Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141710-0»
-
ID: UA-2026-07-24-006702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжні засоби реабілітації
Очікувана вартість99 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжні засоби реабілітації
Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33141710-0 — Милиці) НК 024:2023 – 18103 Тростина/Код НК 031:2024 Y120306 МИЛИЦІ ДЛЯ ХОДЬБИ Тростина (милиця) на чотирьох опорах з великою базою BL550103
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33141710-0 — Милиці) НК 024:2023 – 18103 Тростина/Код НК 031:2024 Y120306 МИЛИЦІ ДЛЯ ХОДЬБИ Тростина (милиця) на чотирьох опорах з великою базою BL550103
Оголошено26 черв. 15:33
Прийом пропозицій26 черв. 15:33 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-009230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимилиця ліктьова з регульованими по висоті нижньою та верхньою секціями, милиця пахова металева
Очікувана вартість7 928,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиці пахвові (НК 024:2023 – 31115 - Милиця пахвова, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для ходьби), ходунок (НК 024:2023 - 37961 - Ходунки опорні стандартні складані, НК 031:2024 - Y120318 - Ходунки з чотирма ніжками), палиця (НК 024:2023 - 31112 Палиця одноопорна, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для
ходьби), код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали Очікувана вартість5 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-011664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиці пахвові (НК 024:2023 – 31115 - Милиця пахвова, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для ходьби), милиці ліктьові (НК 024:2023 31113 Милиця з опорою під лікоть, НК 031:2024 -Y120306 — Милиці для ходьби), ходунки (НК 024:2023 - 37961 - Ходунки опорні стандартні складані, НК 031:2024 - Y120318 -
Ходунки з чотирма ніжками), палиця (НК 024:2023 - 31112 Палиця одноопорна, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для ходьби), код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість12 338,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-010747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (намильниця 19)
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-012412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиці
Очікувана вартість1 079,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-004773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141710-0 Милиці
Очікувана вартість2 246,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (милиця ліктьова з регульованими по висоті нижньою та верхньою секціями та механізмом проти ковзання НТ-02-009, ходунки регульовані, крокуючі, складані для дорослих НТ-03-004)
Очікувана вартість9 858,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-011671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалиці опорні (НК 024:2023: 31112 Палиця одноопорна), милиці ліктьові (НК 024:2023: 31113 Милиця з опорою під лікоть), пакет охолоджуючий/зігріваючий (НК 024:2023 37240 Пакет для теплової/холодової терапії багаторазового використання), плечовий слінг (НК 024:2023: 41455 — Ортез
плеча/ліктя/зап'ястя/кисті), код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали Очікувана вартість8 781,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-001209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиці під пахви для дорослих 160-180, Тростина для незрячих складна, Одноразові простирадла для масажу-В Простирадло рулоні SanGig 0.8x100 м
Очікувана вартість9 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-008244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимилиці підлокотні, милиці пахові алюмінєві, парні
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-15-007518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиця ліктьова код ДК 021:2015:33141710-0 Милиці
Очікувана вартість798,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-22-009039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (намильниця)
Очікувана вартість4 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-01-006825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиці ліктьові, милиці дерев'яні, палиці дерев'яні ( код ДК 021:2025 - 33141710-0 Милиці
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-14-009845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб (лівий); бандаж на променево-зап'ястковий суглоб (правий); бандаж на гомілковостопний суглоб неопрен; бандаж на коліно неопрен; милиця алюмінієва, що регулюється по висоті; милиця алюмінієва (розмір M); милиця алюмінієва (розмір L); палиця чотирьохопорна;
ходунки алюмінієві складані; алюмінієвий ходунок з 5-дюймовими колесами, фіксований; шина для пальця; бандаж для підтримки руки, бавовна; корсет попереково-крижовий (26 см) з додатковими стрічками; корсет попереково-крижовий (32 см) з додатковими стрічками; палиця алюмінієва складана; бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з фіксацією пальця (лівий); бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з фіксацією пальця (правий); тростина регульована; змінний наконечник для милиць; ходунки-рамки малі; дошка для переміщення пацієнта; кровозупиняючий турнікет; джгут венозний ВОА Constricting IV Band; трубчастий багаторазовий ковзний рукав, розмір 150 см × 110 см » (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»- 33140000-3 – Медичні матеріали) Оголошено14 серп. 2025 15:43
Прийом пропозицій14 серп. 2025 15:43 – 23 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 881,77 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-18-000229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМилиці (код за ЕЗС ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (33141710-0))
Оголошено18 лип. 2025 08:50
Прийом пропозицій18 лип. 2025 08:50 – 2 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 167,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-23-006143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33140000-3 по ДК 021:2015 - Медичні матеріали (Медичні матеріали). РПЗ- 9.406
Оголошено23 черв. 2025 13:10
Прийом пропозицій23 черв. 2025 13:10 – 2 лип. 2025 10:00Очікувана вартість143 892,85 грн
без ПДВЗавершена