Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141400-4»

  • ID: UA-2022-02-07-009965-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    медичні матеріали для потреб алотрансплантації нирки (від живого донора) та алотрансплантації нирки (від донора-трупа)

    Ім'я:
    Шадура Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675963609 ЄДРПОУ:
    01994089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лют. 2022 14:41

    Прийом пропозицій
    7 лют. 2022 14:41 – 2 бер. 2022 11:00
    Очікувана вартість

    295 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007851-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавички Mediok нітрил неопудр. сині текстуруванні, р. L (уп 50 пар)

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    269,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавиці нітрилові оглядові

    Ім'я:
    Наталія Циганенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964646233 ЄДРПОУ:
    20425351
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    401,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні вироби та перев’язувальні матеріали за ДК 021:2015 “33140000-3“ Медичні матеріали

    Ім'я:
    Любов Маленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт:
    https://ksbnrc.dnepredu.com
    ЄДРПОУ:
    23927366
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 110,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-007565-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Головка до дерматома ДК 717.0.00

    Ім'я:
    Галина Шерстюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532580341 ЄДРПОУ:
    01999655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 14:05

    Прийом пропозицій
    20 серп. 14:05 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    187 950,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-011302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медичні матеріали в асортименті

    Ім'я:
    Бондар Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 17:33

    Прийом пропозицій
    14 серп. 17:33 – 31 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    126 845,97 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-007065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33141411-4 Скальпелі та леза

    Ім'я:
    Світлана Собко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937871250 ЄДРПОУ:
    34840585
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-002608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Микита Соколенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577255489 ЄДРПОУ:
    05425307
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 934,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-012720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лейкопластир бактериц 1,9*7,2 лайтпор (202504) Лейкопластир хірург micropore 2,5см*9,1м (346CCH) Рукавиці огляд.н/ст.р.5-6 пара (202005 250) Шпріц 2.0 +голка 3-х комп. (20250721) Шпріц 5.0 +голка 3-х комп. (20250722)

    Ім'я:
    Траньович Роман Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:
    20444745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-001954-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Петрікєєв Борис Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487445508 ЄДРПОУ:
    02774562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 995,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-000150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33140000-3 Медичні матеріали Рукавички медичні нітрилові нестерильні (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; НК 031:2024 T01020204 Нітрилові рукавички для огляду/терапії) (Північне ТУОМ)

    Ім'я:
    Соловей Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 917,31 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-009213-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медичні матеріали (шовні матеріали. леза) - 22 найменування

    Ім'я:
    Віталій Машук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442560383 Веб сайт:
    https://health.mvs.gov.ua/poliklinika
    ЄДРПОУ:
    08735095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 16:17

    Прийом пропозицій
    30 лип. 16:17 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    729 882,43 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-20-003857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет перевязувальний з 1 подушкою, рукавички стерильні хірургічні, шприц

    Ім'я:
    Кучер Віталій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324939153 Факс:
    +380324946005
    ЄДРПОУ:
    33839804
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 756,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-008033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавички, пластирі, бинти, серветки медичні

    Ім'я:
    Наталія Циганенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964646233 ЄДРПОУ:
    20425351
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    635,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-002059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33140000-3 Медичні матеріали Рукавички медичні нітрилові нестерильні (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; НК 031:2024 T01020204 Нітрилові рукавички для огляду/терапії) (Північне ТУОМ)

    Ім'я:
    Соловей Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 10:23

    Прийом пропозицій
    14 лип. 10:23 – 23 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    5 530,20 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-10-001040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перев'язувальні матеріали

    Ім'я:
    Тетяна Василівна Влах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт:
    https://liplyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 025,23 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-005153-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні рукавички

    Ім'я:
    Черв'яков Сергій Павлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976160425 ЄДРПОУ:
    37179654
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-002433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 10:46

    Прийом пропозицій
    13 лип. 11:30 – 16 лип. 16:30
    Очікувана вартість

    6 210,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-008422-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Олена Кушнарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990173 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 289,19 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-004222-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали (Рукавички огляд. нітрил. без пудри, р.Л, р.М.)

    Ім'я:
    Навроцька Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978086453 ЄДРПОУ:
    02004500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 325,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 237 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro