Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33157000-5»
-
ID: UA-2026-09-03-007988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії/33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апарати (НК 024:2023 12719 Ультразвуковий інгалятор/НК 031:2024R900901 – Інгалятори)
Оголошено3 вер. 13:55
Прийом пропозицій3 вер. 13:55 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптер до системи лікувального газопостачання
Очікувана вартість4 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнгалятор компресорний Парамед Компакт+
Очікувана вартість11 141,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневі концентратори, інгалятор компресорний
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено14 серп. 10:44
Прийом пропозицій14 серп. 10:44 – 22 серп. 08:00Очікувана вартість893 990,65 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШахтний ізолюючий саморятівник і пристрій для контролю герметичності
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено11 серп. 17:00
Прийом пропозицій11 серп. 17:00 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість5 015 116,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Небулайзер (інгалятор) компресорний Ulaizer Home (Юлайзер Хоум) + ДИТЯЧА МАСКА) 33150000-6
Очікувана вартість1 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр повітряний в кількості 2-х найменувань ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (33157800-3 Киснеподібні пристрої)
Оголошено31 лип. 10:36
Прийом пропозицій31 лип. 10:36 – 9 серп. 01:00Очікувана вартість12 471,96 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-009996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШахтний ізолюючий саморятівник і пристрій для контролю герметичності
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено30 лип. 16:55
Прийом пропозицій30 лип. 16:55 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість4 889 300,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневий концентратор (за кодом ДК 021:2015 - 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії)
Оголошено28 лип. 15:06
Прийом пропозицій28 лип. 15:06 – 6 серп. 13:00Очікувана вартість240 362,62 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-000958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (апарат для СРАР терапії НК 024:2023 – 42411 Апарат штучної вентиляції легенів для інтенсивної терапії неонатальний/для дорослих; НК 031:2024 – Z1203010504 Апарати штучної вентиляції легень для
дорослих і дітей/неонатальні.) Оголошено20 лип. 09:47
Прийом пропозицій20 лип. 09:47 – 28 лип. 08:00Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-009945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНастінний дозатор кисню із зволожувачем, зволожувач дихальних сумішей без підігріву, конектор швидкого з'єднання
Очікувана вартість46 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисневий концентратор (код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, код НК 024:2023:12873 – Стаціонарний концентратор кисню, код НК 031:2024:Z12159004 – Кисневі концентратори (ДК 021:2015:33157810-6 – Устаткування для кисневої терапії)
Оголошено25 черв. 09:19
Прийом пропозицій25 черв. 09:19 – 6 лип. 12:00Очікувана вартість262 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-005624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання кисневих концентраторів (2 шт.)
Ім'я:Варварич Ярина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968130389 Факс:+380968130389ЄДРПОУ:44712882Очікувана вартість74 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСіпап маска носо-ротова (Код НК 024:2023 - 18094 - Лицева маска для захисту дихальних шляхів; Код НК 031:2024 - R02010401 - КОНТУРИ ДЛЯ СІПАП-ТЕРАПІЇ)
Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Очікувана вартість8 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-010042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат штучної вентиляції легень
Оголошено8 черв. 15:39
Прийом пропозицій8 черв. 15:39 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 558 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-006698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМЕШ інгалятор (небулайзер) NE-M01, ВРАР апарат для дихальної терапії з режимом S/T
Ім'я:Іванченко Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380433021247 Факс:+380433021303ЄДРПОУ:05484286Очікувана вартість53 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-012592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (НК 024:2023: 47244 Апарат штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії/ код НК 031:2024: Z1203010504 Апарати штучної вентиляції легень для дорослих і
дітей/неонатальні) Оголошено21 трав. 16:52
Прийом пропозицій21 трав. 16:52 – 29 трав. 07:00Очікувана вартість2 043 067,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-011700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШахтний ізолюючий саморятівник і пристрій для контролю герметичності
Оголошено14 трав. 15:48
Прийом пропозицій14 трав. 15:48 – 22 трав. 10:00Очікувана вартість10 353 282,74 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-14-003573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 код «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12159004 – Кисневі концентратори
Оголошено14 трав. 11:00
Прийом пропозицій14 трав. 11:00 – 22 трав. 18:00Очікувана вартість221 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-011575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33150000-6 по ДК 021:2015 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Інгалятор). РПЗ - 9.267.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено13 трав. 16:07
Прийом пропозицій13 трав. 16:07 – 22 трав. 10:00Очікувана вартість14 650,00 грн
без ПДВЗавершена