Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33157800-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптер до системи лікувального газопостачання
Очікувана вартість4 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневі концентратори, інгалятор компресорний
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено14 серп. 10:44
Прийом пропозицій14 серп. 10:44 – 22 серп. 08:00Очікувана вартість893 990,65 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШахтний ізолюючий саморятівник і пристрій для контролю герметичності
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено11 серп. 17:00
Прийом пропозицій11 серп. 17:00 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість5 015 116,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-001903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр повітряний в кількості 2-х найменувань ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (33157800-3 Киснеподібні пристрої)
Оголошено31 лип. 10:36
Прийом пропозицій31 лип. 10:36 – 9 серп. 01:00Очікувана вартість12 471,96 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-009996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШахтний ізолюючий саморятівник і пристрій для контролю герметичності
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено30 лип. 16:55
Прийом пропозицій30 лип. 16:55 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість4 889 300,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-009945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНастінний дозатор кисню із зволожувачем, зволожувач дихальних сумішей без підігріву, конектор швидкого з'єднання
Очікувана вартість46 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневий концентратор (код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, код НК 024:2023:12873 – Стаціонарний концентратор кисню, код НК 031:2024:Z12159004 – Кисневі концентратори (ДК 021:2015:33157810-6 – Устаткування для кисневої терапії)
Оголошено25 черв. 09:19
Прийом пропозицій25 черв. 09:19 – 6 лип. 12:00Очікувана вартість262 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-005624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання кисневих концентраторів (2 шт.)
Ім'я:Варварич Ярина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968130389 Факс:+380968130389ЄДРПОУ:44712882Очікувана вартість74 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-011700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШахтний ізолюючий саморятівник і пристрій для контролю герметичності
Оголошено14 трав. 15:48
Прийом пропозицій14 трав. 15:48 – 22 трав. 10:00Очікувана вартість10 353 282,74 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-14-003573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 код «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12159004 – Кисневі концентратори
Оголошено14 трав. 11:00
Прийом пропозицій14 трав. 11:00 – 22 трав. 18:00Очікувана вартість221 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-007533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневий концентратор, НК 024:2023:12873 – Стаціонарний концентратор кисню, НК 031:2024:Z12159004 – Кисневі концентратори, ДК 021:2015:33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (33157810-6 – Устаткування для кисневої терапії)
Ім'я:Олеся УсатенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380668589366, +380486621201 ЄДРПОУ:01998644Оголошено6 трав. 13:31
Прийом пропозицій6 трав. 13:31 – 15 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-001979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 12873 - Стаціонарний концентратор кисню (Код НК 031:2024 Z12159004 КИСНЕВІ КОНЦЕНТРАТОРИ); НК 024:2023: 35457 - Система інгаляційної терапії без підігрівання (код НК 031:2024 R03010302 ПОРТАТИВНІ АЕРОЗОЛЬНІ ІНГАЛЯТОРИ)
Оголошено30 квіт. 10:19
Прийом пропозицій30 квіт. 10:19 – 8 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-006113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисневий балон (кисневий інгалятор) (Код ДК 021:2015 - 33157800-3 - Киснеподавальні пристрої)
Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-009857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (НК 024:2023 Система мультимодальної фізіотерапії/ НК 031:2024 - Z12101105 Магнітні стимулятори; НК 024:2023:31321 - Концентратор кисню портативний/ НК 031:2024 Z12159004 Кисневі концентратори)
Оголошено15 квіт. 15:23
Прийом пропозицій15 квіт. 15:23 – 23 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 931 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-006055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка ШРЗ, кисень, DIN стандарт,ніпель,М16х1,5, Зволожувач кисню бульбашковий, DIN, CHROM, код ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-009137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневий концентратор (код НК 024:2023 - 31321 - Концентратор кисню портативний; код НК 031:2024 - Z12159004 Кисневі концентратори), Інгалятор компресорний (код НК 024:2023 - 35457 - Система інгаляційної терапії без підігрівання; код НК 031:2024 - R03010302 портативні аерозольні інгалятори)
Оголошено12 бер. 14:33
Прийом пропозицій12 бер. 14:33 – 20 бер. 09:00Очікувана вартість242 166,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-009848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневий концентратор, згідно СРV за ДК 021:2015 код 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено27 лют. 15:28
Прийом пропозицій27 лют. 15:28 – 9 бер. 10:00Очікувана вартість54 380,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-007896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневий концентратор за кодом ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Оголошено24 лют. 13:42
Прийом пропозицій24 лют. 13:42 – 4 бер. 14:00Очікувана вартість106 151,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-06-010857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії НК 024:2019: 12873 — Стаціонарний концентратор кисню. НК 031:2024 Z12159004 кисневі концентратори
Оголошено6 лют. 14:52
Прийом пропозицій6 лют. 14:52 – 14 лют. 07:00Очікувана вартість175 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-20-001746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУстановка для кисневої терапії
Ім'я:Юзьків Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673802952 ЄДРПОУ:44636571Очікувана вартість25 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro