Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141560-3»
-
ID: UA-2026-07-30-011016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали : Канюля для аспірації та введення лікарських засобів з мультидозових флаконів (НК 024:2023: Голка для переливання лікарських засобів, що фільтрує/ клапанна НК 031:2024: A06010103 - Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові); Кістковий віск
2,5г (НК 024:2023: 46930 – Кістковий натуральний віск НК 031:2024: M040506 - Гемостатичний віск) Оголошено30 лип. 21:04
Прийом пропозицій30 лип. 21:04 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 906,54 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-12-015153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023: 47540 – Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання, 34924 – Катетер дренажний надлобковий, 46855 - Пов'язка на рану, що не прилипає, проникна, 47935 – Ксенотрансплантат шкірний, 10735 – Нефростомічний катетер)
Оголошено12 груд. 2024 15:13
Прийом пропозицій12 груд. 2024 15:13 – 20 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-03-27-005357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення
Оголошено27 бер. 2024 12:37
Прийом пропозицій27 бер. 2024 12:37 – 4 квіт. 2024 01:00Очікувана вартість1 727 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-05-10-009371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозчин для перфузії та консервації органів
Оголошено10 трав. 2023 14:33
Прийом пропозицій10 трав. 2023 14:33 – 18 трав. 2023 01:00Очікувана вартість105 000,00 грн
з ПДВЗавершена