:2023: 47517 - Віртуальна реабілітаційна система, з механізованою підтримкою); Тракційна система на хребет (НК 024:2023: 14105 - Тракційна система на хребет); Лампа для лікування інфрачервоним випромінюванням (НК 024:2023: 62202 - Лампа для фототерапії синім/червоним/інфрачервоним світлом); Пристрій для ультрафіолетового випромінювання (НК 024:2023: 35149 - Опромінювач ультрафіолетовий для фототерапії)» код за ДК 021:2015: 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії Оголошено11 серп. 2023 20:48
Прийом пропозицій11 серп. 2023 20:48 – 19 серп. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 713 428,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-06-26-010412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФізіотерапевтичні апарати
Оголошено26 черв. 2023 15:50
Прийом пропозицій26 черв. 2023 15:50 – 5 лип. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-06-01-005167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії – 4 найменування
Оголошено1 черв. 2023 11:47
Прийом пропозицій1 черв. 2023 11:47 – 9 черв. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-05-19-011261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за ДК 021:2015 - 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, код НК 024:2019 – 60409 Лазер терапевтичний універсальний малої потужності, з живлення від мережі (Апарат лазерної терапії Lasertherapy Professional LP-1M)
Ім'я:Дубіковська Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542665729 Факс:+380542665702ЄДРПОУ:01981498Оголошено19 трав. 2023 15:43
Прийом пропозицій19 трав. 2023 15:43 – 27 трав. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість158 476,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-03-21-011902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод (класифікатор ДК 021:2015 (CPV) – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Відкрита реанімаційна система для новонароджених (код НК 024:2019: 36685 Столик реанімації для немовлят))
Ім'я:Миколенко Сергій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380674737354 Веб сайт: ЄДРПОУ:02004953Оголошено21 бер. 2023 16:58
Прийом пропозицій21 бер. 2023 16:58 – 29 бер. 2023 01:00Очікувана вартість3 400 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-02-22-014096-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для лікування інфрачервоним випромінюванням
Ім'я:Драб Наталія СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380509180960 Веб сайт: ЄДРПОУ:01993701Очікувана вартість12 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-13-000532-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій неонатальний для фототерапії НО-АФ-LED
Ім'я:Дроговоз Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473635341 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість35 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-16-002760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (реанімаційна система - інфрачервоний обігрівач для новонароджених (ДК 021:2015: 33158500-7 Апарати для лікування інфрачервоним випромінюванням; НК 024:2019: 17433
Пристрій для обігрівання немовляти/новонародженого); системи для високопотокової кисневої терапії для новонароджених (ДК 021:2015: 33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апарати; НК 024:2019: 12050 Зволожувач дихальних сумішей з підігрівом)) Оголошено16 вер. 2021 16:39
Прийом пропозицій16 вер. 2021 16:39 – 4 жовт. 2021 16:00Очікувана вартість1 788 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2020-08-05-000993-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання бактерицидного опромінювача для Лучківського ДНЗ
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2016-11-28-001381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат Біоптрон Компакт ІІІ (світло-колортерапія)
Оголошено28 лист. 2016 17:36
Прийом пропозицій1 груд. 2016 17:20 – 4 груд. 2016 17:30Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2016-11-10-001336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат Біоптрон Компакт ІІІ
Оголошено10 лист. 2016 16:22
Прийом пропозицій15 лист. 2016 16:17 – 17 лист. 2016 16:17Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась