Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141630-5»
-
ID: UA-2022-02-07-009965-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгимедичні матеріали для потреб алотрансплантації нирки (від живого донора) та алотрансплантації нирки (від донора-трупа)
Оголошено7 лют. 2022 14:41
Прийом пропозицій7 лют. 2022 14:41 – 2 бер. 2022 11:00 -
ID: UA-2026-08-18-008572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри лабораторні
Очікувана вартість1 610,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-006114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШПРИЦЕВІ ФІЛЬТРИ Millex-GV, 0.22 мкм, ПВДФ, 33 мм, гамма опромінені, 50 шт.
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість3 605,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-007667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33140000-3 по ДК 021:2015 - Медичні матеріали (Медичні матеріали). РПЗ - 9.82.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено30 квіт. 14:49
Прийом пропозицій30 квіт. 14:49 – 13 трав. 10:00Очікувана вартість466 828,54 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-010376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Комплект витратних матеріалів для проведення лікувального плазмаферезу на апараті DigiPla 90 (НК 024:2023: 58091 Набір для аферезу; НК 031:2024:B030201 ПРИСТРОЇ І НАБОРИ ДЛЯ ПЛАЗМАФЕРЕЗУ))
Оголошено5 бер. 14:57
Прийом пропозицій5 бер. 14:57 – 13 бер. 10:00Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-007801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33140000-3 по ДК 021:2015 - Медичні матеріали (Медичні матеріали). РПЗ - 9.82
Оголошено26 лют. 14:25
Прийом пропозицій26 лют. 14:25 – 11 бер. 10:00Очікувана вартість462 419,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-04-013199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр шприцевий, PES, 0.22 мкм.,25 мм, стер. кат.№094.07.008 ( ISOLAB, Німеччина)
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-10-013857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Фільтри або пристрій для видалення лейкоцитів з тромбоконцентрату (для приліжкового використання), Фільтри або пристрій для видалення лейкоцитів з еритроцитарної маси (для приліжкового використання))
Оголошено10 вер. 2025 17:59
Прийом пропозицій10 вер. 2025 17:59 – 18 вер. 2025 10:00Очікувана вартість5 551 496,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-26-005728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Фільтри для інфузій (96-годинні))
Оголошено26 серп. 2025 12:46
Прийом пропозицій26 серп. 2025 12:46 – 3 вер. 2025 10:00Очікувана вартість1 517 361,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-09-008561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечник Expell 20 мкл з фіьтром стерильні у системі змінних штативів 96шт/штатив, Накінечник Expell 1000 мкл з фіьтром стерильний 96шт/штатив, Накінечник Expell 100 мкл з фіьтром стерильний 96шт/штатив.
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість659,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-26-009459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмінні леза 9мм / чорні PREMIUM
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість3 388,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-22-006837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмінні леза 9мм / чорні PREMIUM
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість3 388,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-010749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр шприцевий, PES, 0.22 мкм.,25 мм, стер. кат.№094.07.008 ( ISOLAB, Німеччина)
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-18-005023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСотові фільтри (сита) 100 мкм, 50шт/уп. (LLG)– 3 пак.
Очікувана вартість20 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-26-008658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали одноразового застосування за ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали
Ім'я:Гриненко Яна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512709453 Факс:+380512460398ЄДРПОУ:05483339Оголошено26 лют. 2025 14:51
Прийом пропозицій26 лют. 2025 14:51 – 6 бер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 400 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-04-017825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSLGР033RS насадки (фільтри) шприцеві Millex-GР 33 мм PES 0.22 мкм стерильний Millipore 50 шт/уп, Середовище HORSE SERUM HEAT INACTIVATED 100 мл (26050070)
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість26 336,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-14-008747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSLGР033RS Фільтри Millex-GР 33 мм PES 0,22 мкм стерильний Millipore 50 шт/уп
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість28 371,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-30-009591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітчастий фільтр 40 мкм для клітин під пробірку 50 мл вільний від ДНКази РНКази апірогенний стерильний інд. паковання 258369.
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість7 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-23-016503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSFPES033022SI. Фільтр шприцевий ПЕС, 0.22 μm діам. 33 мм стерильний 100 шт/уп Membrane Solutions
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість5 795,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-23-016460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSFPES033045SI Фильтр шприцевой ПЕС 0.45 μm диам. 33 мм стерильные 100 шт/уп Membrane Solutions, P07-92050 Середовище для кріоконсервації Cryopan I (без FBS) 50 мл
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість8 636,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro