Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33123000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-011167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХолтер ЕКГ (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено31 серп. 16:58
Прийом пропозицій31 серп. 16:58 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХолтерівська система (НК 024:2023: 35162 — Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, НК 031:2024: Z12050402- Реєстратори ЕКГ за холтером) за кодом ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Оголошено26 серп. 17:13
Прийом пропозицій26 серп. 17:13 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-003674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКласифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, номенклатурна позиція (33124100-6 Діагностичні
прилади ), код НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент, пульсоксиметр Оголошено19 серп. 11:18
Прийом пропозицій19 серп. 11:18 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-003019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКласифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, Код НК 031:2024 Z12050302 - ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ
РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент Оголошено24 серп. 11:22
Прийом пропозицій24 серп. 11:22 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість67 479,52 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-006239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдноразовий, безпровідний пристрій для тривалої діагностики складних порушень серцевого ритму за кодом ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Оголошено20 серп. 13:06
Прийом пропозицій20 серп. 13:06 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість336 448,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-005650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Гель для ЕКГ/ЕЕГ, НК 024:2023: 11425 Гель для електродів, НК 031:2024: Z12100385 - ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЕНЦЕФАЛОГРАФІЇ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ; ЕКГ-електроди «прищіпки» для дорослих, НК 024:2023: 42489 Електрокардіографічний електрод багаторазового використання, НК 031:2024: C020501 - ЕКГ
ЕЛЕКТРОДИ; ЕКГ-електроди «присоски» для дорослих, НК 024:2023: 42489 Електрокардіографічний електрод багаторазового використання, НК 031:2024: C020501 - ЕКГ ЕЛЕКТРОДИ; Пульсоксиметр, НК 024:2023: 46201 Пульсоксиметр, НК 031:2024: Z1203020408 - ПУЛЬСОКСИМЕТРИ; ДК 021:2015: 33123000-8 - Обладнання для обстеження серцево-судинної системи, код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника" Оголошено12 серп. 13:22
Прийом пропозицій12 серп. 13:22 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість49 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-005985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчик серцевих скорочень для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боротьби вільної в міжнародних змаганнях ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, НК 024:2023 36888 - Реєстратор амбулаторний для тривалого
моніторингу артеріального тиску, наказ 3726 Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено11 серп. 12:58
Прийом пропозицій11 серп. 12:58 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість51 190,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-010286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Холтерівський реєстратор ЕКГ код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 33123200-0 Електрокардіографічні прилади, код НК 024:2023: 35162- Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного
моніторингу, код НК 031:2024: Z12050402- Реєстратори ЕКГ за холтером)». Оголошено4 серп. 16:03
Прийом пропозицій4 серп. 16:03 – 15 серп. 12:00Очікувана вартість480 373,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод згідно з ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф або еквівалент (код ДК 021:2015: 33121500-9 - Електрокардіографи, код за НК 024:2023: 16231 - Професійний багатоканальний електрокардіограф - 8шт.; SDM23 (Холтер ЕКГ і АТ) або
еквівалент код ДК 021:2015: 33123200-0 — Електрокардіографи)код за НК 024:2023: 35162 — Реєстратор електрокардіографічний холтерівський – 1к-т) Ім'я:Саладрай Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380474439636, 380677318749 ЄДРПОУ:39028772Оголошено24 лип. 15:17
Прийом пропозицій24 лип. 15:17 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість613 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-004140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні вироби (комплектуючі до електрокардіографа), а саме: кабель ЕКГ для електрокардіографа (універсальний) та електрод-прищіпка доросла універсальна (комплект)
Очікувана вартість4 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонометр АТ LD-80 з трьома дитячими манжетами /без фонендоскопа
Очікувана вартість740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Апарат для добового моніторування артеріального тиску )(НК 024:2023 36888 — Реєстратор амбулаторний для тривалого моніторингу артеріального тиску/НК 031:2024: Z12050404 — Холтерівські системи реєстрації артеріального тиску), згідно коду
ДК 021:2015-33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33123200-0). Ім'я:Боженко Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380994837623 Факс:+380994837623ЄДРПОУ:01999201Оголошено16 лип. 11:40
Прийом пропозицій16 лип. 11:40 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість49 532,71 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-006682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрокардіограф (НК 024:2023: 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф) (НК 031:2024: Z12050302 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ); Автоматичний вимірювач артеріального тиску (НК 024:2023: 45617 -Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артеріального тиску з
манжетою на плечі/зап'ясті) (НК 031:2024: Z1203020501 НЕІНВАЗИВНІ ОСЦИЛОМЕТРИЧНІ ТОНОМЕТРИ); Вимірювач артеріального тиску з фонендоскоп в комплекті (НК 024:2023: 16156 - Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску) (НК 031:2024: Z12030205 НЕІНВАЗИВНІ ТОНОМЕТРИ); Вимірювач артеріального тиску без фонендоскопа, з трьома дитячими манжетами у комплекті (НК 024:2023: 16156 - Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску) (НК 031:2024: Z12030205 НЕІНВАЗИВНІ ТОНОМЕТРИ); Автоматичний цифровий вимірювач артеріального тиску(НК 024:2023: 45617 -Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плечі/зап'ясті) (НК 031:2024: Z1203020501 НЕІНВАЗИВНІ ОСЦИЛОМЕТРИЧНІ ТОНОМЕТРИ) (Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання). Ім'я:Купливацька Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574560000 ЄДРПОУ:40199749Оголошено15 лип. 14:34
Прийом пропозицій15 лип. 14:34 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість148 735,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-001123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Приладдя до моніторів пацієнта)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено14 лип. 09:39
Прийом пропозицій14 лип. 09:39 – 22 лип. 10:00Очікувана вартість83 810,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-007923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система моніторування артеріального тиску, Холтерівська система моніторингу)
Оголошено9 лип. 15:18
Прийом пропозицій9 лип. 15:18 – 19 лип. 09:00Очікувана вартість355 140,19 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-007145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКардіографи
Ім'я:БОГАТИРЧУК ВЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: 380979470085 ЄДРПОУ:38500472Очікувана вартість26 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (ЕКГ-електрод, електрод-присоска, електрод-прищіпка для дорослих, електрод-прищіпка для дітей, стрічка діаграмна)
Оголошено30 черв. 17:34
Прийом пропозицій30 черв. 17:34 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість129 088,69 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТонометри, пульсоксиметри
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено29 черв. 15:22
Прийом пропозицій29 черв. 15:22 – 7 лип. 08:00Очікувана вартість12 670,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Обладнання для обстеження серцево-судинної системи, код 33123000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 10383 за НК 024:2023 - Велоергометр, код 35162 за НК
024:2023 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, код Z12050180 за НК 031:2024 "Національна номенклатура медичних виробів" - ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СТРЕСУ –АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ) Оголошено22 черв. 15:21
Прийом пропозицій22 черв. 15:21 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість838 350,36 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-22-005262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійний багатоканальний електрокардіограф
Оголошено22 черв. 12:07
Прийом пропозицій22 черв. 12:07 – 30 черв. 09:00Очікувана вартість223 550,00 грн
без ПДВЗавершена