Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33131100-8»
-
ID: UA-2026-08-20-010201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічні позиціонери, пінцети, щипці кусачки, затискачі
Очікувана вартість30 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні інструменти код за ДК 021:2015 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Дзеркало стоматологічне (НК 024:2023 31776 Дзеркало стоматологічне/НК 031:2024 L160201 Стоматологічні дзеркала і ручки, багаторазові), Шпатель стоматологічний (НК 024:2023
38530 Шпатель стоматологічний, багаторазового використання/ НК 031:2024 L159013 Стоматологічні шпателі, багаторазові), Зонд стоматологічний (НК 024:2023 35812 Зонд стоматологічний/ НК 031:2024 L159003 Стоматологічні і періодонтальні датчики і зонди, багаторазові), Пінцет стоматологічний (НК 024:2023 31814 Стоматологічні щипці/ НК 031:2024 L031302 Медичні пінцети, багаторазові), Екскаватор стоматологічний( НК 024:2023 35811 Екскаватор стоматологічний/ НК 031:2024 L159002 Стоматологічні екскаватори, багаторазові), Слиновідсмоктувач( НК 024:2023 47037 - Нехірургічна дентальна система відсмоктування/НК 031:2024Q019001 Слиновідсмоктувачі і слинопоглиначі ) Оголошено18 серп. 15:02
Прийом пропозицій18 серп. 15:02 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 489,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічні шпателі
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Інструменти та прилади для стоматології)
Оголошено14 серп. 15:40
Прийом пропозицій14 серп. 15:40 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість478 125,68 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-013445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіамантовий бор із турбінним хвостовиком, в асортименті, (В-к EDENTA, Швейцарія), діамантовий бор із турбінним хвостовиком, на довгій ніжці, в асортименті, (В-к EDENTA, Швейцарія), твердосплавний бор із кутовим хвостовиком, в асортименті, (В-к EDENTA, Швейцарія), Н-файл M-ACCESS 25 мм 015-040, 6
шт./пак, (в-к Densply), К-файл M-ACCESS 25 мм 015-040, 6 шт./пак, (в-к Densply), пульпоекстрактори короткі 21 мм, 6 шт./уп., розмір 1-6 асорті Barbed Broaches (в-к Mani), каналонаповнювачі Lentulo, №1-4 25 мм, 4 шт./пак, (в-к Densply), штифти паперові 200шт./пак,пенального типу , №15-40, конус 0,2, (в-к DiaDent), штифти паперові 100шт/пак,пенального типу , №15-40, конус 0,4 (В-к Dia Dent), дзеркало без ручки звичайне №4 22 мм (SD-0771-22), шт., (в-к Surgicon Пакистан), ручка для стоматологічного дзеркала (SD-0775-01), шт., (в-к Surgicon Пакистан), слиновідсмоктувач SALIVA ELECTORS прозорий синій, 15 см, 100 шт./уп., (в-к Nostrum, Італія), стоматологічні голки одноразового використання Master, розмір 30 короткі 0,3х25 мм (100 шт/пак.), (В-к TECNOFAR, Італія), шприц ендодонтичний для промивання каналів, 5 мл, шт., (в-к Cercamed, Польща), голка для промивання, шт., (в-к Cercamed, Польща), штифти гутаперчеві 60шт/пак,пенального типу , №15-40 конус 0,4 (В-к Dia Dent ), штифти гутаперчеві 60шт/пак,пенального типу , №15-40 конус 0,6 (В-к Dia Dent), мікроапплікатор Ultrafine, розмір 1,0 mm, 100 шт./уп., (в-к Latus), 3201Н Матриці металеві секційні малі 50мк, 10шт./уп., (в-к Latus, Україна), 3221Н Матриці металеві середні 50мк, 10шт./уп., (в-к Latus, Україна), 3211Н Матриці металеві секційні великі 50мк, 10шт./уп., (в-к Latus, Україна), наконечник турбінний високошвидкісний CX207-C H14-TP M4 блакитний шт.,(В-к SOXO) Очікувана вартість37 466,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено12 серп. 16:05
Прийом пропозицій12 серп. 16:05 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість552 492,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-008080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСтоматологічні елеватори
Оголошено11 серп. 14:41
Прийом пропозицій11 серп. 14:41 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість54 969,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-012613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Інструменти та прилади для стоматології)
Оголошено23 лип. 21:59
Прийом пропозицій23 лип. 21:59 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість478 125,68 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-009436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Оголошено22 лип. 15:58
Прийом пропозицій22 лип. 15:58 – 30 лип. 17:00Очікувана вартість4 247,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-010214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади.
Очікувана вартість5 418,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтоматологічні інструменти та прилади (код НК 024:2023 – 35552 - Щипці для видалення зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131132-1 - Стоматологічні щипці; код НК 024:2023 – 37434 - Канюля для стоматологічної аспіраційної системи, одноразового використання, код НК 024:2023 – 34961 - Затискач для
операційної білизни, код НК 024:2023 – 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц, код НК 024:2023 – 16628 - Голка з боковим отвором для переливання лікарських засобів, код НК 024:2023 – 38643 — Зуби штучні пластмасові, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади; код НК 024:2023 – 31904 - Кюретка стоматологічна, стандартна, код НК 024:2023 – 38168 - Елеватор для окістя, код НК 024:2023 – 31823 - Наконечник стоматологічної бормашини, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131000-7 - Стоматологічні ручні інструменти; код НК 024:2023 – 16184 – Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131114-9 - Стоматологічні полірувальні пристрої; код НК 024:2023 – 31776 - Дзеркало стоматологічне, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131141-7 - Стоматологічні дзеркала; код НК 024:2023 – 16668 - Стоматологічний карбідний бор багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 16670 - Стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131510-5 - Стоматологічні бори; код НК 024:2023 – 35697 - Аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріалу, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131600-3 - Інструменти для пломбування зубів; код НК 024:2023 – 31875 - Розширювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 41539 - Каналонаповнювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 35784 - Голка коренева зазубрена, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33134000-8 - Ендодонтичне приладдя; код НК 024:2023 – 34811 - Матеріал зліпковий стоматологічний на основі полімерів, код НК 024:2023 – 35866 - Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий, код НК 024:2023 – 16727 - Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів, код НК 024:2023 – 34799 - Матеріал стоматологічний композитний зліпковий, код НК 024:2023 – 17844 - Рідина для визначення артикуляції зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Оголошено14 лип. 09:55
Прийом пропозицій21 лип. 00:00 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 497 778,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-006741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрошпатель KHORS
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість6 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДентальні імплантати, компоненти до систем дентальної імплантації та кістковопластичні матеріали
Оголошено30 черв. 20:48
Прийом пропозицій30 черв. 20:48 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість220 950,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-004685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Стоматологічні інструменти)
Оголошено30 черв. 11:54
Прийом пропозицій30 черв. 11:54 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість145 202,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-004616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні інструменти та прилади
Оголошено26 черв. 11:50
Прийом пропозицій26 черв. 11:50 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість774 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-010970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтоматологічні інструменти та прилади (код НК 024:2023 – 35552 - Щипці для видалення зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131132-1 - Стоматологічні щипці; код НК 024:2023 – 37434 - Канюля для стоматологічної аспіраційної системи, одноразового використання, код НК 024:2023 – 34961 - Затискач для
операційної білизни, код НК 024:2023 – 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц, код НК 024:2023 – 16628 - Голка з боковим отвором для переливання лікарських засобів, код НК 024:2023 – 38643 — Зуби штучні пластмасові, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади; код НК 024:2023 – 31904 - Кюретка стоматологічна, стандартна, код НК 024:2023 – 38168 - Елеватор для окістя, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131000-7 - Стоматологічні ручні інструменти; код НК 024:2023 – 16184 – Стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" - 33131114-9 - Стоматологічні полірувальні пристрої; код НК 024:2023 –- 31776 - Дзеркало стоматологічне, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131141-7 - Стоматологічні дзеркала; код НК 024:2023 – 16668 - Стоматологічний карбідний бор багаторазового застосування, код НК 024:2023 – 16670 - Стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131510-5 - Стоматологічні бори; код НК 024:2023 – 35697 - Аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріалу, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33131600-3 - Інструменти для пломбування зубів; код НК 024:2023 – 31875 - Розширювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 41539 - Каналонаповнювач ендодонтичний, код НК 024:2023 – 35784 - Голка коренева зазубрена, багаторазового використання, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33134000-8 - Ендодонтичне приладдя; код НК 024:2023 – 34811 - Матеріал зліпковий стоматологічний на основі полімерів, код НК 024:2023 – 35866 - Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий, код НК 024:2023 – 16727 - Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів, код НК 024:2023 – 34799 - Матеріал стоматологічний композитний зліпковий, код НК 024:2023 – 17844 - Рідина для визначення артикуляції зубів, код ДК 021:2015 "ЄЗС" – 33138000-6 - Матеріали для протезування зубів та припасовування зубних протезів) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади Оголошено25 черв. 16:02
Прийом пропозицій2 лип. 00:00 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість356 323,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-001254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиП'єзотом хірургічний стоматологічний, Діатермокоагулятор стоматологічний
Оголошено22 черв. 09:52
Прийом пропозицій22 черв. 09:52 – 30 черв. 10:00Очікувана вартість131 580,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-007690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (інструментарій)
Оголошено19 черв. 13:44
Прийом пропозицій19 черв. 13:44 – 29 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість762 362,57 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-004392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади(Стоматологічні інтсрументи та прилади для зубопротезного кабінету)
Очікувана вартість23 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-013023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДентальні імплантати, компоненти до систем дентальної імплантації та кістковопластичні матеріали
Оголошено12 черв. 23:07
Прийом пропозицій12 черв. 23:07 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість220 950,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась