Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33138000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-008579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021-2015 (CPV) 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Матеріали для виготовлення металокерамічних коронок)
Оголошено25 серп. 14:38
Прийом пропозицій25 серп. 14:38 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-006866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів (Дентин А3)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість10 993,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріал стоматологічний базисний
Ім'я:Булава Альона КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472640445 Веб сайт: ЄДРПОУ:05540557Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦирконієві та металокерамічні конструкції зубних протезів
Ім'я:Мирослава ЯсинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380532609606 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999164Оголошено24 серп. 21:01
Прийом пропозицій24 серп. 21:01 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість369 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-006610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів (VILLACRYL SP V4 пластмаса для виготовлення бюгельних протезів, 500г порошок+300мл рідина~100 протезів)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість2 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів (Gingifast Elastic, VILLACRYL SP)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість6 021,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГібридна платформа UFHL 45502H, Трансфер SSPI 4513H, Аналог 2SRHR001
Очікувана вартість2 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для виготовлення ортодонтичних апаратів
Ім'я:Булава Альона КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472640445 Веб сайт: ЄДРПОУ:05540557Очікувана вартість7 525,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ-акссесс К-ФАЙЛ 25 мм 008 (A12MA02500850) М-акссесс К-ФАЙЛ 25 мм 010 (A12MA02501050) М-акссесс К-ФАЙЛ 25 мм 015 (A12MA02501550) М-акссесс ХЕДСТРОЕМ ФАЙЛ 25 мм 008 (A16MA02500850) М-акссесс ХЕДСТРОЕМ ФАЙЛ 25 мм 010 (A16MA02501050) М-акссесс ХЕДСТРОЕМ ФАЙЛ 25 мм 015 (A16MA02501550) М-акссесс
ХЕДСТРОЕМ ФАЙЛ 25 мм 020 (A16MA02502050) Штрипси HAWE прозорі прямі 691 8 мм Штифти гутаперчеві ML.029, упаковка слайдер (120 шт) №30 Голки стоматологічні ін'єкційні, Розмір 27G (0,4), 38 mm (мм), метричний тип Штифти паперові ММРР, упаковка слайдер (200 шт) №20 Штифти паперові ММРР, упаковка слайдер (200 шт) №35 Матеріал для отримання відбитків зубів Спідекс універсальний активатор Матеріал для отримання відбитків зубів Спідекс базовий Матеріал для отримання відбитків зубів Спідекс рідкий коригуючий Матеріал стоматологічний для зняття відбитків OXASIL ACTIVATOR PASTE 60 ML (мл) Матеріал стоматологічний для зняття відбитків OXASIL SOFT PUTTY 1 x 900 ML (мл) Матеріал стоматологічний для зняття відбитків OXASIL LIGHT FLOW 1 x 140 ML (мл) Очікувана вартість63 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів (віск мод., зану. віск.)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість5 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів (акриловий матеріал, А-силікон для відтворення ясен)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Оголошено5 серп. 15:39
Прийом пропозицій5 серп. 15:39 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість9 422,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-008490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для зуботехнічної лабораторії ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено3 серп. 15:29
Прийом пропозицій3 серп. 15:29 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 088,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-002680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів(МС ЕмальЕ-3,МС-Опак-А3, МС-Гінгіва,МС Глазур.,рід.дляґ.глаз., бондер.)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість18 560,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали для зуботехнічної лабораторії ДК 021:2015: 33130000-0 — Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено16 лип. 16:50
Прийом пропозицій16 лип. 16:50 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 760,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-010461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33138000-6 Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів
Очікувана вартість1 126,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтоматологічні інструменти та прилади (код НК 024:2023 – 35552 - Щипці для видалення зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131132-1 - Стоматологічні щипці; код НК 024:2023 – 37434 - Канюля для стоматологічної аспіраційної системи, одноразового використання, код НК 024:2023 – 34961 - Затискач для
операційної білизни, код НК 024:2023 – 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц, код НК 024:2023 – 16628 - Голка з боковим отвором для переливання лікарських засобів, код НК 024:2023 – 38643 — Зуби штучні пластмасові, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади; код НК 024:2023 – 31904 - Кюретка стоматологічна, стандартна, код НК 024:2023 – 38168 - Елеватор для окістя, код НК 024:2023 – 31823 - Наконечник стоматологічної бормашини, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131000-7 - Стоматологічні ручні інструменти; код НК 024:2023 – 16184 – Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131114-9 - Стоматологічні полірувальні пристрої; код НК 024:2023 – 31776 - Дзеркало стоматологічне, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131141-7 - Стоматологічні дзеркала; код НК 024:2023 – 16668 - Стоматологічний карбідний бор багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 16670 - Стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131510-5 - Стоматологічні бори; код НК 024:2023 – 35697 - Аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріалу, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131600-3 - Інструменти для пломбування зубів; код НК 024:2023 – 31875 - Розширювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 41539 - Каналонаповнювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 35784 - Голка коренева зазубрена, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33134000-8 - Ендодонтичне приладдя; код НК 024:2023 – 34811 - Матеріал зліпковий стоматологічний на основі полімерів, код НК 024:2023 – 35866 - Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий, код НК 024:2023 – 16727 - Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів, код НК 024:2023 – 34799 - Матеріал стоматологічний композитний зліпковий, код НК 024:2023 – 17844 - Рідина для визначення артикуляції зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Оголошено14 лип. 09:55
Прийом пропозицій21 лип. 00:00 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 497 778,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-010949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФормувач ясен SSHA 4535, Штифти гутаперчеві ML.029, упаковка слайдер (120 шт) №15, Штифти гутаперчеві ML.029, упаковка слайдер (120 шт) №20, Штифти гутаперчеві ML.029, упаковка слайдер (120 шт) №25, М-акссесс К-ФАЙЛ 25 мм 010 (A12MA02501050), М-акссесс К-ФАЙЛ 25 мм 015 (A12MA02501550), Sof-Lex
Диски для фінішної обробки та полірування, надтонкі грубі 8692C, Аплікатори, середні (100шт.), Голки іригаційні стерильні TIPS-SIDE OPEN TYPE 30G (0.30 х 25 mm (мм)) Жовтi (50 шт.), Голки стоматологічні ін'єкційні, Розмір 27G (0,4), 35 mm (мм), метричний тип, Одноразові стоматологічні насадки для слиновідсмоктувачів Medicom, зі змінним наконечником, 150мм Рожеві 712-P, Каналонаповнювач Лентуло 25мм 1 (А002222500100), Гібридна платформа UFHL 45501H, Трансфер SSPI 4513H, Аналог 2SRHR001 Очікувана вартість56 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33138000-6 Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів
Очікувана вартість43 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні інструменти та прилади
Оголошено26 черв. 11:50
Прийом пропозицій26 черв. 11:50 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість774 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-010970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтоматологічні інструменти та прилади (код НК 024:2023 – 35552 - Щипці для видалення зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131132-1 - Стоматологічні щипці; код НК 024:2023 – 37434 - Канюля для стоматологічної аспіраційної системи, одноразового використання, код НК 024:2023 – 34961 - Затискач для
операційної білизни, код НК 024:2023 – 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц, код НК 024:2023 – 16628 - Голка з боковим отвором для переливання лікарських засобів, код НК 024:2023 – 38643 — Зуби штучні пластмасові, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади; код НК 024:2023 – 31904 - Кюретка стоматологічна, стандартна, код НК 024:2023 – 38168 - Елеватор для окістя, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131000-7 - Стоматологічні ручні інструменти; код НК 024:2023 – 16184 – Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131114-9 - Стоматологічні полірувальні пристрої; код НК 024:2023 –- 31776 - Дзеркало стоматологічне, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131141-7 - Стоматологічні дзеркала; код НК 024:2023 – 16668 - Стоматологічний карбідний бор багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 16670 - Стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131510-5 - Стоматологічні бори; код НК 024:2023 – 35697 - Аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріалу, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131600-3 - Інструменти для пломбування зубів; код НК 024:2023 – 31875 - Розширювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 41539 - Каналонаповнювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 35784 - Голка коренева зазубрена, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33134000-8 - Ендодонтичне приладдя; код НК 024:2023 – 34811 - Матеріал зліпковий стоматологічний на основі полімерів, код НК 024:2023 – 35866 - Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий, код НК 024:2023 – 16727 - Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів, код НК 024:2023 – 34799 - Матеріал стоматологічний композитний зліпковий, код НК 024:2023 – 17844 - Рідина для визначення артикуляції зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Оголошено25 черв. 16:02
Прийом пропозицій2 лип. 00:00 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість356 323,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась