Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33155000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-004439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампа фототерапії, код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (НК 024-2023:35239 Опромінювач верхнього розташування для фототерапії новонароджених)
Оголошено27 серп. 11:55
Прийом пропозицій27 серп. 11:55 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії(вертикалізатор НК 024:2023 41073 Параподіум-вертикалізатор; НК 031:2024 Y050201 — Опори для вертикалізації для тренування функцій ходіння)
Оголошено27 серп. 09:53
Прийом пропозицій27 серп. 09:53 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-24-001960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, код ДК 021:2015: 33154000-4 Механотерапевтичні апарати. Багатофункціональний реабілітаційний стіл з пристроями для тренування та реабілітації рук; Система навчання та оцінки зі збереженням
постійної швидкості для багатьох суглобів; Сходи з похилою площиною для відновлення навиків ходьби з електричним регулюванням висоти; Система тренування та оцінки зворотного зв’язку верхньої кінцівки; Система тренування балансу ; Бігова доріжка з пневматичною підтримкою; Багатофункціональний реабілітаційний стіл ; Медичний електричний стіл/кушетка; Багатопозиційна терапевтична кушетка; Стельовий підйомник для пацієнта; Апарат для активного та пасивного застосування біля ліжка для нижніх кінцівок; Апарат для активного та пасивного застосування біля ліжка для верхніх кінцівок; Тренажер для тренування рівноваги та рухової активності, код ДК 021:2015:33155000-1 Фізіотерапевтичні апарати, Пристрій для нейромʼязової електростимуляції; Апарат для пресотерапії верхніх і нижніх кінцівок; Апарат комбінований з модулем ультразвуку та електротерапії Ім'я:Мельник Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445023703 ЄДРПОУ:05497146Оголошено24 серп. 10:49
Прийом пропозицій24 серп. 10:49 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 126 393,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-003401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (реабілітаційна бігова доріжка НК 024:2023 33015 - Доріжка бігова стандартна, з електроживленням; НК 031:2024 Z129006 - БІГОВІ ДОРІЖКИ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ ТА/АБО ДІАГНОСТИЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ)
Оголошено14 серп. 11:10
Прийом пропозицій14 серп. 11:10 – 24 серп. 08:00Очікувана вартість588 785,05 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-005987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Реабілітаційне обладнання)
Ім'я:Бурименко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351533 Факс:+380545351533ЄДРПОУ:02007549Оголошено13 серп. 12:56
Прийом пропозицій13 серп. 12:56 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість424 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, Реабілітаційний комплекс згідно медико-технічних вимог, НК 024:2023 код 30908 – Пристрій для тренування координації реабілітаційний (НК 031:2024 код Z120602 -Обладнання для фізіотерапії); Система безперервного
пасивного руху суглобів пальців рук згідно медико-технічних вимог, НК 024:2023 код 17137-Тренажер для тривалого посивного розроблення кістей рук / променезап'ястного суглоба (НК 031:2024 код Z120603 Обладнання для пасивної реабілітаційної гімнастики); Дзеркало коригуюче для реабілітації одинарне згідно медико-технічних вимог, НК 024:2023 код 12552 - Дзеркало для контролювання постави (НК 031:2024 код Z120602 -Обладнання для фізіотерапії) Оголошено5 серп. 15:14
Прийом пропозицій5 серп. 15:14 – 13 серп. 17:00Очікувана вартість531 266,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-010942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФізіотерепевтичні апарати (ваги з ростомістром)
Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 Веб сайт: ЄДРПОУ:38458175Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФізіотерапевтичні апарати (ваги з ростоміром)
Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 Веб сайт: ЄДРПОУ:38458175Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФізіотерапевтичні апарати (ваги з ростоміром)
Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 Веб сайт: ЄДРПОУ:38458175Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (АЛ 410 кабіна для кінезотерапії з підвісною системою (код ДК 021:2015: 33155000-1 - Фізіотерапевтичні апарати; код НК 024:2023: 30908 - Пристрій для тренування координації реабілітаційний;
код НК 031:2024: Y05), АЛ 410/2 Система “Павук” (код ДК 021:2015: 33155000-1 - Фізіотерапевтичні апарати; код НК 024:2023: 30908 - Пристрій для тренування координації реабілітаційний; код НК 031:2024: Y05)) Очікувана вартість97 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат для ударно-хвильової терапії НК 024:2023-47790 Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії(або еквівалент) Код НК 031:2024: Z12139001 обладнання для ударно хвильової терапії
Оголошено16 лип. 16:07
Прийом пропозицій16 лип. 16:07 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість685 357,94 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-001957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФізіотерапевтичні апарати (вертикалізатор з фіксацією тулуба)
Очікувана вартість97 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектро-стимуляційний прилад 4-х канальний (НК 024:2023: 46573 Фізіотерапевтична система для електростимуляції, що живиться від батареї) (НК 031:2024: Z120601 ЕЛЕКТРОТЕРАПЕВТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ); Прилад для комбінованої терапії (НК 024:2023: 61186 Система мультимодальної фізіотерапії) (НК 031:2024:
Z120602 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ); Апарат для тривалої мобілізації колінного та тазостегнового суглобів (НК 024:2023: 36313 Тренажер для тривалої пасивної розробки тазостегнового/колінного суглоба) (НК 031:2024: Y0502 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ФУНКЦІЙ ХОДІННЯ); Пристрій послідовної пресотерапії (НК 024:2023: 10969 Система змінної компресії вен) (НК 031:2024: Z120601 ЕЛЕКТРОТЕРАПЕВТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ); Стіл для мануальних вправ без обтяжень (НК 024:2023: 34200 Тренажер для пальців/рук) (НК 031:2024: Y0504 ПРИСТРОЇ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ РУК, ТУЛУБА І НІГ) (Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії). Ім'я:Купливацька Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574560000 ЄДРПОУ:40199749Оголошено30 черв. 15:27
Прийом пропозицій30 черв. 15:27 – 8 лип. 08:00Очікувана вартість1 415 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеабілітаційний тренажер для верхніх кінцівок СРМ 8 або еквівалент; Апарат для реабілітації верхніх та нижніх кінцівок типу ZEPU-K2000A або еквівалент
Оголошено30 черв. 16:13
Прийом пропозицій30 черв. 16:13 – 8 лип. 18:00Очікувана вартість499 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-011835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Апарат вакуумної терапії (46571 - Фізіотерапевтична система для електростимуляції, що живиться від мережі (Z12040205 Обладнання для вакуумної терапії)))
Оголошено29 черв. 18:26
Прийом пропозицій29 черв. 18:26 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість145 317,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-013704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Стіл-вертикалізатор з ручним регулюванням кута нахилу СП-І (або аналог)(код ДК 021:2015: 33155000-1 - Фізіотерапевтичні апарати; код НК 024:2023: 13964 - Стіл для фізіотерапії без
електроживлення; код НК 031:2024: V080504)) Оголошено23 черв. 18:07
Прийом пропозицій23 черв. 18:07 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість168 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-009635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Апарат для ударно-хвильової терапії (код НК 024: 2023: 47790 — Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії ; код НК 031:2024: 8452 Z Z12139001 5 МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ І СУПУТНІ АКСЕСУАРИ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ, ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ
УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ ТЕРАПІЇ); апарат для лазерної терапії (код НК 024: 2023: 60409 -Лазер терапевтичний універсальний малої потужності, з живленням від мережі; код НК 031:2024: Z120610 Обладнання для ультразвукової терапії); багатофункціональний апарат (код НК 024: 2023: 61186 Система мультимодальної фізіотерапії; код НК 031:2024 - Z120610 - Обладнання для ультразвукової терапії); столик для фізіотерапевтичних приладів (код НК 024: 2023: 35124 Стійка для медичної техніки; код НК 031:2024:Z120602 Обладнання для фізіотерапії); головка для ультразвукової терапії (код НК 024: 2023: 11248 — Ультразвукова система для фізіотерапії (аплікатор/головка); код НК 031:2024: Z120610 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ)» (ДК 021:2015 — 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії) Оголошено18 черв. 15:18
Прийом пропозицій18 черв. 15:18 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 648 387,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-002086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ТА ІНВЕНТАРЮ ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ ДОПОМОГИ КНП КДЦ ДНІПРОВСЬКОГО Р-НУ (ПР-Т П. ТИЧИНИ, 12)
Оголошено12 черв. 10:09
Прийом пропозицій12 черв. 10:09 – 22 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-011938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФізіотерапевтичний комплекс лазерної та магнітної терапії (НК 024:2023: 61186 – Система мультимодальної фізіотерапії. НК 031:2024: Z120602 – Обладнання для фізіотерапії)), код ДК 021:20215, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 33155000-1 – Фізіотерапевтичні
апарати Оголошено9 черв. 16:00
Прийом пропозицій9 черв. 16:00 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість469 180,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-008262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема для приготування фанго-парафіну, озокериту з системою для підтримки температури фанго-парафіну, озокериту (ДК 021:2015 “33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії”, код НК 024:2023 “35232 Ванна парафінова фізіотерапевтична”)
Оголошено8 черв. 14:42
Прийом пропозицій8 черв. 14:42 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 150 000,00 грн
з ПДВЗавершена