Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33124100-6»

  • ID: UA-2026-09-03-009935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Тест-смужки для експрес аналізу сечі на 1-10 параметрів №100, CORMAY до аналізатора (URI-TEX 300)

    Ім'я:
    Олена Лифар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962837362, +380523374217 Веб сайт:
    https://znam-rcpmsd.org.ua
    ЄДРПОУ:
    38844190
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:02

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:02 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 084,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-009041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання ( Тест-смужки діагностичні для аналізу сечі CITOLAB 10М, 100шт )

    Ім'я:
    Лабенська Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384541202 ЄДРПОУ:
    42130081
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 14:39

    Прийом пропозицій
    3 вер. 14:39 – 8 вер. 14:38
    Очікувана вартість

    8 670,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 14 г. 17 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-007901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Тест-смужки для експрес аналізу сечі

    Ім'я:
    Іванов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444519713 Факс:
    +380444228453
    ЄДРПОУ:
    33240845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 13:56

    Прийом пропозицій
    3 вер. 13:56 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    32 892,99 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 7 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-002510-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Тест-смужки Accu-Chek Instant; Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система): Матеріал дослідження: Сеча, для визначення Аналіт pH, Формат тесту: Тест-смужка (Тест для діагностики гострого панкреатиту у сечі (трипсиногена-2 людини), №1); Тести швидкі на кардіомаркери: тест-касета … для визначення тропоніну I (TnI), матеріал дослідження цільна кров, сироватка, плазма, чутливість від 99,9%, специфічність від 99,9% (Тест на визначення тропоніну І Troponin I, №1 (комплектація набору: тест-касета в індивідуальній упаковці, піпетка, буфер, інструкція)); Тест-смужки для визначення Аналіт глюкоза в сечі (Тест-смужки діагностичні для визначення глюкози, кетонів в сечі).

    Ім'я:
    Марина Щербина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512538294 ЄДРПОУ:
    31822150
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:29

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:29 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    262 378,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 7 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Тест-смужки для визначення pH сечі №50 (НК 024:2023: 54522 - рН сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест смужка, експрес-аналіз); тест-смужки для визначення наявності та оцінки рівня глюкози у сечі №100 (НК 024:2023: 54518 — Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, … колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз) ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

    Ім'я:
    Катерина Горба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503263724 ЄДРПОУ:
    37735597
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:23

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:23 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    79 167,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Диски для визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів

    Ім'я:
    Олександра Тутолміна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992338323 ЄДРПОУ:
    02003770
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:36

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:36 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    103 762,65 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 8 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011765-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система вимірювання серцево-судинного тиску СРМ (FFR/cRR) (НК 024:2023 10980 - Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця; … НК 031:2024 C010403 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ФРАКЦІЙНОГО РЕЗЕРВУ КРОВООБІГУ; Мікрокатетер для вимірювання кров’яного тиску в коронарних судинах (НК 024:2023 15071 - Перетворювач катетер-наконечник, тиск; НК 031:2024 C0104 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ ТА ГЕМОДИНАМІКИ)

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:34

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:34 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    551 410,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Одноразова турбіна до спірометру з мундштуком, турбіна багаторазового використання для спірометрів , мундштук для спірометрів (НК 024:2023 61731 Трубка для перенесення тиску повітря для спірометрії /оцінювання функції легенів; НК 031:2024 Z12150185) за кодом ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи … реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33124100-6 Діагностичні прилади)

    Ім'я:
    Світлана Балакіна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677288170 ЄДРПОУ:
    02003698
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:46

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:46 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    62 390,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 23 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003549-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання(Портативний спірометр з турбінним вимірювачем потоку - 33124100-6 — Діагностичні прилади (НК 024:2023: 13680 — Діагностувальний спірометр;НК 031:2024 код Z12150101 Клінічні/діагностичні спірометри))

    Ім'я:
    Світлана Гаврішова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252703 ЄДРПОУ:
    02003474
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:26 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    199 296,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    23 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-003674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, номенклатурна позиція (33124100-6 Діагностичні … прилади ), код НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент, пульсоксиметр

    Ім'я:
    Сергій Настаскін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975195102 ЄДРПОУ:
    36205651
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:18

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:18 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    207 412,24 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014109-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання інструментів для діагностики, а саме: Молоток за Бaк, для досліджень сухожильних рефлексів, неврологічний, з голкою та пензликом, 180 мм; Отоофтальмоскоп, набір, в футлярі; Камертон Хартмана, набір з 5-ти (C128, C256, C512, C1024, C2048), в кейсі

    Ім'я:
    Дарія Андрейчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989722205 ЄДРПОУ:
    45403538
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 188,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-001021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

    Ім'я:
    Ірина Негрецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979277133 ЄДРПОУ:
    38458892
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 803,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонометри, експрес-тести, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»

    Ім'я:
    Ельвіра Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    127 720,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Тест-смужки для експрес аналізу сечі на 1-10 параметрів №100, CORMAY

    Ім'я:
    Олена Лифар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962837362, +380523374217 Веб сайт:
    https://znam-rcpmsd.org.ua
    ЄДРПОУ:
    38844190
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:23 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 084,11 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-31-008523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Тести швидкі біохімічних показників сечі (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз(код НК 031:2024 W0101060101 - тест смужки для вимірювання рівня глюкози); 54519 Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична … тест-смужка, експрес-аналіз (код НК 031:2024 - W0101060110 - Тест - смужки для виявлення Кетонів)) за кодом ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

    Ім'я:
    Вікторія Кожухар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969033251 ЄДРПОУ:
    26470275
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:28

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:28 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    14 485,23 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-31-004686-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ОКСІ тест-смужки, 50 визначень (Ерба-Лахема, Чехія)

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    783,24 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Швидкий тест для Виявлення бактерії Хелікобактер Пілорі (H.Pylori), матеріал дослідження : Фекалії, формат тесту: Тест-смужка, специфічність від : 95 %, чутливість від : 95 %; Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення антитіл до вірусу гепатиту А методом ІХА, чутливість від 95%, … специфічність від 99%, матеріал — цільна кров, сироватка, плазма, формат — тест-касета; Тест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10; Тест для виявлення прихованої крові,метод аналізу: ІХА, матеріал дослідження: фекалії, тест-карта, чутливість: 99.9 %; Тести швидкі біохімічних показників сечі: nест-смужки для напівавтоматичного якісного експрес аналізу сечі на 11 параметрів (прилади: LabAnalyt-50,LabAnalyt-180,LabAnalyt-500,LabAnalyt-В/С/US-500 АІ); Тести швидкі біохімічних показників сечі: визначення кетонів, тест-смужка; Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система): тест-смужки, матеріал — сеча, визначення 2 параметрів (глюкози, ацетону); Тест-смужка для визначення:Аналіт pH +, матеріал дослідження: сеча; Тест-смужки для визначення Аналіт глюкоза в сечі

    Ім'я:
    Олександра Тутолміна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992338323 ЄДРПОУ:
    02003770
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:38 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    241 463,25 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-31-001711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Тест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюкометра; Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система)

    Ім'я:
    Сергій Лосік
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504341655 Веб сайт:
    https://cpmd.storozhynets.cv.ua/
    ЄДРПОУ:
    38541220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:48 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    26 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-28-001987-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тест система Маститест-С

    Ім'я:
    Гнатишин Павло Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352270466 ЄДРПОУ:
    00704712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008591-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Глюкофан // Glukophan; Кетофан // Ketophan; Гемофан//Гемофан // Hemophan; Гептафан // Heptaphan (код ДК 021:2015 - Код ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33124110-9 - Діагностичні системи) (Код НК 024:2023 - 54518 - Глюкоза сечі IVD … (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54519 - Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54515 - Скринінг сечі на кров IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024 - W0101060101 - ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ ГЛЮКОЗИ; W0101060110 - ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ КЕТОНІВ (ТЕСТ-СМУЖКИ НА БЕТА-ГІДРОКСИБУТИРАТ); W0101060201 - ОДИНАРНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (ВКЛ. ТАБЛЕТКИ); W0101060204- БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (У РУЧНОМУ РЕЖИМІ)

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 723,12 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 417 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro