Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141124-5»
-
ID: UA-2025-06-24-002478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 33140000-3 медичні матеріали
Оголошено24 черв. 2025 10:27
Прийом пропозицій24 черв. 2025 10:27 – 4 лип. 2025 09:00Очікувана вартість45 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-02-14-004973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для збору голок і медичних відходів
Ім'я:Говорушко Дарина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384996451 ЄДРПОУ:02004829Очікувана вартість10 275,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-02-007986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШприць ветеринарний S 500 зі стабілізатором 5мл. Голка повітряна 15-35. Ковпачок запобіжний до голки (ДК 021:2015-33140000-3 Медичні матеріали)
Очікувана вартість17 974,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro