Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141700-7»
-
ID: UA-2026-08-20-008467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрокуючі ходунки РМЕD-202E регульовані
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини R20 до сміттєвозної машини
Очікувана вартість31 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолінний великогомилковий агумент АССК
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжні засоби реабілітації
Очікувана вартість99 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжні засоби реабілітації
Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33141710-0 — Милиці) НК 024:2023 – 18103 Тростина/Код НК 031:2024 Y120306 МИЛИЦІ ДЛЯ ХОДЬБИ Тростина (милиця) на чотирьох опорах з великою базою BL550103
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБандаж попереково-крижовий
Очікувана вартість5 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33141710-0 — Милиці) НК 024:2023 – 18103 Тростина/Код НК 031:2024 Y120306 МИЛИЦІ ДЛЯ ХОДЬБИ Тростина (милиця) на чотирьох опорах з великою базою BL550103
Оголошено26 черв. 15:33
Прийом пропозицій26 черв. 15:33 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-012619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект засобів навчання для забезпечення викладання предмета «Захист України»
Оголошено25 черв. 17:24
Прийом пропозицій25 черв. 17:24 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість148 404,03 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-008471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШина для іммобілізації тазу (ДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали)
Оголошено3 черв. 14:27
Прийом пропозицій3 черв. 14:27 – 11 черв. 10:00Очікувана вартість766 735,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-005428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГнучка іммобілізаційна шина
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість4 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-014793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 33140000-3 Медичні матеріали (33141700-7 — Ортопедичні засоби) – Ортопедичні вироби для фіксації та підтримки
Оголошено26 трав. 18:43
Прийом пропозицій26 трав. 18:43 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 073,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-009752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали (Мундштук до алкотестера АлкоФор 507 (НК 024:2023: 36041 - Аналізатор для вимірювання концентрації алкоголю (алкотестер) НК 031:2024: V0380 - Пристрої з функцією вимірювання – аксесуари); Провідник для заміни ендотрахеальних трубок INTERGUIDE (БУЖ) Fr 15
(НК 024:2023: 41829 Інтродюсер для ендотрахеальної трубки одноразового використання НК 031:2024: R018099 - Пристрої для інтубації – аксесуари, не включені до інших класів); Набір інтегрального сечовідного стенту із закритим циліндричним кінчиком розміром 4,8 Fr та довжиною 28 см (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента НК 031:2024: U020399-сечовідні стенти – інше); Набір інтегрального сечовідного стенту із закритим циліндричним кінчиком розміром 6 Fr та довжиною 30 см (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента НК 031:2024: U020399-сечовідні стенти – інше); Катетер для гайморових пазух (по Сельдингеру), 5 Fr (НК 024:2023: 48141 Катетер для промивання носових пазух НК 031:2024: Q030199 -назофарингеальні пристрої – інше); Катетер для гайморових пазух (по Сельдингеру), 6 Fr (НК 024:2023: 48141 Катетер для промивання носових пазух НК 031:2024: Q030199 -назофарингеальні пристрої – інше); Зовнішні носові шини, термопластик (стандарт) (НК 024:2023: 35411 - Шина назальна зовнішня НК 031:2024: M040701 - Назальні тампони); Зовнішні носові шини, термопластик (великий) (НК 024:2023: 35411 - Шина назальна зовнішня НК 031:2024: M040701 - Назальні тампони); Сплінт носовий зовнішній (алюмінієвий) (НК 024:2023: 35411 - Шина назальна зовнішня НК 031:2024: M040701 - Назальні тампони); Сплінт носовий внутрішній з трубкою (силіконовий) (НК 024:2023: 31919 - Шина інтраназальна, що не розкладається мікроорганізмами НК 031:2024: M040701 - Назальні тампони); Дріт для петель поліпних носових діаметр 0,3 мм, довжина 10 метрів (НК 024:2023: 63384 ЛОР-хірургічна петля НК 031:2024: Q03 - Отоларингологічні пристрої); Дріт для петель поліпних носових діаметр 0,2 мм, довжина 10 метрів (НК 024:2023: 63384 ЛОР-хірургічна петля НК 031:2024: Q03 - Отоларингологічні пристрої); Мундштук одноразовий для спірометра (спірографа) 30 мм (НК 024:2023: 61731 Трубка для перенесення тиску повітря для спірометрії /оцінювання функції легенів НК 031:2024: V0380 - Пристрої з функцією вимірювання – аксесуари)) Очікувана вартість135 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХодунки крокуючі
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-008026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Еластичний титановий стержень (TEN) 2,0 - L 400 (НК 024:2023 55851 - Стерильний гнучкий кістковий стрижень;НК 031:2024 P09120299 ЦВЯХИ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ – ІНШЕ ); Еластичний титановий стержень (TEN) 2,5 - L 400 (НК 024:2023
55851 - Стерильний гнучкий кістковий стрижень; НК 031:2024 P09120299 ЦВЯХИ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ – ІНШЕ ); Еластичний титановий стержень (TEN) 3,0 - L 400 (НК 024:2023 55851 - Стерильний гнучкий кістковий стрижень; НК 031:2024 P09120299 ЦВЯХИ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ – ІНШЕ); Еластичний титановий стержень (TEN) 3,5 - L 400 (НК 024:2023 55851 - Стерильний гнучкий кістковий стрижень; НК 031:2024 P09120299 ЦВЯХИ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ – ІНШЕ ); Еластичний титановий стержень (TEN) 4,0 - L 400 (НК 024:2023 55851 - Стерильний гнучкий кістковий стрижень; НК 031:2024 P09120299 ЦВЯХИ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ – ІНШЕ )). Оголошено22 трав. 14:10
Прийом пропозицій22 трав. 14:10 – 30 трав. 10:00Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-006089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибандаж попереково-крижовий
Очікувана вартість20 930,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-009230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимилиця ліктьова з регульованими по висоті нижньою та верхньою секціями, милиця пахова металева
Очікувана вартість7 928,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиці пахвові (НК 024:2023 – 31115 - Милиця пахвова, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для ходьби), ходунок (НК 024:2023 - 37961 - Ходунки опорні стандартні складані, НК 031:2024 - Y120318 - Ходунки з чотирма ніжками), палиця (НК 024:2023 - 31112 Палиця одноопорна, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для
ходьби), код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали Очікувана вартість5 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-011664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМилиці пахвові (НК 024:2023 – 31115 - Милиця пахвова, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для ходьби), милиці ліктьові (НК 024:2023 31113 Милиця з опорою під лікоть, НК 031:2024 -Y120306 — Милиці для ходьби), ходунки (НК 024:2023 - 37961 - Ходунки опорні стандартні складані, НК 031:2024 - Y120318 -
Ходунки з чотирма ніжками), палиця (НК 024:2023 - 31112 Палиця одноопорна, НК 031:2024 - Y120306 - Милиці для ходьби), код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість12 338,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-010747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (намильниця 19)
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro