Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33130000-0»

  • ID: UA-2026-09-02-011650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система ультразвукова хірургічна (НК 024:2023: 47010 — Стоматологічна ультразвукова хірургічна система / НК 031:2024: Z120108 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ХІРУРГІЇ)

    Ім'я:
    Ткачук Любов Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322593031 ЄДРПОУ:
    01998161
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:22

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:22 – 18 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    119 401,87 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 3 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

    Ім'я:
    Жанна Трембач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965126527, +0382705716 ЄДРПОУ:
    42980032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:06

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:06 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    89 349,69 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011590-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ((НК 024:2023 34879 - Щітка для чищення дентальних протезів - Щітка колоподібна, Полірувальна щітка); (НК 024:2023 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання - Гумові інструменти для … шліфування/шліфувальні інструменти); (НК 024:2023 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц - Голки стоматологічні ін'єкційні); (НК 024:2023 31876 – Збільшувач ендодонтичний - ПроФайл Стерильний); (НК 024:2023 45007 - Стоматологічний клин одноразового використання - Система клинків); (НК 024:2023 31823 -Наконечник стоматологічної бормашини - Стоматологічний турбінний наконечник, Стоматологічний кутовий наконечник); (НК 024:2023 45501 - Іригаційний наконечник до кореневих каналів - Голки іригаційні стерильні); (НК 024:2023 35969 - Шприц для стоматологічної анестезії - Дентальний шприц); 12143 - Лоток для інструментів - Лоток для скалерів); (НК 024:2023 35850 - Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання - Ложка для зняття відбитків); (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний багаторазового використання - Шпатель для цементу); (НК 024:2023 31776 - Дзеркало стоматологічне - Дзеркало стоматологічне))

    Ім'я:
    Василь Палас
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487226341 ЄДРПОУ:
    26622756
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:22

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:22 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    283 564,94 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010188-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Голка стоматологічна; Голка стоматологічна; Голка стоматологічна

    Ім'я:
    Ольга Протопопова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677577258 ЄДРПОУ:
    42754318
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:26

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:26 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 214,95 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000400-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні інструменти код за ДК 021:2015 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади )

    Ім'я:
    Паша Наталія Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577251972 ЄДРПОУ:
    02001481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 15:50

    Прийом пропозицій
    30 серп. 15:50 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    284 899,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Гвинт віялоподібний симетричний для верхньої щелепи (Код НК 024:2023 - 63379 Ортодонтичне кріплення/ замок); Гвинт тримірний з трьома направляющими по Бертоні (Код НК 024:2023 - 63379 Ортодонтичне … кріплення/ замок); Гвинт універсальний для верхньої та нижньої щелепи (Код НК 024:2023 - 63379 Ортодонтичне кріплення/ замок); Гвинт мікросекційний (Код НК 024:2023 - 63379 Ортодонтичне кріплення/ замок); Гвинт Хайрекс №8, №9 (Код НК 024:2023 - 63379 Ортодонтичне кріплення/ замок); Гвинт секційний (Код НК 024:2023 - 63379 Ортодонтичне кріплення/ замок); Дріт ортодонтичний Леон (в асортименті) (Код НК 024:2023 - 16204 Ортодонтичний дріт))

    Ім'я:
    Альона Ратушняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +38432561231 ЄДРПОУ:
    05484422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:56

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:56 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    143 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Матеріали для ортопедичної стоматології

    Ім'я:
    Михайло СИДОРОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577251953 ЄДРПОУ:
    31941614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:52

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:52 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    610 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002488-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: штопфер-гладилка (НК 024:2023 16460 - Стоматологічний штопфер для амальгами), (НК 031:2024 Q01010399 -пристрої для терапевтичної стоматологігії - інше); зонд зубний, зігнутий (НК 024:2023 35812 - Зонд стоматологічний), (НК 031:2024 … L031102 -оглядові зонди, багаторазові); екскаватор з круглою ручкою (НК 024:2023 35811 - Екскаватор стоматологічний), (НК 031:2024 L159002 – стоматологічні екскаватори, багаторазові); ручка для стоматологічних дзеркал з різьбленням (НК 024:2023 31776 -Дзеркало стоматологічне), (НК 031:2024 L160201 -стоматологічні дзеркала); шпатель стоматологічний (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний, багаторазового використання), (НК 031:2024 Q01010399 -пристрої для терапевтичної стоматології - інше); пінцет зубний зігнутий (НК 024:2023 31813 - Пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів), (НК 031:2024 L031302 -медичні пінцети, багаторазові); лоток з медичної нержавіючої сталі для інструментів (НК 024:2023 42893- Лоток загального призначення багаторазового використання), (НК 031:2024 S010401- лотки, корзини, ванни для стерилізації); гладилка двостороння, серповидна, дистальна (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний, багаторазового використання), (НК 031:2024 Q01010399 -пристрої для терапевтичної стоматологігії - інше), 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Ольга Безсмертна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636861543 ЄДРПОУ:
    42788677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:44

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:44 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    43 866,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ((НК 024:2023 55847 - Система дентальної імплантації - Дентальний імплантат, Титанова платформа); (НК 024:2023 46122 - Тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання - Формувач … ясен, Абатмент для сканування, Викрутка для прямих абатментів системи); (НК 024:2023 37871 - Свердло хірургічне коронкове багаторазового використання - Стартове імплантаційне свердло); (НК 024:2023 35095 - Напрямляч хірургічного свердла багаторазового застосування - Направляюча втулка для шаблону, Направляюча втулка під пін, Направляюча втулка з боковим отвором); (НК 024:2023 16670 - Стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування - Пілотне свердло))

    Ім'я:
    Василь Палас
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487226341 ЄДРПОУ:
    26622756
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 19:26

    Прийом пропозицій
    27 серп. 19:26 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    469 713,08 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012020-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (гвинти ортодонтичні,дріт ортодонтичний, фільци конусні, полірувальні щітки для акрилу)

    Ім'я:
    Людмила Галонська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352269759 ЄДРПОУ:
    43406343
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 17:08

    Прийом пропозицій
    27 серп. 17:08 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    46 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-007722-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні матеріали та інструменти

    Ім'я:
    Шпиця Юлія Вадимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322757723 ЄДРПОУ:
    02010793
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:28

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:28 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    102 803,74 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-007454-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Зубні імплантати

    Ім'я:
    Кармоліт Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472543444 Факс:
    +380472453094
    Веб сайт:
    http://stomat-poliklinika.ck.ua
    ЄДРПОУ:
    02005007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:31

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:31 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    223 010,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-004184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: штопфер-гладилка (НК 024:2023 16460 - Стоматологічний штопфер для амальгами), (НК 031:2024 Q01010399 -пристрої для терапевтичної стоматологігії - інше); зонд зубний, зігнутий (НК 024:2023 35812 - Зонд стоматологічний), (НК 031:2024 … L031102 -оглядові зонди, багаторазові); екскаватор з круглою ручкою (НК 024:2023 35811 - Екскаватор стоматологічний), (НК 031:2024 L159002 – стоматологічні екскаватори, багаторазові); ручка для стоматологічних дзеркал з різьбленням (НК 024:2023 31776 -Дзеркало стоматологічне), (НК 031:2024 L160201 -стоматологічні дзеркала); шпатель стоматологічний (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний, багаторазового використання), (НК 031:2024 Q01010399 -пристрої для терапевтичної стоматології - інше); пінцет зубний зігнутий (НК 024:2023 31813 - Пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів), (НК 031:2024 L031302 -медичні пінцети, багаторазові); лоток з медичної нержавіючої сталі для інструментів (НК 024:2023 42893- Лоток загального призначення багаторазового використання), (НК 031:2024 S010401- лотки, корзини, ванни для стерилізації), 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Ольга Безсмертна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636861543 ЄДРПОУ:
    42788677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:44

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:44 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    75 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-007980-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (33130000-0)

    Ім'я:
    Радько Анатолій Іларіонович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442866434 ЄДРПОУ:
    07985654
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:31

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:31 – 3 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    1 615 281,31 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    20 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-007752-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ((НК 024:2023 62110 - Барвник для дентального протеза – Палітра); (НК 024:2023 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання - Відрізні диски, Відрізний диск для гіпсу, Диск з оксиду … цирконію); (НК 024:2023 35794 - Інструмент для моделювання для зуботехнічного воску – Електрошпатель, Прилад для розігріву воску, Багатофункціональний інструмент ); (НК 024:2023 31814 - Стоматологічні щипці - Утримуючий інструмент з алмазними насадками); (НК 024:2023 31823 - Наконечник стоматологічної бормашини - Видувна форсунка); (НК 024:2023 16187 - Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка – Пензель); (НК 024:2023 38651 - Шкала відтінків стоматологічна - Розколірка); (НК 024:2023 45119 - Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування - Чаша для змішування включно з лопаттю); (НК 024:2023 62725 - Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний - Трійник для витяжки); (НК 024:2023 36843 - Світильник пересувний для проведення огляду/терапевтичних процедур - Світлодіодна підсвітка); (НК 024:2023 38639 - Матеріал стоматологічний гіпсовий для відливання моделей - Набір для коротких пінів Bi-Pin з гільзою); (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний, багаторазового використання - Лопатка для змішування); (НК 024:2023 32262 - Вимірювач анатомічний загального призначення металевий - Прецизійний вимірювальний інструмент))

    Ім'я:
    Василь Палас
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487226341 ЄДРПОУ:
    26622756
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:58

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:58 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    410 536,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021-2015 (CPV) 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Матеріали для виготовлення металокерамічних коронок)

    Ім'я:
    Людмила Дохно
    E-mail: [email protected] Телефон: +0684594773 ЄДРПОУ:
    23230659
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:38

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:38 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    373 084,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010585-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

    Ім'я:
    Двірник Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456351129,380677634398 ЄДРПОУ:
    01994706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 186,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-009191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

    Ім'я:
    Двірник Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456351129,380677634398 ЄДРПОУ:
    01994706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 457,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-008902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

    Ім'я:
    Двірник Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456351129,380677634398 ЄДРПОУ:
    01994706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 464,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-008573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

    Ім'я:
    Двірник Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456351129,380677634398 ЄДРПОУ:
    01994706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 321,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro