Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33132000-4»
-
ID: UA-2026-08-14-009817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Інструменти та прилади для стоматології)
Оголошено14 серп. 15:40
Прийом пропозицій14 серп. 15:40 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість478 125,68 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-01-000340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДентальні імпланти та компоненти
Ім'я:Мирослава ЯсинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380532609606 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999164Оголошено1 серп. 15:20
Прийом пропозицій1 серп. 15:20 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість398 913,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-001627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Імплантати DENTIUM SuperLine: №FX3608SW, №FX3610SW, №FX3612SW, №FХ4010SW, №FХ4012SW, №FХ4510SW або еквівалент; Формувач ясен DENTIUM Superline: №HAB452020L,
№HAB552020L,№HAB652020L або еквівалент; Прямий абатмент DENTIUM Superline): №DAB40105HL, №DAB45156HL або еквівалент) Очікувана вартість398 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Інструменти та прилади для стоматології)
Оголошено23 лип. 21:59
Прийом пропозицій23 лип. 21:59 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість478 125,68 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-003855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Імплантати DENTIUM SuperLine: №FX3608SW, №FX3610SW, №FX3612SW, №FХ4010SW, №FХ4012SW, №FХ4510SW або еквівалент; Формувач ясен DENTIUM Superline: №HAB452020L, №HAB552020L,№HAB652020L або еквівалент; Прямий абатмент DENTIUM Superline):
№DAB40105HL, №DAB45156HL або еквівалент) Оголошено15 лип. 11:47
Прийом пропозицій15 лип. 11:47 – 23 лип. 11:27Очікувана вартість398 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубні імплантати (Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади)
Очікувана вартість592 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДентальні імплантати, компоненти до систем дентальної імплантації та кістковопластичні матеріали
Оголошено30 черв. 20:48
Прийом пропозицій30 черв. 20:48 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість220 950,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-004729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубні імплантати (Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади)
Очікувана вартість5 296,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-008246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубні імплантати (Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади)
Оголошено22 черв. 14:29
Прийом пропозицій22 черв. 14:29 – 30 черв. 10:00Очікувана вартість592 480,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-013023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДентальні імплантати, компоненти до систем дентальної імплантації та кістковопластичні матеріали
Оголошено12 черв. 23:07
Прийом пропозицій12 черв. 23:07 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість220 950,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-007568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубні імплантати (Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади)
Оголошено11 черв. 13:56
Прийом пропозицій11 черв. 13:56 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість592 480,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-014550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Інструменти та прилади для стоматології)
Оголошено25 трав. 22:09
Прийом пропозицій25 трав. 22:09 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість499 422,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-004228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансфер для відкритої ложки 2SIH45S (НК 024:2023 – 55847 Система дентальної імплантації; НК 031:2024 - L159099 Одонтостоматологічні інструменти, багаторазові – інше); Трансфер для відкритої ложки Multi 2SMIN55 (НК 024:2023 – 55847 Система дентальної імплантації; НК 031:2024 - L159099
Одонтостоматологічні інструменти, багаторазові – інше); Титанова основа гібридного абатменту коротка 2SLN404 (НК 024:2023 – 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 – Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту коротка 2SLH404 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 – Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту коротка 2SLH424 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту коротка 2SLN434 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту довга 2SLH425 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент кутовий 2SAH45152 (НК 024:2023 - 46122 Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Циліндр Multi UCLA пластиковий 2SMPN45 (НК 024:2023 - 55849 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, двокомпонентний; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Гвинт Multi циліндра 2SMCS100 (НК 024:2023 – 61647 Гвинт для дентального протеза / абатмента імплантату; НК 031:2024 - L098099 Інструменти для хірургічної ортопедії); Титанова основа гібридного абатменту коротка 2SLN424 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту коротка 2SLH434 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту довга 2SLN425 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 P01020180 – Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту довга 2SLH435 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту довга 2SLN435 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту довга 2SLH415 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари); Титанова основа гібридного абатменту довга 2SLN415 (НК 024:2023 - 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК 031:2024 - P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари) Ім'я:Коляда Тамара АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362620467 Факс:+380362620467ЄДРПОУ:01999980Оголошено25 трав. 11:42
Прийом пропозицій25 трав. 11:42 – 2 черв. 08:00Очікувана вартість3 098 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-008637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФормувач 2HS5542 (НК 024:2023-46122 - Тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi прямий 2SMS451 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 –
дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi прямий 2SMS452 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi прямий 2SMS453 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi прямий 2SMS454 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi прямий 2SMS455 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAH45152 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAH45153 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAH45154 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAH45303 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAH45304 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAN45152 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAN45153 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAN45154 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAN45303 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Абатмент Multi кутовий 2SMAN45304 (НК 024:2023 46122 – Тимчасовий абатмент для дентального імплантату; НК 031:2024 P01020180 – дентальні імпланти – аксесуари); Захисний ковпачок Multi 2SMPC45 (НК 024:2023-55847 - Система дентальної імплантації; НК 031:2024-Q010302 – Пристрої для імплантації зубів); Захисний ковпачок Multi 2SMPC55 (НК 024:2023-55847 - Система дентальної імплантації; НК 031:2024-Q010302 – Пристрої для імплантації зубів); Імплантовод 2KMMS01L (НК 024:2023-12696 – Пристрій для вживлення/витягання ортопедичного імплантата; НК 031:2024-Q010302 – Пристрої для імплантації зубів); Голки стоматологічні ін'єкційні, Розмір 27G (0,4), 38 mm (мм), метричний тип (НК 024:2023: 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц; НК 031:2024 A010601 – карпульні голки); Голки стоматологічні ін'єкційні, Розмір 30G (0,3), 25 mm (мм), метричний тип (НК 024:2023: 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц; НК 031:2024 A010601 – карпульні голки); S1, Кістковий матеріал, тваринного походження, розмір частинок 1.0-2.0 mm (мм) (гранули), вміст 1.0 g (г), S1-XB-C100 (НК 024:2023:47967 — Імплантат кісткового матриксу композитний; НК 031:2024 –Q010301 –навколозубні тканини); S1, Кістковий матеріал, тваринного походження, розмір частинок 0.2-1.0 mm (мм) (порошок), вміст 1.0 g (г), S1-XB-P100 (НК 024:2023:47967 — Імплантат кісткового матриксу композитний; НК 031:2024 –Q010301 –навколозубні тканини); COLLA, Колагенова мембрана, м'яка, розмір 20*30 mm (мм), BS-2030 (НК 024:2023: 58709 — Мембрана стоматологічна для тканинної регенерації колагенова; НК 031:2024 - M040410 Пов’язки з тваринним колагеном) Ім'я:Коляда Тамара АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362620467 Факс:+380362620467ЄДРПОУ:01999980Оголошено4 трав. 15:19
Прийом пропозицій4 трав. 15:19 – 12 трав. 08:00Очікувана вартість596 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Імплантат MIS C1 (в асортименті) або еквівалент (Код НК 024:2019 - 55849 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, двокомпонентний)
Очікувана вартість59 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-012215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічні конструкції для зубопротезування
Очікувана вартість49 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-25-000263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубні імплантати (Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади)
Очікувана вартість9 976,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-010217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Інструменти, прилади та матеріали для стоматології)
Оголошено17 квіт. 15:27
Прийом пропозицій17 квіт. 15:27 – 25 квіт. 14:00Очікувана вартість635 940,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-005638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Імплантат MIS C1 (в асортименті) або еквівалент (Код НК 024:2019 - 55849 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, двокомпонентний)
Оголошено10 квіт. 12:24
Прийом пропозицій10 квіт. 12:24 – 20 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 400,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-09-011808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДентальні імплантати, формувачі ясен (код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади) (НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101
Дентальні імпланти; НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний, НК 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; НК 024:2023: 46122 Тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання, НК 031:2024: P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари; НК 024:2023: 46122 Тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання, НК 031:2024: P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари; НК 024:2023: 46122 Тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання, НК 031:2024: P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари; НК 024:2023: 46122 Тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання, НК 031:2024: P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари) Оголошено9 квіт. 17:00
Прийом пропозицій9 квіт. 17:00 – 17 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 519,00 грн
з ПДВЗавершена