Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33124110-9»
-
ID: UA-2026-09-01-001595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки для визначення pH сечі №50 (НК 024:2023: 54522 - рН сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест смужка, експрес-аналіз); тест-смужки для визначення наявності та оцінки рівня глюкози у сечі №100 (НК 024:2023: 54518 — Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір,
колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз) ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Оголошено1 вер. 10:23
Прийом пропозицій1 вер. 10:23 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система вимірювання серцево-судинного тиску СРМ (FFR/cRR) (НК 024:2023 10980 - Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця;
НК 031:2024 C010403 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ФРАКЦІЙНОГО РЕЗЕРВУ КРОВООБІГУ; Мікрокатетер для вимірювання кров’яного тиску в коронарних судинах (НК 024:2023 15071 - Перетворювач катетер-наконечник, тиск; НК 031:2024 C0104 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ ТА ГЕМОДИНАМІКИ) Оголошено31 серп. 17:34
Прийом пропозицій31 серп. 17:34 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки для експрес аналізу сечі на 1-10 параметрів №100, CORMAY
Ім'я:Олена ЛифарE-mail: [email protected] Телефон: +380962837362, +380523374217 Веб сайт: ЄДРПОУ:38844190Оголошено31 серп. 16:23
Прийом пропозицій31 серп. 16:23 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести швидкі біохімічних показників сечі (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз(код НК 031:2024 W0101060101 - тест смужки для вимірювання рівня глюкози); 54519 Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична
тест-смужка, експрес-аналіз (код НК 031:2024 - W0101060110 - Тест - смужки для виявлення Кетонів)) за кодом ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Оголошено31 серп. 15:28
Прийом пропозицій31 серп. 15:28 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-003168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШвидкий тест для Виявлення бактерії Хелікобактер Пілорі (H.Pylori), матеріал дослідження : Фекалії, формат тесту: Тест-смужка, специфічність від : 95 %, чутливість від : 95 %; Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення антитіл до вірусу гепатиту А методом ІХА, чутливість від 95%,
специфічність від 99%, матеріал — цільна кров, сироватка, плазма, формат — тест-касета; Тест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10; Тест для виявлення прихованої крові,метод аналізу: ІХА, матеріал дослідження: фекалії, тест-карта, чутливість: 99.9 %; Тести швидкі біохімічних показників сечі: nест-смужки для напівавтоматичного якісного експрес аналізу сечі на 11 параметрів (прилади: LabAnalyt-50,LabAnalyt-180,LabAnalyt-500,LabAnalyt-В/С/US-500 АІ); Тести швидкі біохімічних показників сечі: визначення кетонів, тест-смужка; Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система): тест-смужки, матеріал — сеча, визначення 2 параметрів (глюкози, ацетону); Тест-смужка для визначення:Аналіт pH +, матеріал дослідження: сеча; Тест-смужки для визначення Аналіт глюкоза в сечі Оголошено31 серп. 11:38
Прийом пропозицій31 серп. 11:38 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюкометра; Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система)
Оголошено31 серп. 10:48
Прийом пропозицій31 серп. 10:48 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні прилади, приладдя, системи)
Оголошено25 серп. 14:39
Прийом пропозицій25 серп. 14:39 – 2 вер. 14:39 -
ID: UA-2026-08-28-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТест система Маститест-С
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГлюкофан // Glukophan; Кетофан // Ketophan; Гемофан//Гемофан // Hemophan; Гептафан // Heptaphan (код ДК 021:2015 - Код ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33124110-9 - Діагностичні системи) (Код НК 024:2023 - 54518 - Глюкоза сечі IVD
(діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54519 - Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54515 - Скринінг сечі на кров IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024 - W0101060101 - ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ ГЛЮКОЗИ; W0101060110 - ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ КЕТОНІВ (ТЕСТ-СМУЖКИ НА БЕТА-ГІДРОКСИБУТИРАТ); W0101060201 - ОДИНАРНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (ВКЛ. ТАБЛЕТКИ); W0101060204- БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (У РУЧНОМУ РЕЖИМІ) Очікувана вартість31 723,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки для експрес аналізу сечі на 2 параметри Мікроальбуфан №50
Оголошено27 серп. 11:11
Прийом пропозицій27 серп. 11:11 – 1 вер. 13:00Очікувана вартість42 990,65 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-008489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система)
Оголошено26 серп. 14:40
Прийом пропозицій26 серп. 14:40 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-002409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33120000-7 (НК 024:2023: 63175 — Тиреотропний гормон (ТТГ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохроматографічний тест (ІХТ), самотестування; НК 031:2024: W01020403 — ВИЗНАЧЕННЯ ТІРЕОТРОПНОГО ГОРМОНУ В
НЕМОВЛЯТ (Швидкий тест на тиреотропний гормон) Оголошено26 серп. 10:34
Прийом пропозицій26 серп. 10:34 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 560,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-25-013256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТЕСТИ для лабораторії (Код ДК 021:2015- 33120000-7- Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
Оголошено25 серп. 18:11
Прийом пропозицій25 серп. 18:11 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість247 115,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-25-007896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система); Тести швидкі біохімічних показників сечі; Тест-смужки для аналізаторів рівня ліпідів; Тест-смужки до глюкометра
Оголошено25 серп. 14:16
Прийом пропозицій25 серп. 14:16 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість77 412,50 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-25-006537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Ім'я:Дишловий Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 390979472374 ЄДРПОУ:01995172Оголошено25 серп. 13:18
Прийом пропозицій25 серп. 13:18 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-25-005601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки
Оголошено25 серп. 12:31
Прийом пропозицій25 серп. 12:31 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-009719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10 (НК 024:2023:54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024:W0101060205); Швидкий тест на Виявлення бактерії сифілісу в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість
від 95 % (НК 024:2023:51801 – Treponema Pallidum, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro) набір, імунохроматографічний тест (ІХТ)); НК 031:2024:W0105010301); Тест для виявлення прихованої крові в калі (тест-касета) (НК 024:2023:54528 - Прихована кров у калі IVD, (діагностика in vitro), набір, колориметрич-на тест-смужка); НК 031:2024:W0102160203); Тест-смужки для визначення Аналіт глюкоза в сечі (НК 024:2023:54518 - Глюкоза сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); НК 031:2024:W0101060101); Тести швидкі біохімічних показників сечі: визначення кетонів, тест-смужка (НК 024:2023:54519 - Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес аналіз); НК 031:2024:W0101060110 ); Тест-смужка для визначення:Аналіт pH +, матеріал дослідження: сеча (НК 024:2023:54522- pH сечі IVD, ( діагностика in vitro) ; НК 031:2024:W0101060201); за кодом ДК 021:2015:33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Оголошено24 серп. 17:26
Прийом пропозицій24 серп. 17:26 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість310 972,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-24-008726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір реагентів для визначення Прокальцитоніну методом ІФА, Тест-система імуноферментна для виявлення поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HBsAg), Кон'юговане антитіло IOTest CD19-APC, Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл до вірусу гепатиту С, Тест-система імуноферментна для
одночасного виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену р24 ВІЛ-1, DIA-SARS-CoV-2-NP-IgM Тест-система імуноферментна для виявлення IgM до нуклеокапсидного антигену коронавірусу SARS-CoV-2, DIA-SARS-CoV-2-NP-IgG Тест-система імуноферментна для виявлення IgG до нуклеокапсидного антигену коронавірусу SARS-CoV-2, Тест-система імуноферментна для кількісного визначення антитіл класу IgG до вірусу краснухи (rubella virus), Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класу IgM до вірусу краснухи (rubella virus), Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до цитомегаловірусу людини, Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класу IgМ до цитомегаловірусу людини, Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до вірусу простого герпесу 1 і 2 