Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33124131-2»
-
ID: UA-2026-08-31-004686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОКСІ тест-смужки, 50 визначень (Ерба-Лахема, Чехія)
Очікувана вартість783,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДиски з меропенемом, №100, 10мкг (код НК 024:2023 : 59147 - Меропенем диск для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з іміпенем/циластатином, №100, 10/10мкг (код НК 024:2023 :46169- Диски іміпенему для тестування на чутливість IVD ( іагностика in vitro)); Диски з
доріпенемом, №100, 10мкг (код НК 024:2023 :42426: Диски доріпенему для тестування на чутливість IVD ( іагностика in vitro)); Диски з моксифлоксацином, №100, 5мкг (код НК 024:2023: 59153 Моксифлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з левофлоксацином, №100, 5 мкг (код НК 024:2023 :38604 - Левофлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з ципрофлоксацином, №100, 5мкг (код НК 024:2023 :45359 - Ципрофлоксацин ові диски для тестування на чутливість, IVD ( діагностика in vitro)); Диски з амікацином, №100, 30мкг (код НК 024:2023 : 45445 Амікацинові - диски для тестування на чутливість IVD ( діагностика in vitro)); Диски з азитроміцином ,№100, 15мкг (код НК 024:2023 :37435 - Диск IVD ( діагностика in vitro) для випробування на сприйнятливість до азитроміцину)); Диски з Ампіциліном, №100, 10 мкг (код НК 024:2023 :46491Ампіцилін диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); Диски з Амоксициліном+ клавуланова кислота №100, 20/10 мкг (код НК 024:2023 :46156 - Амоксицилін/клавуланат диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з Піперацилін/тазобактамом, №100, 30-6мкг (код НК 024:2023 :59177 - Піперацелін /тазобактам, диски для тестування на чутливість IVD ( діагностика in vitro)); Диски з цефазоліном, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :40755 - Диск IVD (діагностика in vitro) для діагностики чутливості до цефазоліну)); Диски з цефтазидимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :37441 - Диск IVD (діагностика in vitro) для випробування на сприйнятливість до цефтазидиму)); Диски з цефотаксимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :46005 – Цефотаксимові диски для тестування на чутливість, IVD (діагностика in vitro)); Диски з Цефтріаксоном, №100, 30мкг (код НК 024:2023 : 44483 - Диски для тестування на чутливість з цефтріаксоном, IVD ( діагностика in vitro)); Диски з цефепимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :42520 - Диски для тестування на чутливість із цефепимом, IVD ( діагностика in vitro)); Диски з цефіксимом, №100, 5мкг (код НК 024:2023 :43143 - Диски для тестування на чутливість з цефіксимом, IVD (діагностика in vitro)); Диски з цефуроксимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :42487 - Диски для тестування на чутливість з цефуроксимом натрію, IVD (діагностика in vitro)); Диски з доксицикліном, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :38575 - Диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro) до доксицикліну); Диски з гентаміцином, №100, 10мкг (код НК 024:2023 : 45529 - Гентаміцинові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з Азтреонам №100 , 30мкг (код НК 024:2023 :37722 – Диски для тестування на чутливість IVD ( діагностика in vitro) до азтреонаму)); Код НК 031:2024: W0104080502 - ПРОСОЧЕНІ ДИСКИ, МУЛЬТИ-ДИСКИ І ТАБЛЕТКИ; Код ДК 021:2015:33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за «Єдиним закупівельним словником» Оголошено21 серп. 18:39
Прийом пропозицій21 серп. 18:39 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість4 289,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-002208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33120000-7- Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (індикатори)
Оголошено20 серп. 10:24
Прийом пропозицій20 серп. 10:24 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 632,85 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмужки індикаторні «Ацетонтест» № 50
Очікувана вартість42 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТест-смужки (НК 024:2023 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експресаналіз)
Оголошено7 серп. 16:15
Прийом пропозицій7 серп. 16:15 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 658,88 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-012170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Хімічний індикатор для стерилізації формальдегідом типу 4)
Оголошено4 серп. 18:24
Прийом пропозицій4 серп. 18:24 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість31 334,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндикаторні смужки
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021-2015 –33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання(Отоскоп,код згідно з ДК 021-2015 –33124100-6 — Діагностичні прилади, код НК 024:2023: 12849 – Отоскоп,прямий-8штук; Пікфлоуметр (спірометр) код згідно з ДК 021-2015 –33124100-6 — Діагностичні прилади, код НК
024:2023: 13680 – Діагностувальний спірометр-9штук; Дерматоскоп код згідно з ДК 021-2015 –33124100-6 — Діагностичні прилади, код НК 024:2023: 18021 - Дерматоскоп оптичний-14штук; Апарат для вимірювання рівня глюкози /холестерину в крові код згідно з ДК 021-2015 –33124100-6 — Діагностичні прилади , код НК 024:2023:Код 62646 — Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї - 10штук; Тест смужки для вимірювання рівня холестерину в крові, (25шт.)ДК 021:2015 – 33124131-2 Індикаторні смужки, код НК 024:2023 - 30222 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз, експрес-аналіз ; код EMDN за НК 031:2024 W01010205-Холестерин)(25шт.) -8штук; Бумага для ЕКГ розмір 210*20 код згідно з ДК 021-2015 –33124130-6 — Діагностичне приладдя , код НК 024:2023:Код 16754 — Папір для реєстрації електрокардіограм-30штук;(або аналоги). Ім'я:Саладрай Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380474439636,380677318749 ЄДРПОУ:39028772Оголошено24 лип. 16:23
Прийом пропозицій24 лип. 16:23 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість283 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-003893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивироби медичного призначення: смуги індикаторні, стрічка діаграмна, Код за ДК 021:2015 -33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Ім'я:Наталія ОбуховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380636762278 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188381Очікувана вартість1 043,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТест-смужки Акку-Чек Інстант №50 (Accu-Chek Instant) (НК 024:2023 53304 Глюкоза IVD (діагностика in vitro )
Очікувана вартість1 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТест-смужки для глюкометра
Очікувана вартість9 480,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Біоіндикатори стерилізації)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено17 лип. 12:35
Прийом пропозицій17 лип. 12:35 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість15 755,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-001743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Очікувана вартість7 019,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндикаторні смужки
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести (33120000-7-Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, згідно коду Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015), (НК 024:2023 53304 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-стрічка, експрес-аналіз)
Оголошено10 лип. 16:39
Прийом пропозицій10 лип. 16:39 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-006847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТест-смужки для визначення Загального холестерину STANDARD LipidoCare 25 шт.
Очікувана вартість18 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-27-000269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТест-полоски Accu-Chek Performa
Очікувана вартість3 488,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмуги індикаторні, критерії вимірювання : 132/20 °С/хв., контроль парової стерилізації 5 класу (всередині упаковки), розмір полоски 35.0 x 10.0 x 1.0 мм., код ДК 021:2015 33124131-2 Індикаторні смужки, код НК 024:2023 - 35362 Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації; код ДК 021:2015
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання. Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, код ДК 021:2015 — 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електроди для дефібрилятора Philips одноразового використання, Код за НК 024:2023: 44771 - Зовнішній електрод дефібрилятора для дорослих
одноразового використання, Електроди одноразові для ЕКГ, D=50 мм, Код за НК 024:2023: 35035 - Електрокардіографічний електрод одноразовий, Гель для ЕКГ 1 л, Код за НК 024:2023: 11425 - Гель для електродів, Стрічка діаграмна 49х20 для аналізатора гематологічного, Код за НК 024:2023: 61901 - Папір для медичного принтеру, Термопапір для ЕКГ 80 мм х 20 м, Код за НК 024:2023: 16754 - Папір для реєстрації електрокардіограм, Термопапір для ЕКГ 70 мм х 80 мм х 315 аркушів, Код за НК 024:2023: 16754 - Папір для реєстрації електрокардіограм, Індикатори стерилізації внутрішні 132/20 №1000, Код за НК 024:2023: 35362 - Індикатор хімічний/фізичний для контролювання стерилізації, Індикатори стерилізації зовнішні 132/20 №1000, Код за НК 024:2023: 35362 - Індикатор хімічний/фізичний для контролювання стерилізації, Індикатори стерилізації зовнішні 180/60 №1000, Код за НК 024:2023: 35362 - Індикатор хімічний/фізичний для контролювання стерилізації). Очікувана вартість19 171,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-005013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндикаторні смужки
Очікувана вартість470,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro