Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33157500-0»
-
ID: UA-2025-03-04-002463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Гіпербарична стаціонарна камера), 33157500-0 Гіпербаричні камери (12061 Гіпербарична стаціонарна камера)
Оголошено4 бер. 2025 12:19
Прийом пропозицій4 бер. 2025 12:19 – 12 бер. 2025 18:00Очікувана вартість7 950 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-05-25-008559-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиУстановка для гіпербаричної оксигенації (барокамера) код ДК 021:2015 “33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії” "33157500-0 Гіпербаричні камери", код НК 024:2019 12061 Гіпербарічна стаціонарна камера
Ім'я:Катерина ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380626744335 Веб сайт: ЄДРПОУ:01990462Оголошено25 трав. 2021 14:04
Прийом пропозицій25 трав. 2021 14:04 – 10 черв. 2021 10:00Очікувана вартість817 000,00 грн
з ПДВЗавершена