Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141111-1»

  • ID: UA-2026-09-01-009011-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бинт, вата, лейкопластир, пов’язка, серветки стерильні

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    434,80 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Галина Рибачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991189262 Веб сайт:
    http://gymnasium2.com.ua/en/
    ЄДРПОУ:
    22569982
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 323,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-010228-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Пов’язка атравматична мазева (НК 024:2023 46855 - Пов'язка на рану, що не прилипає, проникна; НК 031:2024 M03030202 - ЗАХИСНІ ПОВ’ЯЗКИ ДЛЯ ШКІРИ); Пов’язка атравматична мазева (НК 024:2023 … 46855 - Пов'язка на рану, що не прилипає, проникна; НК 031:2024 M03030202 - ЗАХИСНІ ПОВ’ЯЗКИ ДЛЯ ШКІРИ); Повʼязка плівкова прозора (НК 024:2023 34832 - Лейкопластир водонепроникний; НК 031:2024 M03040203 - ЕЛАСТИЧНІ ПІДТРИМУЮЧІ ПОВ’ЯЗКИ, АДГЕЗИВНІ); Повʼязка гідрогелева (НК 024:2023 47764 - Пов'язка на рану гідрогелева стерильна; НК 031:2024 M040405 - ГІДРОГЕЛЕВІ ПОВ’ЯЗКИ))

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 15:19

    Прийом пропозицій
    3 черв. 15:19 – 11 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    193 905,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-01-011859-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Станішевська Любов Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:
    45136971
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    73 420,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-08-006162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Пов’язка атравматична мазева (НК 024:2023 46855 - Пов'язка на рану, що не прилипає, проникна; НК 031:2024 M03030202 - ЗАХИСНІ ПОВ’ЯЗКИ ДЛЯ ШКІРИ); Пов’язка атравматична мазева (НК 024:2023 … 46855 - Пов'язка на рану, що не прилипає, проникна; НК 031:2024 M03030202 - ЗАХИСНІ ПОВ’ЯЗКИ ДЛЯ ШКІРИ); Повʼязка плівкова прозора (НК 024:2023 34832 - Лейкопластир водонепроникний; НК 031:2024 M03040203 - ЕЛАСТИЧНІ ПІДТРИМУЮЧІ ПОВ’ЯЗКИ, АДГЕЗИВНІ); Повʼязка гідрогелева (НК 024:2023 47764 - Пов'язка на рану гідрогелева стерильна; НК 031:2024 M040405 - ГІДРОГЕЛЕВІ ПОВ’ЯЗКИ))

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 трав. 12:27

    Прийом пропозицій
    8 трав. 12:27 – 16 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    193 905,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-10-010538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали (Бахіли медичні низькі не стерильні (НК 024:2023-15056 Бахіли непровідні,нестерильні, НК031:2024:ТО208); пов’язка медична стерильна з адсорбуючою подушечкою 5*7см (НК 024:2023-58301 Пов’язка плівкова, напівпроникна з синтетичного полімеру агдезивна … стерильна, НК031:2024:МО40402); покриття операційне 240х160 (НК 024:2023-47783 Простирадло хірургічне загального призначення одноразового використання стерильне, НК031:2024:ТО30199); серветка марлева стерильна 5*5 см (8 шарів) №2 (НК 024:2023-48134 Серветка марлева, тканинна стерильна, НК031:2024:МО40412); пластир перфорований на шовковій основі в рулоні, 18смх5м (НК 024:2023:58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, не стерильний, НК031:2024:МО30199); пов’язка хірургічна з абсорбуючою подушечкою, неткана, стерильна 6 x 10см (НК 024:2023-58301 Пов’язка плівкова, напівпроникна з синтетичного полімеру агдезивна стерильна, НК031:2024:МО40402))

    Ім'я:
    Оберемчук Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672396837 ЄДРПОУ:
    02125740
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 квіт. 23:33

    Прийом пропозицій
    10 квіт. 23:33 – 19 квіт. 01:00
    Очікувана вартість

    347 420,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-23-005656-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні вироби: Гемостатиччні пов’язки на рану, Бандаж компресивний, перев’язувальний, елестичні та оклюзійні пов’язки, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 3314 1111-1 «Клейкі перев’язувальні матеріали», код НК 021-2023: 46854 - Стерильна пов'язка на рану, що не прилипає, … абсорбент, код НК 031-2024: M04040502 – ГІДРОГЕЛЕВІ ПОВ’ЯЗКИ, У ПОЄДНАННІ З ІНШИМИ РЕЧОВИНАМИ»

    Ім'я:
    Гречка Катерина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:
    +380563206617
    Веб сайт:
    http://med.rda.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    37735655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 220,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-10-002521-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали (Медичні матеріали для проведення занять з домедичної підготовки)

    Ім'я:
    Ольга Грищенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0487095067 Веб сайт:
    https://oduvs.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 бер. 10:17

    Прийом пропозицій
    10 бер. 10:17 – 19 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    141 103,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-02-002518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бинт марлевий, вата, лейкопластир, пластир

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    217,51 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-005065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні вироби: Стерильні протиопікові пов’язки на рану, що не прилипають та Протиопіковий гідрогель, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 3314 1111-1 «Клейкі перев’язувальні матеріали», код НК 021-2023: 46854 - Стерильна пов'язка на рану, що не прилипає, абсорбент, код НК … 031-2024: M04040502 – ГІДРОГЕЛЕВІ ПОВ’ЯЗКИ, У ПОЄДНАННІ З ІНШИМИ РЕЧОВИНАМИ

    Ім'я:
    Гречка Катерина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:
    +380563206617
    Веб сайт:
    http://med.rda.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    37735655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-11-014700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Медичний клей для закриття шкірних ран)

    Ім'я:
    Ольга Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977411464 ЄДРПОУ:
    02004674
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 лют. 16:54

    Прийом пропозицій
    11 лют. 16:54 – 19 лют. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    220 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-26-018263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бинт марлевий, бинт еластичний, вата, джгут, лейкопластир, пластир, серветки стерильні, серветки спиртові

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    489,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-23-000014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення

    Ім'я:
    Морозюк Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508290218 ЄДРПОУ:
    02547197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-21-004288-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Кравцова Дар'я Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663621255 ЄДРПОУ:
    45250584
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лист. 2025 11:17

    Прийом пропозицій
    21 лист. 2025 11:17 – 1 груд. 2025 12:00
    Очікувана вартість

    67 795,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-18-017125-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (кінезіолочний тейп)

    Ім'я:
    Ольга Недопас
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965468943 ЄДРПОУ:
    22805342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    710,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-23-010512-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали

    Ім'я:
    Оксана Сиськова
    E-mail: [email protected] Телефон: +0362265944 Веб сайт:
    http://dnz55.rosvita.rv.ua
    ЄДРПОУ:
    25317369
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 066,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-09-19-005626-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (медичні матеріали для проведення занять з домедичної підготовки)

    Ім'я:
    Ольга Грищенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0487095067 Веб сайт:
    https://oduvs.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 вер. 2025 12:10

    Прийом пропозицій
    19 вер. 2025 12:10 – 28 вер. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    244 367,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-09-18-004464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021: 2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Пов'язка для фіксації внутрішньовенних канюль (НК 024:2023 - 56631 -Фіксатор внутрішньовенного катетера, НК 031:2024 - M03030202- ЗАХИСНІ ПОВ’ЯЗКИ ДЛЯ ШКІРИ)

    Ім'я:
    Анастасія Пустовойт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462660499 ЄДРПОУ:
    14233274
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 вер. 2025 11:24

    Прийом пропозицій
    18 вер. 2025 11:24 – 26 вер. 2025 01:00
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-09-17-007220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавички оглядові нітрилові не опудрені Nitrilex Basic нест. р.М, Рукавички Navy Blue нітрілові оглядові неприпудрені нестерильні MediOk р. S фіолетові, Пластир медичний RiverPlast Тм "IGAR" Класичний (бавовняний) 2х500 см, Пластир "RiverPLAST" Класичний 5 х 500 см.

    Ім'я:
    Назарова Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт:
    http://www.biph.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417093
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 844,57 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-26-007366-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Рибачук Галина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991189262 ЄДРПОУ:
    22569982
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 003,82 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 16 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro