Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141625-7»
-
ID: UA-2026-08-31-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рівня Імуноглобуліну G (25 тестів/набір),
53785 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), комплект, нефелометрія/ турбідиметрія, W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G, 33141625-7; Контроль Феритину (2фл х 1мл), 41928 Феритин IVD (діагностика in vitro), контроль, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Контроль Імуноглобуліну G (2фл х 1мл), 41353 Загальний імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-A, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-АВ, 46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Реагентна суміш анти-D ІgG/ІgM, 52688 Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro), антитіла, реакція аглютинації, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-С, 52546 Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-c, 52547 Анти-C [RH004] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-Е, 52562 Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-е, 52563 Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Моноклональний реагент анти-К, 52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030501 ІНШІ РЕАКТИВИ ДЛЯ ТИПУВАННЯ АНТИГЕНІВ, 33141625-7; Людський антиглобулін, 46948 Багатоспецифічний імуноглобулін G до глобуліну людини (IgG) IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030305 МОНОСПЕЦИФІЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ АНТИЛЮДСЬКОГО ГЛОБУЛІНУ, 33141625-7; Набір №1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системами AB0, Rhesus, 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0103030499 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; Комплект для забору капілярної крові об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний, 63061 Система взяття капілярної крові IVD (діагностика in vitro), W0501010299 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАБОРУ КАПІЛЯРНОЇ КРОВІ – ІНШЕ, 33141300-3; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова нестерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова стерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Набір реактивів Загальний білок (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК, 33141625-7; Калібратори гемоглобіну (3х1,5 мл), 55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010504 ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ ГЕМОГЛОБІНУ, 33141625-7; Желатин 10% - 10х10 мл, 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Набір реактивів Гемоглобін (2000 мл/ 800 макс. визнач.), 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), 33141625-7; Набір реактивів Альбумін (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, W0102010309 АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН, 33141625-7; Фарби за Грамом з фуксином Ціля-1000, 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro), W020304 ПІГМЕНТ ДЛЯ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ФАРБУВАННЯ ЗА ГРАМОМ, 33141625-7; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33141625-7; Фіксатор еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W0104010804 БАРВНИКИ, 33141625-7; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 5х5 см (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 7,5х7,5 (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; СпЛ Контроль Норма (1х5 мл), 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ), 33141625-7; СпЛ RBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55868 Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103030499КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; СпЛ WBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 56225 Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103080402 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛЕЙКОЦИТІВ, 33141625-7; СпЛ PLT-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55871 Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010505 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТРОМБОЦИТІВ, 33141625-7; Фактор-VIII-тест (40 визнач.) 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку, W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII, 33141625-7; Фібриноген-тест (100 визнач.), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33141625-7; Набір реактивів Білкові фракції (600 мл/ 20 макс. визнач.), 53592 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102010399 ТРАНСПОРТНІ БІЛКИ – ІНШЕ, 33141625-7). Оголошено31 серп. 17:40
Прийом пропозицій31 серп. 17:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-009410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали та діагностичний набір
Оголошено21 серп. 14:52
Прийом пропозицій21 серп. 14:52 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-07-009965-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгимедичні матеріали для потреб алотрансплантації нирки (від живого донора) та алотрансплантації нирки (від донора-трупа)
Оголошено7 лют. 2022 14:41
Прийом пропозицій7 лют. 2022 14:41 – 2 бер. 2022 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-007078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностичні диски для визначення антимікробних речовин
Очікувана вартість3 354,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали та діагностичний набір
Оголошено26 серп. 08:51
Прийом пропозицій26 серп. 08:51 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 150,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-005039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиHemo_Control Mікрокювета гемоглобінова
Оголошено19 серп. 12:05
Прийом пропозицій19 серп. 12:05 – 27 серп. 01:00Очікувана вартість31 984,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-007438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичні набори
Оголошено14 серп. 14:17
Прийом пропозицій14 серп. 14:17 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-004758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиски діагностичні
Очікувана вартість1 968,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностичні набори для біохімічних досліджень
Очікувана вартість9 214,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМедичні матеріали
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено7 лип. 10:46
Прийом пропозицій13 лип. 11:30 – 16 лип. 16:30Очікувана вартість6 210,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні реагенти
Очікувана вартість47 179,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностичні набори
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичні набори, згідно коду ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (33141625-7 Діагностичні набори)
Ім'я:Пшигроцька Роксолана АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322601413 Факс:+380322601413ЄДРПОУ:38501853Оголошено25 черв. 18:28
Прийом пропозицій25 черв. 18:28 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість365 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-012934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори реагентів для ПЛР-досліджень та екстракції нуклеїнових кислот, згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (33141625-7 Діагностичні набори)
Ім'я:Пшигроцька Роксолана АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322601413 Факс:+380322601413ЄДРПОУ:38501853Оголошено19 черв. 20:04
Прийом пропозицій19 черв. 20:04 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість587 573,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-012807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГолка для біопсії та аспірації кісткового мозку 8G (НК 024:2023: 46350 - Голка для біопсії кісткового мозку одноразового застосування; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Голка для аспірації кісткового мозку 15G (НК 024:2023: 46350 - Голка для біопсії кісткового
мозку одноразового застосування; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Голка для порт-систем, що імплантуються 19G (НК 024:2023: 17180 - Голка для підшкірних ін'єкцій/ інфузій; НК 031:2024: A01010301 - Голки і набори для імплантованих систем (порт), із системами захисту), Голка для провідникової анестезії 22G (НК 024:2023: 61546 - Голка для анестезії з локалізацією нерва; НК 031:2024: A010399 - Голки і набір для проведення анестезії – інше), Голка для провідникової анестезії 20G (НК 024:2023: 61546 - Голка для анестезії з локалізацією нерва; НК 031:2024: A010399 - Голки і набір для проведення анестезії – інше), Канюля для аспірації та введення лікарських засобів з мультидозових флаконів з фільтром очистки розчину (НК 024:2023: 60822 - Голка для переливання лікарських засобів, що фільтрує/ клапанна; НК 031:2024: A06010103 - Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові), Канюля для аспірації та введення лікарських засобів з мультидозових флаконів (НК 024:2023: 60822 - Голка для переливання лікарських засобів, що фільтрує/ клапанна; НК 031:2024: A06010103 - Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові), Комплект для трансдермального дренажу, двохступінчатий метод 6F (НК 024:2023: 10696 - Біліарний дренажний катетер; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Комплект для трансдермального дренажу, двохступінчатий метод 9F (НК 024:2023: 10696 - Біліарний дренажний катетер; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Комплект для трансдермального дренажу, одноступінчатий метод (НК 024:2023: 10696 - Біліарний дренажний катетер; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Комплект для нефростомії розмір 9 (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента; НК 031:2024: U020399 - Сечовідні стенти (інше)), Набір для черезшкірного черезпечінкового дренування жовчних проток (за методом Сельдінгера), розмір 6 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Набір для черезшкірного черезпечінкового дренування жовчних проток (за методом Сельдінгера) розмір 8 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Однокроковий катетер-дренаж на голці Хіба розмір 6 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Однокроковий катетер-дренаж на голці Хіба розмір 8 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Холедохолітоекстрактор, розмір 6 (НК 024:2023: 46715 - Балонний катетер для видалення жовчних каменів; НК 031:2024: G03010199 - Гастроінтестинальна ендоскопія, балонні катетери – інше), Холедохолітоекстрактор, розмір 8 (НК 024:2023: 46715 - Балонний катетер для видалення жовчних каменів; НК 031:2024: G03010199 - Гастроінтестинальна ендоскопія, балонні катетери – інше), Накінечник кухля Есмарха Fr 24 (НК 024:2023: 11583 - Наконечник для клізми; НК 031:2024: A06010103 - Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові), Манжета для електронних тонометрів (25-36 см) (НК 024:2023: 34978 - Манжета для вимірювання артеріального тиску багаторазового застосування; НК 031:2024: Z1203020302 - Неінвазивні інструменти моніторингу артеріального тиску), Манжета для електронних тонометрів (32-43 см) (НК 024:2023: 34978 - Манжета для вимірювання артеріального тиску багаторазового застосування; НК 031:2024: Z1203020302 - Неінвазивні інструменти моніторингу артеріального тиску), Набір інтегрального сечовідного стенту з поліуретану, центральний відкритий кінчик, розмір 6 (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента; НК 031:2024: U020399 - Сечовідні стенти (інше)), Комплект для нефростомії розмір 6 (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента; НК 031:2024: U020399 - Сечовідні стенти (інше)), Набір зі трахеостомічною трубкою, розмір 10 (НК 024:2023: 40249 - Набір для аспірації трахеобронхіального секрету; НК 031:2024: R0105010101 - Трахеостомічні канюлі і набори, без