типів, Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класу IgМ до вірусу простого герпесу 1 і 2 типів, Тест-система імуноферментна для кількісного визначення антитіл класу IgG до збудника токсоплазмозу людини (Toxoplasma gondii), Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класу IgМ до збудника токсоплазмозу людини (Toxoplasma gondii), Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класів IgG та IgA до Chlamydia trachomatis, ІФА-набір для якісного та напівкількісного виявлення антитіл класу IgG до Mycoplasma hominis, ІФА-набір для якісного та напівкількісного виявлення антитіл класу IgA до Mycoplasma hominis, ІФА-набір для якісного та напівкількісного виявлення антитіл класу IgG до Trichomonas vaginalis. НК 024:2023 61534 Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024 W0102069013 ПРОКАЛЬЦИТОНІН, НК 024:2023 48319 Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024 W0105020203 АНТИТІЛА ДО ПОВЕРХНЕВОГО АНТИГЕНУ ВІРУСУ ГЕПАТИТУ В (ЗАГАЛЬНІ), НК 024:2023 56952 Клітинний маркер CD19 IVD (діагностика in vitro), антитіла/ НК 031:2024 W01030803 РЕАКТИВИ ДЛЯ ПІДРАХУНКУ СТОВБУРОВИХ КЛІТИ, НК 024:2023 48365 Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024 W0105020303 АНТИТІЛА ДО ВІРУСУ ГЕПАТИТУ С (ЗАГАЛЬНІ), НК 024:2023 48445 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024 W0105030399 РЕАКТИВИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ВІЛ P24 – ІНШІ, НК 024:2023 50293 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105040619 КОРОНАВІРУС, НК 024:2023 50288 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024 W0105040619 КОРОНАВІРУС, НК 024:2023 50265 Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105040102 АНТИТІЛА IGG ДО ВІРУСУ КРАСНУХИ, НК 024:2023 50268Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105040103 АНТИТІЛА IGМ ДО ВІРУСУ КРАСНУХИ, НК 024:2023 49712 Cytomegalovirus (CMV), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105040203 АНТИТІЛА IGG ДО ЦМВ, НК 024:2023 49723 Cytomegalovirus (CMV), імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024 W0105040204 АНТИТІЛА IGM ДО ЦМВ, НК 024:2023 49541 Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), / НК 031:2024 W0105040303 АНТИТІЛА IGG ДО ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (HSV) 1+2, НК 024:2023 49546 Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін М (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105040304 АНТИТІЛА IGM ДО ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (HSV) 1+2, НК 024:2023 52436 Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105050102 АНТИТІЛА IGG ДО ТОКСОПЛАЗМИ, НК 024:2023 52440 Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105050103 АНТИТІЛА IGМ ДО ТОКСОПЛАЗМИ, НК 024:2023 50783 Бактерія Chlamydia trachomatis, імуноглобулін A (IgA)/IgG, антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105010107 ВИЯВЛЕННЯ АНТИГЕНІВ CHLAMYDIA TRACHOMATIS, НК 024:2023 63030 Mycoplasma hominis, антитіла класу імуноглобулін A (IGA) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА) / НК 031:2024 W0105010702 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ МІКОБАКТЕРІАЛЬНИХ АНТИТІЛ, НК 024:2023 62995 Мікроплазми хомініс, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФД) / НК 031:2024 W0105010702 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ МІКОБАКТЕРІАЛЬНИХ АНТИТІЛ, НК 024:2023 62916 Trichomonas vaginalis, імуноглобулін G (IgG) антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФД) / НК 031:2024 W0105010702 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ МІКОБАКТЕРІАЛЬНИХ АНТИТІЛ, (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 33124110-9 «Діагностичні системи»). Оголошено24 серп. 16:08
Прийом пропозицій24 серп. 16:08 – 1 вер. 23:00Очікувана вартість582 740,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-005723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система), Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система)
Ім'я:Любов БурмистрE-mail: [email protected] Телефон: 380577255734 Факс:+38(057)7255734Веб сайт: ЄДРПОУ:03293480Оголошено26 серп. 14:14
Прийом пропозицій26 серп. 14:14 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість11 625,23 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-003129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система): тест-смужки, матеріал — сеча, визначення 10 параметрів (глюкози, білірубіну, кетонів, питомої ваги, крові, pH, білка, уробіліногену, нітритів, лейкоцитів)
Оголошено21 серп. 10:55
Прийом пропозицій21 серп. 10:55 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість30 841,12 грн
без ПДВПропозиції розглянуто