Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33124000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-001595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки для визначення pH сечі №50 (НК 024:2023: 54522 - рН сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест смужка, експрес-аналіз); тест-смужки для визначення наявності та оцінки рівня глюкози у сечі №100 (НК 024:2023: 54518 — Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір,
колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз) ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Оголошено1 вер. 10:23
Прийом пропозицій1 вер. 10:23 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання дет.код ДК 021:2015 - 33124210-0 - Рентгенодіагностичне приладдя «Касета для традиційної рентгенографії AGFA CPB 400 30x40» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 35437 — Касета з
рентгенівською плівкою, з ручним завантаженням / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11079007 — Касети для рентгенівських плівок) Ім'я:Іщук Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961110406 Факс:+380384320900ЄДРПОУ:02004404Оголошено31 серп. 23:49
Прийом пропозицій31 серп. 23:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДиски для визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів
Оголошено31 серп. 17:36
Прийом пропозицій31 серп. 17:36 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система вимірювання серцево-судинного тиску СРМ (FFR/cRR) (НК 024:2023 10980 - Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця;
НК 031:2024 C010403 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ФРАКЦІЙНОГО РЕЗЕРВУ КРОВООБІГУ; Мікрокатетер для вимірювання кров’яного тиску в коронарних судинах (НК 024:2023 15071 - Перетворювач катетер-наконечник, тиск; НК 031:2024 C0104 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ ТА ГЕМОДИНАМІКИ) Оголошено31 серп. 17:34
Прийом пропозицій31 серп. 17:34 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести швидкі біохімічних показників сечі (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз(код НК 031:2024 W0101060101 - тест смужки для вимірювання рівня глюкози); 54519 Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична
тест-смужка, експрес-аналіз (код НК 031:2024 - W0101060110 - Тест - смужки для виявлення Кетонів)) за кодом ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Оголошено31 серп. 15:28
Прийом пропозицій31 серп. 15:28 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-003168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШвидкий тест для Виявлення бактерії Хелікобактер Пілорі (H.Pylori), матеріал дослідження : Фекалії, формат тесту: Тест-смужка, специфічність від : 95 %, чутливість від : 95 %; Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення антитіл до вірусу гепатиту А методом ІХА, чутливість від 95%,
специфічність від 99%, матеріал — цільна кров, сироватка, плазма, формат — тест-касета; Тест-смужки для аналізаторів сечі Urine RS H10; Тест для виявлення прихованої крові,метод аналізу: ІХА, матеріал дослідження: фекалії, тест-карта, чутливість: 99.9 %; Тести швидкі біохімічних показників сечі: nест-смужки для напівавтоматичного якісного експрес аналізу сечі на 11 параметрів (прилади: LabAnalyt-50,LabAnalyt-180,LabAnalyt-500,LabAnalyt-В/С/US-500 АІ); Тести швидкі біохімічних показників сечі: визначення кетонів, тест-смужка; Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система): тест-смужки, матеріал — сеча, визначення 2 параметрів (глюкози, ацетону); Тест-смужка для визначення:Аналіт pH +, матеріал дослідження: сеча; Тест-смужки для визначення Аналіт глюкоза в сечі Оголошено31 серп. 11:38
Прийом пропозицій31 серп. 11:38 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки до глюкометра; Тест-смужки до глюкометра; Тести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система)
Оголошено31 серп. 10:48
Прийом пропозицій31 серп. 10:48 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдноразова турбіна до спірометру з мундштуком, турбіна багаторазового використання для спірометрів , мундштук для спірометрів (НК 024:2023 61731 Трубка для перенесення тиску повітря для спірометрії /оцінювання функції легенів; НК 031:2024 Z12150185) за кодом ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи
реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33124100-6 Діагностичні прилади) Оголошено28 серп. 17:46
Прийом пропозицій28 серп. 17:46 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання(Портативний спірометр з турбінним вимірювачем потоку - 33124100-6 — Діагностичні прилади (НК 024:2023: 13680 — Діагностувальний спірометр;НК 031:2024 код Z12150101 Клінічні/діагностичні спірометри))
Оголошено28 серп. 11:26
Прийом пропозицій28 серп. 11:26 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-003674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКласифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, номенклатурна позиція (33124100-6 Діагностичні
прилади ), код НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент, пульсоксиметр Оголошено19 серп. 11:18
Прийом пропозицій19 серп. 11:18 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонометри, експрес-тести, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Очікувана вартість127 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки для експрес аналізу сечі на 1-10 параметрів №100, CORMAY
Ім'я:Олена ЛифарE-mail: [email protected] Телефон: +380962837362, +380523374217 Веб сайт: ЄДРПОУ:38844190Оголошено31 серп. 16:23
Прийом пропозицій31 серп. 16:23 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 084,11 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-31-004686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОКСІ тест-смужки, 50 визначень (Ерба-Лахема, Чехія)
Очікувана вартість783,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТест система Маститест-С
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГлюкофан // Glukophan; Кетофан // Ketophan; Гемофан//Гемофан // Hemophan; Гептафан // Heptaphan (код ДК 021:2015 - Код ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33124110-9 - Діагностичні системи) (Код НК 024:2023 - 54518 - Глюкоза сечі IVD
(діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54519 - Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54515 - Скринінг сечі на кров IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024 - W0101060101 - ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ ГЛЮКОЗИ; W0101060110 - ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ КЕТОНІВ (ТЕСТ-СМУЖКИ НА БЕТА-ГІДРОКСИБУТИРАТ); W0101060201 - ОДИНАРНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (ВКЛ. ТАБЛЕТКИ); W0101060204- БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (У РУЧНОМУ РЕЖИМІ) Очікувана вартість31 723,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТест-смужки для експрес аналізу сечі на 2 параметри Мікроальбуфан №50
Оголошено27 серп. 11:11
Прийом пропозицій27 серп. 11:11 – 1 вер. 13:00Очікувана вартість42 990,65 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-008489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТести швидкі біохімічних показників сечі (відкрита система)
Оголошено26 серп. 14:40
Прийом пропозицій26 серп. 14:40 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-002409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33120000-7 (НК 024:2023: 63175 — Тиреотропний гормон (ТТГ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохроматографічний тест (ІХТ), самотестування; НК 031:2024: W01020403 — ВИЗНАЧЕННЯ ТІРЕОТРОПНОГО ГОРМОНУ В
НЕМОВЛЯТ (Швидкий тест на тиреотропний гормон) Оголошено26 серп. 10:34
Прийом пропозицій26 серп. 10:34 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 560,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-25-013256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТЕСТИ для лабораторії (Код ДК 021:2015- 33120000-7- Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
Оголошено25 серп. 18:11
Прийом пропозицій25 серп. 18:11 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість247 115,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-25-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні прилади, приладдя, системи)
Оголошено25 серп. 14:39
Прийом пропозицій25 серп. 14:39 – 2 вер. 14:39Очікувана вартість340 000,00 грн
без ПДВКваліфікація