манжети, неармовані, з фіксованим фланцем)), Набір для рідинного переміщення контрастної речовини і фізіологічного розчину (НК 024:2023: 43324 - Система для переливання рідин загального призначення; НК 031:2024: A030499 - Набори для введення – інше), Кліпси титанові середні (НК 024:2023: 35649 - Застібка для лігування, металева; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Леза для кліпера (НК 024:2023: 63267 - Хірургічні ножиці для стрижки волосся; НК 031:2024: V010302 - Леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів), Напівавтоматична голка для біопсії м’яких тканин 14G х 100 мм (НК 024:2023: 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Пайпель внутрішньоматковий (НК 024:2023: 32655 - Канюля внутрішньоматкова одноразового використання; НК 031:2024: U089010 - Маткові кюретки, одноразові), Презервативи латексні для ультразвукового дослідження (НК 024:2023: 45138 - Презерватив чоловічий стандартний із латексу гевеї; НК 031:2024: U110101 - Презервативи), ЕКГ-електрод 55 мм (НК 024:2023: 35035 - Електрокардіографічний електрод одноразовий; НК 031:2024: C020501 - ЕКГ електроди), Клейонка гумотканева (НК 024:2023: 35339 - Простирадло прогумоване; НК 031:2024: M01020201 - Підкладка з прогумованої целюлозної вовни), Ранорозширювач 120/130–250 (НК 024:2023: 45918 - Середній / Глибокий ранорозширювач; НК 031:2024: K01020106 - Спредери і ретрактори для мінімально інвазивної хірургії, одноразові), Сітка поліпропіленова 15х20 (НК 024:2023: 60300 - Сітка хірургічна в разі абдомінальної грижі з синтетичного полімеру; НК 031:2024: P900202 - Поліпропіленові хірургічні сітки), Полімерні лігатурні кліпси, що не розсмоктуються, розмір МL (НК 024:2023: 35615 - Скоба хірургічна, що не розсмоктується; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Полімерні лігатурні кліпси, що не розсмоктуються, розмір ХL (НК 024:2023: 35615 - Скоба хірургічна, що не розсмоктується; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Полімерні лігатурні кліпси, що не розсмоктуються, розмір L (НК 024:2023: 35615 - Скоба хірургічна, що не розсмоктується; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Шорти проктологічні (НК 024:2023: 37899 - Білизна спідня адаптаційна; НК 031:2024: T0299 - Захисні завіси і предмети одягу – інше), Маркер для тканин грудей, 17g x 10 cm (НК 024:2023: 40808 - Маркер локалізації ураження зображення, що імплантують; НК 031:2024: A01020199 - Голки і набори для гістологічної і цитологічної біопсії м'яких тканин – інше), Пристрій для біопсії шкіри 3 мм (НК 024:2023: 16835 - Набір для проведення біопсії м'яких тканин, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Пристрій для біопсії шкіри 6 мм (НК 024:2023: 16835 - Набір для проведення біопсії м'яких тканин, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Одноразова біопсійна голка G 14 х 100 мм (НК 024:2023: 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Голка для локалізації об'єкту в молочній залозі (НК 024:2023: 47020 - Зовнішній маркер для локалізації ділянки патології одноразового використання; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше) (код за ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали) Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено19 черв. 18:44
Прийом пропозицій19 черв. 18:44 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-011947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали різні - ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали
Оголошено16 черв. 16:05
Прийом пропозицій16 черв. 16:05 – 24 черв. 09:00Очікувана вартість230 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-001199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМедичні матеріали
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено15 черв. 09:54
Прийом пропозицій19 черв. 11:30 – 24 черв. 16:30Очікувана вартість6 210,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-011768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичні набори (тест-системи для ПЛР-діагностика ВПЛ), згідно коду ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (33141625-7 Діагностичні набори)
Ім'я:Пшигроцька Роксолана АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322601413 Факс:+380322601413ЄДРПОУ:38501853Оголошено11 черв. 16:44
Прийом пропозицій11 черв. 16:44 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-013216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностичні набори
Очікувана вартість80 171,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-001476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали, код ДК 021:2015 — 33140000-3 — Медичні матеріали (Тест на ПСА (простатспецифічний антиген) (Код за НК 024:2023: 30511 - Набір реагентів для визначення загального простатичного специфічного антигену (PSA) IVD (діагностика in vitro) Набір, імунохроматографічний аналіз,
експрес-аналіз. Аналіз або дослідження за місцем лікування); Тест на 4 інфекції (гепатит В, гепатит С, ВІЛ 1/2, сифіліс) (Код за НК 024:2023: 62052 - ВІЛ1/ВІЛ2/ вірус гепатиту C/ вірус гепатиту B, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro ), набір, аналіз нуклеїнових кислот); Швидкий тест на визначення антигенів вірусів грипу А та В (Код за НК 024:2023: 49119 - Вірус грипу A/B, антиген IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест (ІХТ), експрес-аналіз); Мундштук до алкотестера Алкофор 405, 20 шт. (Код за НК 024:2023: 61831 - Трубка дихальна для взяття проб газу/моніторингу одноразового використання стерильна); Мундштук-трубочка до алкотестера Алкофор 405, 200 шт. (Код за НК 024:2023: 44545 - Загубник для дихального апарата одноразового використання); Воронка вушна одноразова (Код за НК 024:2023: 34897 - Лійка вушна одноразового застосування) Оголошено20 трав. 09:51
Прийом пропозицій20 трав. 09:51 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 437,00 грн
з ПДВЗавершена