Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33158000-2»

  • ID: UA-2026-08-28-010281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    За кодом CPV за ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Пристрій неонатальний для обігріву, НК 024:2023 17433 – Пристрій для обігрівання немовляти/новонародженого; Код НК 031:2024 Z12080407 ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЧІ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ)

    Ім'я:
    Васильєва Інна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669896563 ЄДРПОУ:
    05493846
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:23 – 10 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    214 953,27 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 23 г. 9 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Стимулятор нервів (Код за НК 024:2023: 35723 — Система для локалізації нервових закінчень; Код за НК 031:2024: Z12101106- НЕВРОЛОГІЧНІ СТИМУЛЯТОРИ ІНСТРУМЕНТИ НЕЙРОСТИМУЛЯЦІЇ ТА ОЦІНКИ … ПЕРИФЕРИЧНОЇ АБОЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ))

    Ім'я:
    Біла Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954944392 ЄДРПОУ:
    14321771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:49

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:49 – 4 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    58 295,99 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 5 г. 9 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-001960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, код ДК 021:2015: 33154000-4 Механотерапевтичні апарати. Багатофункціональний реабілітаційний стіл з пристроями для тренування та реабілітації рук; Система навчання та оцінки зі збереженням … постійної швидкості для багатьох суглобів; Сходи з похилою площиною для відновлення навиків ходьби з електричним регулюванням висоти; Система тренування та оцінки зворотного зв’язку верхньої кінцівки; Система тренування балансу ; Бігова доріжка з пневматичною підтримкою; Багатофункціональний реабілітаційний стіл ; Медичний електричний стіл/кушетка; Багатопозиційна терапевтична кушетка; Стельовий підйомник для пацієнта; Апарат для активного та пасивного застосування біля ліжка для нижніх кінцівок; Апарат для активного та пасивного застосування біля ліжка для верхніх кінцівок; Тренажер для тренування рівноваги та рухової активності, код ДК 021:2015:33155000-1 Фізіотерапевтичні апарати, Пристрій для нейромʼязової електростимуляції; Апарат для пресотерапії верхніх і нижніх кінцівок; Апарат комбінований з модулем ультразвуку та електротерапії

    Ім'я:
    Мельник Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445023703 ЄДРПОУ:
    05497146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 10:49

    Прийом пропозицій
    24 серп. 10:49 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    23 126 393,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-13-005987-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Реабілітаційне обладнання)

    Ім'я:
    Бурименко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380545351533 Факс:
    +380545351533
    ЄДРПОУ:
    02007549
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 12:56

    Прийом пропозицій
    13 серп. 12:56 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    424 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-07-002473-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Z12069092 – Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – програмне забезпечення для медичних виробів

    Ім'я:
    Денисюк Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977777308 ЄДРПОУ:
    02004574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 10:51

    Прийом пропозицій
    7 серп. 10:51 – 15 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    1 250 882,24 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-06-003684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Y0504 Пристрої для реабілітації рук, тулуба і ніг; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії … і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації - інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації – інше; Z12069099 Різні інструменти для фізіотерапії і реабілітації - інше

    Ім'я:
    Денисюк Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977777308 ЄДРПОУ:
    02004574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 11:37

    Прийом пропозицій
    6 серп. 11:37 – 14 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    536 820,56 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-006050-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дзеркало коригуюче для реабілітації (НК 031:2024 – Y0504 - Пристрої для реабілітації рук, тулуба і ніг)

    Ім'я:
    Яна Гулич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953275916 ЄДРПОУ:
    01999879
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 106,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-012532-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медичне реабілітаційне обладнання

    Ім'я:
    Богдан Ланецький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432511147 Веб сайт:
    http://vinnitcainternat.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02770067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 22:43

    Прийом пропозицій
    14 лип. 22:43 – 26 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    2 691 545,79 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-007111-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Реабілітаційне обладнання

    Ім'я:
    Вікторія Козачинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975619807 ЄДРПОУ:
    01982643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 13:51

    Прийом пропозицій
    26 черв. 13:51 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    525 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-18-009635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Апарат для ударно-хвильової терапії (код НК 024: 2023: 47790 — Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії ; код НК 031:2024: 8452 Z Z12139001 5 МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ І СУПУТНІ АКСЕСУАРИ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ, ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ … УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ ТЕРАПІЇ); апарат для лазерної терапії (код НК 024: 2023: 60409 -Лазер терапевтичний універсальний малої потужності, з живленням від мережі; код НК 031:2024: Z120610 Обладнання для ультразвукової терапії); багатофункціональний апарат (код НК 024: 2023: 61186 Система мультимодальної фізіотерапії; код НК 031:2024 - Z120610 - Обладнання для ультразвукової терапії); столик для фізіотерапевтичних приладів (код НК 024: 2023: 35124 Стійка для медичної техніки; код НК 031:2024:Z120602 Обладнання для фізіотерапії); головка для ультразвукової терапії (код НК 024: 2023: 11248 — Ультразвукова система для фізіотерапії (аплікатор/головка); код НК 031:2024: Z120610 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ)» (ДК 021:2015 — 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії)

    Ім'я:
    Інна Вознюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976162647 Веб сайт:
    https://zmr.crl.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01982525
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 15:18

    Прийом пропозицій
    18 черв. 15:18 – 27 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 648 387,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-18-009610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Комплект для апарата виміру активованого часу згортання)

    Ім'я:
    Марія Кобалія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 15:05

    Прийом пропозицій
    18 черв. 15:05 – 26 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    21 374 614,80 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-26-005917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними … лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)

    Ім'я:
    Олександра Шашкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 трав. 12:28

    Прийом пропозицій
    26 трав. 12:28 – 8 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    1 112 244,54 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-26-005424-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для первинної операції для глибинної стимуляції мозку: комплект електродів для глибинної мозкової стимуляції - 2 штуки, подовжувач до електродів - 2 штуки, кришка … фрезевого отвору - 2 штуки, нейростимулятор мультипрограмований - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)

    Ім'я:
    Тетяна Недовба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 трав. 11:48

    Прийом пропозицій
    26 трав. 11:48 – 8 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    6 332 610,08 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-26-004623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними … лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)

    Ім'я:
    Лариса Брущенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 трав. 11:22

    Прийом пропозицій
    26 трав. 11:22 – 8 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    3 624 028,80 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-009891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування за кодом ДК 021:2015: 33158100-3 Електромагнітні пристрої

    Ім'я:
    Діана Олександрівна Бойчикова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954860952 ЄДРПОУ:
    20199883
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-15-011712-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апарат лазерний скануючий двоканальний (НК 024:2023: 60409 – Лазер терапевтичний універсальний малої потужності, з живленням від мережі. НК 031:2024: Z12069099 – Різні інструменти для фізіотерапії та реабілітації)

    Ім'я:
    Юлія Мерзлякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995632615 ЄДРПОУ:
    08734011
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 16:10

    Прийом пропозицій
    15 трав. 16:10 – 23 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    89 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-07-012384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електро-стимуляційний прилад 4-х канальний (НК 024:2023: 46573 Фізіотерапевтична система для електростимуляції, що живиться від батареї) (НК 031:2024: Z120601 ЕЛЕКТРОТЕРАПЕВТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ); Прилад для комбінованої терапії (НК 024:2023: 61186 Система мультимодальної фізіотерапії) (НК 031:2024: … Z120602 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ); Апарат для тривалої мобілізації колінного та тазостегнового суглобів (НК 024:2023: 36313 Тренажер для тривалої пасивної розробки тазостегнового/колінного суглоба) (НК 031:2024: Y0502 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ФУНКЦІЙ ХОДІННЯ); Пристрій послідовної пресотерапії (НК 024:2023: 10969 Система змінної компресії вен) (НК 031:2024: Z120601 ЕЛЕКТРОТЕРАПЕВТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ); Стіл для мануальних вправ без обтяжень (НК 024:2023: 34200 Тренажер для пальців/рук) (НК 031:2024: Y0504 ПРИСТРОЇ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ РУК, ТУЛУБА І НІГ); Гоніометр (НК 024:2023: 33651 Ручний кутомір) (НК 031:2024: Z1206 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇ); Тактильна мононитка (набір з 20 частин) (НК 024:2023: 34200 Тренажер для пальців/рук) (НК 031:2024: Y0504 ПРИСТРОЇ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ РУК, ТУЛУБА І НІГ); Набір для оцінки рук (НК 024:2023: 34200 Тренажер для пальців/рук) (НК 031:2024: Y0504 ПРИСТРОЇ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ РУК, ТУЛУБА І НІГ); Набір камертонів (6 штук) (НК 024:2023: 32526 Камертон) (НК 031:2024: Z1206 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇ) (Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії).

    Ім'я:
    Купливацька Вікторія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380574560000 ЄДРПОУ:
    40199749
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 трав. 16:05

    Прийом пропозицій
    7 трав. 16:05 – 15 трав. 08:00
    Очікувана вартість

    1 540 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-28-012529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апарат для вакуумно-роликового масажу

    Ім'я:
    Сергій Роззувайло
    E-mail: [email protected] Телефон: +0675671700 ЄДРПОУ:
    42853384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-001890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ЛАЗЕР (ДК 021:2015: 33158200-4- Електротерапевтичні прилади; НК 024:2023: 60409- Лазер терапевтичний універсальний малої потужності з живленням від мережі: НК 031:2024 - Z120615 ТЕРАПЕВТИЧНІ ЛАЗЕРИ))

    Ім'я:
    Ольга Чаплінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522322001 ЄДРПОУ:
    03073502
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 09:45

    Прийом пропозицій
    22 квіт. 09:45 – 30 квіт. 09:18
    Очікувана вартість

    3 912 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-17-010383-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії

    Ім'я:
    Вікторія Сорока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969158506 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 40 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro