Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141626-4»
-
ID: UA-2026-08-31-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рівня Імуноглобуліну G (25 тестів/набір),
53785 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), комплект, нефелометрія/ турбідиметрія, W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G, 33141625-7; Контроль Феритину (2фл х 1мл), 41928 Феритин IVD (діагностика in vitro), контроль, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Контроль Імуноглобуліну G (2фл х 1мл), 41353 Загальний імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-A, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-АВ, 46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Реагентна суміш анти-D ІgG/ІgM, 52688 Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro), антитіла, реакція аглютинації, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-С, 52546 Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-c, 52547 Анти-C [RH004] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-Е, 52562 Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-е, 52563 Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Моноклональний реагент анти-К, 52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030501 ІНШІ РЕАКТИВИ ДЛЯ ТИПУВАННЯ АНТИГЕНІВ, 33141625-7; Людський антиглобулін, 46948 Багатоспецифічний імуноглобулін G до глобуліну людини (IgG) IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030305 МОНОСПЕЦИФІЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ АНТИЛЮДСЬКОГО ГЛОБУЛІНУ, 33141625-7; Набір №1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системами AB0, Rhesus, 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0103030499 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; Комплект для забору капілярної крові об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний, 63061 Система взяття капілярної крові IVD (діагностика in vitro), W0501010299 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАБОРУ КАПІЛЯРНОЇ КРОВІ – ІНШЕ, 33141300-3; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова нестерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова стерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Набір реактивів Загальний білок (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК, 33141625-7; Калібратори гемоглобіну (3х1,5 мл), 55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010504 ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ ГЕМОГЛОБІНУ, 33141625-7; Желатин 10% - 10х10 мл, 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Набір реактивів Гемоглобін (2000 мл/ 800 макс. визнач.), 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), 33141625-7; Набір реактивів Альбумін (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, W0102010309 АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН, 33141625-7; Фарби за Грамом з фуксином Ціля-1000, 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro), W020304 ПІГМЕНТ ДЛЯ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ФАРБУВАННЯ ЗА ГРАМОМ, 33141625-7; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33141625-7; Фіксатор еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W0104010804 БАРВНИКИ, 33141625-7; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 5х5 см (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 7,5х7,5 (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; СпЛ Контроль Норма (1х5 мл), 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ), 33141625-7; СпЛ RBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55868 Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103030499КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; СпЛ WBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 56225 Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103080402 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛЕЙКОЦИТІВ, 33141625-7; СпЛ PLT-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55871 Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010505 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТРОМБОЦИТІВ, 33141625-7; Фактор-VIII-тест (40 визнач.) 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку, W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII, 33141625-7; Фібриноген-тест (100 визнач.), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33141625-7; Набір реактивів Білкові фракції (600 мл/ 20 макс. визнач.), 53592 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102010399 ТРАНСПОРТНІ БІЛКИ – ІНШЕ, 33141625-7). Оголошено31 серп. 17:40
Прийом пропозицій31 серп. 17:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-04-01-005488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали
Очікувана вартість5 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-008213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (33141623-3 - Набори першої допомоги: код НКМВ 024:2023 – 12500 - Медична сумка (Аптечка медична автомобільна, сумка для аптечки), 33141113-4 - Бинти: код НКМВ 024:2023 – 61223 - Бинт еластичний нелатексний нестерильний багаторазового використання (Бинт
