Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33122000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-008677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску, код НК 024:2023: 16809 — Офтальмологічний тонометр із живленням від батарейок, код НК 031:2024:– Z12120122- Тонометри; Електрокардіограф, код НК 024:2023-
16231 – Професійний багатоканальний електрокардіограф, код НК 031:2024 - Z12050302 – Електрокардіографи розширеної діагностики) Оголошено31 серп. 15:32
Прийом пропозицій31 серп. 15:32 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску, код НК 024:2023: 16809 — Офтальмологічний тонометр із живленням від батарейок, код НК 031:2024:– Z12120122- Тонометри; Електрокардіограф, код НК 024:2023-
16231 – Професійний багатоканальний електрокардіограф, код НК 031:2024 - Z12050302 – Електрокардіографи розширеної діагностики) Оголошено31 серп. 15:12
Прийом пропозицій31 серп. 15:12 – 8 вер. 10:00Очікувана вартість247 871,04 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів5 дн. 22 г. 9 хв.
-
ID: UA-2023-03-10-010115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфтальмологічне обладнання: Безконтактний тонометр Tono Vue-Р Crystalvue (з функцією пахіметрії); Стіл електропідйомний YT-2A-2 за кодом ДК 021-2015- 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання.
Ім'я:Рокочук Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Оголошено10 бер. 2023 16:00
Прийом пропозицій10 бер. 2023 16:00 – 20 бер. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-012121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезконтактний тонометр
Оголошено21 серп. 17:22
Прийом пропозицій21 серп. 17:22 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість415 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-009449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезконтактний Тонометр зі столом електропідйомним (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання , код згідно Класифікатора медичних виробів : НК 024:2023: 35399: Тонометр офтальмологічний із живленням від мережі)
Оголошено21 серп. 14:54
Прийом пропозицій21 серп. 14:54 – 31 серп. 08:00Очікувана вартість370 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-004959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Офтальмологічне обладнання, код 33122000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; Система вітректомії, код 45074 за НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»;
Пристрої для вітректомії - інше, код Q020499 за НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів) Оголошено21 серп. 11:55
Прийом пропозицій21 серп. 11:55 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 463 273,95 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-004273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання ( Авто-керато-рефрактометр з автофокусом та оцінкою суб’єктивної рефракції - 33122000-1 Офтальмологічне обладнання (НК 024:2023-36386 - Рефрактометр офтальмологічний автоматичний; НК 031:2024 - Z1212012001
- Обладнання для оцінки функцій зору)) Оголошено19 серп. 11:39
Прийом пропозицій19 серп. 11:39 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість927 394,86 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-005505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску iCare ic100 або еквівалент (код НК 024:2023- 16809 - Офтальмологічний тонометр із живленням від батарейок, код НК 031:2024:
Z12120122 — Тонометри)) Ім'я:Бурименко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351533 Факс:+380545351533ЄДРПОУ:02007549Оголошено12 серп. 12:58
Прийом пропозицій12 серп. 12:58 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість230 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфтальмологічний периметр у комплекті зі столом з електроприводом (ДК 021:2015 “33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання”, код НК 024:2023 “16918 Автоматичний периметр”)
Оголошено4 серп. 14:25
Прийом пропозицій4 серп. 14:25 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 822,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-000617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфтальмологічне обладнання
Оголошено4 серп. 09:14
Прийом пропозицій4 серп. 09:14 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість392 357,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-006040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір таблиць для перевірки зору
Оголошено3 серп. 13:56
Прийом пропозицій3 серп. 13:56 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість41 901,87 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-010253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвторефкератометр
Ім'я:Наталія Вікторівна ВоскобійникE-mail: [email protected] Телефон: +380671241453 ЄДРПОУ:21368619Оголошено29 лип. 16:48
Прийом пропозицій29 лип. 16:48 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість186 915,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Очікувана вартість38 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір пробних лінз з оправою, НК 024:2023 – 36068 - Набір пробних офтальмологічних лінз/ НК 031:2024 - Q021001 - Офтальмологічні лінзи; Набір таблиць для перевірки зору, НК 024:2023 - 16800 Таблиця для перевірки гостроти зору/ НК 031:2024 - Z1212012001 Обладнання для оцінки функції зору; Щілинна
лампа зі столом електропідйомним, НК 024:2023 – 35148 – Лампа щілинна офтальмологічна оглядова/ НК 031:2024 - Z12120108 – ЩІЛИННІ ЛАМПИ; Кабель пацієнта до електрокардіографа ЮКАРД -100 на 10 відведень, НК 024:2023 – 47487 – Електричний кабель/ НК031:2024 – Z12050380 – Електрокардіографи – Апаратні аксесуари Оголошено24 лип. 12:12
Прийом пропозицій24 лип. 12:12 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість324 886,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвторефкератометр
Ім'я:Наталія Вікторівна ВоскобійникE-mail: [email protected] Телефон: +380671241453 ЄДРПОУ:21368619Оголошено21 лип. 16:40
Прийом пропозицій21 лип. 16:40 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість160 833,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-20-004489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33122000-1 Офтальмологічне обладнання (Автоматичний периметр, щілинна лампа)
Оголошено20 лип. 12:39
Прийом пропозицій20 лип. 12:39 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 289 719,63 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-011237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір пробних лінз з оправою, НК 024:2023 – 36068 - Набір пробних офтальмологічних лінз/ НК 031:2024 - Q021001 - Офтальмологічні лінзи; Набір таблиць для перевірки зору, НК 024:2023 - 16800 Таблиця для перевірки гостроти зору/ НК 031:2024 - Z1212012001 Обладнання для оцінки функції зору; Щілинна
лампа зі столом електропідйомним, НК 024:2023 – 35148 – Лампа щілинна офтальмологічна оглядова/ НК 031:2024 - Z12120108 – ЩІЛИННІ ЛАМПИ; Кабель пацієнта до електрокардіографа ЮКАРД -100 на 10 відведень, НК 024:2023 – 47487 – Електричний кабель/ НК031:2024 – Z12050380 – Електрокардіографи – Апаратні аксесуари Оголошено14 лип. 16:49
Прийом пропозицій14 лип. 16:49 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість324 886,92 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-009316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання ( Авто-керато-рефрактометр з автофокусом та оцінкою суб’єктивної рефракції - 33122000-1 Офтальмологічне обладнання (НК 024:2023-36386 - Рефрактометр офтальмологічний автоматичний; НК 031:2024 - Z1212012001
- Обладнання для оцінки функцій зору)) Оголошено13 лип. 15:59
Прийом пропозицій13 лип. 15:59 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість927 394,86 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-011654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативна ретинальна камера (код ДК 021:2015:33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, НК 024:2023: 36386 — Рефрактометр офтальмологічний автоматичний, НК 031:2024: Z1212012001 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЦІНКИ ФУНКЦІЇ ЗОРУ)
Оголошено8 лип. 19:41
Прийом пропозицій8 лип. 19:41 – 16 лип. 18:00Очікувана вартість280 153,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-011559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний периметр в комплекті з офтальмологічним столом (код ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, НК 024:2023:16918 Автоматичний периметр, НК 031:2024:Z1212012001 Обладнання для оцінки функції зору; НК 024:2023:36400 Стіл для офтальмологічних
інструментів із живленням від мережі, НК 031:2024: Q0299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПРИСТРОЇ – ІНШЕ) Оголошено8 лип. 18:56
Прийом пропозицій8 лип. 18:56 – 16 лип. 18:00Очікувана вартість721 779,44 грн
без ПДВЗавершена