еластичний стрічковий); 48126 - Рулон марлевий нестерильний (Бинт марлевий медичний нестерильний), 48127 - Бинт марлевий стерильний (Бинт марлевий медичний стерильний); 33141115-9 - Медична вата: код НКМВ 024:2023 – 58232 - Рулон ватний нестерильний (Вата медична гігроскопічна гігієнічна нестерильна); 33141110-4 - Перев’язувальні матеріали: код НКМВ 024:2023 – 41048 - Пов'язка для руки через шию і зап'ястя (Косинка трикутна), 63268 - Компресійний набір для кровотечі (Пакет перев'язувальний першої допомоги); 33141112-8 – Пластирі: код НКМВ 024:2023 – 34832 - Лейкопластир водонепроникний (Пластир медичний), 34831 - Лейкопластир гіпоалергенний (Пластир бактерицидний); 33141114-2 - Медична марля: код НКМВ 024:2023 – 48128 - Стрічка марлева (Відріз марлевий медичний нестерильний); 33141625-7 - Діагностичні набори: код НКМВ 024:2023 – 44545 - Загубник для дихального апарата одноразового використання (Мундштуки); 33141623-3 - Набори першої допомоги: код НКМВ 024:2023 – 57824 - Маска для штучної вентиляції легенів одноразового використання (Плівка – клапан для проведення СЛР (штучної вентиляції легенів)); 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування: код НКМВ 024:2023 – 11719 – Напальчник (Напальчник медичний гумовий), 56286 - Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні (Рукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні неприпудрені); 33141118-0 - Медичні серветки: код НКМВ 024:2023 – 47042 - Абсорбувальна антибактерійна пов'язка на рану, що не прилипає (Серветка з хлоргексидином, серветка з фурагіном, серветка марлева медична стерильна чотиришарова); 33141626-4 - Дозувальні набори: код НКМВ 024:2023 – 12505 - Мензурка для дозування ліків (Стаканчик для прийому ліків); 33140000-3 - Медичні матеріали (34343 - Термометр капілярний для вимірювання температури тіла пацієнта спиртовий (Термометр медичний безртутний 33141100-1 - Перев’язувальні матеріали; затискачі, шовні матеріали, лігатури: код НКМВ 024:2023 – 35844- Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання (Джгут кровоспинний гумовий), 10416 - Рятувальна ковдра (Ковдра пацієнта для надзвичайних подій) Ім'я:Бичкова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380504657672 Факс:+380462677092ЄДРПОУ:03358222Очікувана вартість64 095,63 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-002899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали
Очікувана вартість10 691,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-004757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали одноразового використання (НК 024:2023 - 48134 Серветка марлева ткана стерильна, НК 031:2024 - M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ; НК 024:2023 - 45171 Рушник/серветка медична суха, одноразового використання, НК 031:2024 -
M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ; НК 024:2023 - 45171 Рушник/серветка медична суха, одноразового використання, НК 031:2024 - M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ; НК 024:2023 - 35209 Голка для взяття крові стандартна, НК 031:2024 - A01010199 ГІПОДЕРМІЧНІ ГОЛКИ – ІНШЕ; НК 024:2023 - 16752 Контейнер для відмивання клітин крові, НК 031:2024 - B0101010203 ПОТРІЙНІ ПАКЕТИ ДЛЯ АВТОТРАНСФУЗІЇ, БЕЗ ФІЛЬТРІВ І НАБОРІВ; НК 024:2023 - 35844 Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання, НК 031:2024 -C90010301 СИСТЕМИ МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ); НК 024:2023 - 43375 Піпетка з ручним заповненням, НК 031:2024 - W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ; НК 024:2023 - 43375 Піпетка з ручним заповненням, НК 031:2024 - W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ); 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Оголошено18 бер. 12:08
Прийом пропозицій18 бер. 12:08 – 27 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість415 923,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-15-015071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСенсор до інсулінової помпи MiniMed™ 780G; Резервуар; Інфузійний набір за кодом CPV за ДК 021:2015 «33140000-3 Медичні матеріали»
Очікувана вартість94 695,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-22-011046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗгідно словника ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом: 33140000-3 «Медичні матеріали» («Дозувальні набори» код 33141626-4), а саме Система КІТ Theodorico А, та Набір перфоратора Set Perforatore Theodorico.
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Очікувана вартість1 352 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-23-005854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАКОНЕЧНИКИ FISHERBRAND™ SUREONE™ 02-707-442 УНІВЕРСАЛЬНІ ВИДОВЖЕНОЇ ФОРМИ ОБ’ЄМОМ 0.1-10 МКЛ СТЕРИЛЬНІ ВІЛЬНІ ВІД РНКаз/ДНКаз/ПІРОГЕНУ З ФІЛЬТРОМ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ДЛЯ ДОЗАТОРІВ, 96 ШТ В ШТАТИВІ
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість4 033,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-16-005865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали(Код за НК 024:2023:61657 Набір для введення лікарських засобів до інфузійної помпи з електроживленням, багаторазового використання)
Оголошено16 квіт. 2025 12:50
Прийом пропозицій16 квіт. 2025 12:50 – 24 квіт. 2025 09:00Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-31-006703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали одноразового використання (48134 Серветка марлева ткана стерильна, 45171 Рушник/серветка медична суха, одноразового використання, 45171 Рушник/серветка медична суха, одноразового використання, 35209 Голка для взяття крові стандартна, 37566 Тримач пробірки для взяття крові
одноразового використання, 16752 Контейнер для відмивання клітин крові, 35844 Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання, 43375 Піпетка з ручним заповненням, 43375 Піпетка з ручним заповненням); 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Оголошено31 бер. 2025 14:16
Прийом пропозицій31 бер. 2025 14:16 – 9 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість280 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-12-005395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33140000 - 3 Медичні матеріали (СРV) (НК 024:2023 - 44685 – З’єднувальна трубка для введення рентгенконтрасної речовини; 47259 - Шприц для системи ін'єкції контрастної речовини; 44685 – З’єднувальна трубка для введення рентгенконтрасної речовини)
Оголошено12 бер. 2025 11:57
Прийом пропозицій12 бер. 2025 11:57 – 20 бер. 2025 01:00Очікувана вартість587 830,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-05-010953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (33141623-3 - Набори першої допомоги: код НКМВ 024:2023 – 12500 - Медична сумка (Аптечка медична автомобільна, сумка для аптечки), 34343 - Термометр капілярний для вимірювання температури тіла пацієнта спиртовий (Термометр медичний безртутний), 57824 -
Маска для штучної вентиляції легенів одноразового використання (Плівка – клапан для проведення СЛР (штучної вентиляції легенів)), 10416 - Рятувальна ковдра (Ковдра пацієнта для надзвичайних подій); 33141113-4 - Бинти: код НКМВ 024:2023 – 48126 - Рулон марлевий нестерильний (Бинт марлевий медичний нестерильний), 48127 - Бинт марлевий стерильний (Бинт марлевий медичний стерильний), 61223 - Бинт еластичний нелатексний нестерильний багаторазового використання (Бинт еластичний стрічковий); 33141115-9 - Медична вата: код НКМВ 024:2023 – 58232 - Рулон ватний нестерильний (Вата медична гігроскопічна гігієнічна нестерильна); 33141100-1- Перев’язувальні матеріали; затискачі, шовні матеріали, лігатури: код НКМВ 024:2023 – 35844 - Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання (Джгут кровоспинний гумовий); 33141110-4 - Перев’язувальні матеріали: код НКМВ 024:2023 – 41048 - Пов'язка для руки через шию і зап'ястя (Косинка трикутна), 63268 - Компресійний набір для кровотечі (Пакет перев'язувальний першої допомоги); 33141112-8 – Пластирі: код НКМВ 024:2023 – 34832 - Лейкопластир водонепроникний (Пластир медичний), 34831 - Лейкопластир гіпоалергенний (Пластир бактерицидний); 33141114-2 - Медична марля: код НКМВ 024:2023 – 48128 - Стрічка марлева (Відріз марлевий медичний нестерильний); 33141625-7 - Діагностичні набори: код НКМВ 024:2023 – 44545 - Загубник для дихального апарата одноразового використання (Мундштуки); 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування: код НКМВ 024:2023 – 11719 – Напальчник (Напальчник медичний гумовий), 56286 - Рукавички оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні (Рукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні неприпудрені), 60951 - Рукавички хірургічні з латексу гевеї з неприпудреною внутрішньою поверхнею антибактеріальні (Рукавички медичні латексні оглядові нестерильні неприпудрені); 33141118-0 - Медичні серветки: код НКМВ 024:2023 – 47042 - Абсорбувальна антибактерійна пов'язка на рану, що не прилипає (Серветка з хлоргексидином, серветка з фурагіном, серветка марлева медична стерильна чотиришарова); 33141626-4 - Дозувальні набори: код НКМВ 024:2023 – 12505 - Мензурка для дозування ліків (Стаканчик для прийому ліків)) Ім'я:Тимошенко Наталія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380660601078 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Очікувана вартість70 120,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-24-007090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Стенти уретеральні; Комплект для черезшкірної нефростомії; Комплект для цистостомії; Балонний катетер нефростомічний; Напівавтоматична голка для біопсії м’яких тканин; Голка для порт-систем, що імплантуються з крильцями; Голка з ізоляцією для провідникової
анестезії; Голка для епідуральної анестезії; Кран 3-ходовий; Комплект для трансдермального дренажу; Напівавтоматична голка для біопсії м’яких тканин; Маркер для тканин грудей; Голка без можливості перевставновлення в молочній залозі; Трахеостомічні трубки з манжеткою) Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено24 лют. 2025 13:46
Прийом пропозицій24 лют. 2025 13:46 – 4 бер. 2025 01:00Очікувана вартість1 374 183,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-01-15-009386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСенсор до інсулінової помпи MiniMed™ 780G; Резервуар; Інфузійний набір за кодом CPV за ДК 021:2015 «33140000-3 Медичні матеріали»
Очікувана вартість34 882,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-10-013642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСенсор до інсулінової помпи MiniMed™ 780G; Резервуар; Інфузійний набір за кодом CPV за ДК 021:2015 «33140000-3 Медичні матеріали»
Очікувана вартість52 323,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-11-016368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечники для піпеток з фільтром в штативі стерильні 100-1000 мкл 96шт/штат. кат. №1771000XL (Ratiolab Німеччина).
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість1 104,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-11-016312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечники для піпеток з фільтром в штативі стерильні 100-1000 мкл 96шт/штат. кат. №1771000XL (Ratiolab Німеччина).
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість1 104,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-04-007148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечник ExpellPlus 1000мкл градуйований стерильни з фільтром (5030150C) 96шт/штат. 8штат/пак 4пак/кор
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість349,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-04-001349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема для ентерального харчування ENTEROPORT плюс ENFiT з універсальним адаптером ("або еквівалент"), згідно коду за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33140000-3 Медичні матеріали
Оголошено4 вер. 2024 09:46
Прийом пропозицій4 вер. 2024 09:46 – 12 вер. 2024 09:00Очікувана вартість112 535,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-30-002508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСенсор до інсулінової помпи MiniMed™ 780G; Резервуар; Інфузійний набір за кодом CPV за ДК 021:2015 «33140000-3 Медичні матеріали»
Очікувана вартість33 598,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro