Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33121000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-008677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску, код НК 024:2023: 16809 — Офтальмологічний тонометр із живленням від батарейок, код НК 031:2024:– Z12120122- Тонометри; Електрокардіограф, код НК 024:2023-
16231 – Професійний багатоканальний електрокардіограф, код НК 031:2024 - Z12050302 – Електрокардіографи розширеної діагностики) Оголошено31 серп. 15:32
Прийом пропозицій31 серп. 15:32 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску, код НК 024:2023: 16809 — Офтальмологічний тонометр із живленням від батарейок, код НК 031:2024:– Z12120122- Тонометри; Електрокардіограф, код НК 024:2023-
16231 – Професійний багатоканальний електрокардіограф, код НК 031:2024 - Z12050302 – Електрокардіографи розширеної діагностики) Оголошено31 серп. 15:12
Прийом пропозицій31 серп. 15:12 – 8 вер. 10:00Очікувана вартість247 871,04 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів3 дн. 9 г. 30 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-007274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіографи (НК 024:2023: 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф / НК 031:2024: Z12050302 Електрокардіографи розширеної діагностики))
Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено31 серп. 14:47
Прийом пропозицій31 серп. 14:47 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-010017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвидкі тести для ВМС ВМУ
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість13 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні прилади, приладдя, системи)
Оголошено25 серп. 14:39
Прийом пропозицій25 серп. 14:39 – 2 вер. 14:39Очікувана вартість340 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-009481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Електрокардіографи, код 33121500-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16231 за НК 024:2023 - Професійний багатоканальний електрокардіограф; код Z12050302 за
НК 031:2024 - ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ) Оголошено21 серп. 15:00
Прийом пропозицій21 серп. 15:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість706 542,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-001556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання: Тональний аудіометр, автоматизований (НК 024:2023: 41187 — Тональний аудіометр автоматизований / НК 031:2024: Z121401 Аудіометри, Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 – 33121400-8 Аудіометри.
Оголошено21 серп. 10:02
Прийом пропозицій21 серп. 10:02 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість431 308,40 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-012874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрокардіограф, Код НК 031:2024 Z12050302 - ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ, Код НК 024:2023 16231 ПРОФЕСІЙНИЙ БАГАТОКАНАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФ (Код за ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено12 серп. 23:58
Прийом пропозицій12 серп. 23:58 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість104 485,98 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-007492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (код номенклатурної позиції 33121500-9 Електрокардіографи) НК 021:2023: 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф НК 031:2024 - Z12050302 Електрокардіографи розширеної діагностики
Оголошено10 серп. 14:55
Прийом пропозицій10 серп. 14:55 – 18 серп. 01:00Очікувана вартість350 483,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-011444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (закупівля мобільного електроенцефалографу для проведення досліджень з метою реалізації плану розвитку дослідницької інфраструктури, що проводиться на базі Київського національного університету імені
Тараса Шевченка) Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено6 серп. 18:07
Прийом пропозицій6 серп. 18:07 – 14 серп. 01:00Очікувана вартість52 491,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання електрокардіографів (3 шт.)
Ім'я:Варварич Ярина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968130389 Факс:+380968130389ЄДРПОУ:44712882Оголошено4 серп. 14:24
Прийом пропозицій4 серп. 14:24 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість182 242,99 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-005875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрокардіограф ВЕ 300А
Очікувана вартість61 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор добового моніторингу артеріального тиску (ДК 021:2015 33120000-7 — системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33121000-4- системи тривалого амбулаторного спостереження) (НК 024:2023:36888 – реєстратор амбулаторний для тривалого моніторингу артеріального тиску, код НК
031:2024- Z1203020302- неінвазивні інструменти моніторингу артеріального тиску)). Ім'я:Ірина ГубаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380534231553, +0661868242 Веб сайт: ЄДРПОУ:38498521Оголошено4 серп. 10:37
Прийом пропозицій4 серп. 10:37 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість32 710,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Ім'я:Ткачук Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984827713 Веб сайт: ЄДРПОУ:02012125Очікувана вартість6 625,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпірограф з сенсорним кольоровим дисплеєм, код за НК 031:2024: Z12150101 КЛІНІЧНІ/ ДІАГНОСТИЧНІ СПІРОМЕТРИ, код за НК 024:2023: 13680 Діагностувальний спірометр; 12-ти канальний ЕКГ з сенсорним дисплеєм, код за НК 031:2024: Z12050302 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ, код за НК 024:2023:
16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф; Дерматоскоп, код за НК 031:2024: Z12040108 ДЕРМАТОСКОПИ, код за НК 024:2023: 18021 Дерматоскоп оптичний; Офтальмоскоп, код за НК 031:2024: Z1212012001 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЦІНКИ ФУНКЦІЇ ЗОРУ, код за НК 024:2023: 46786 Прямий офтальмоскоп, з батарейним живленням (Код за ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено31 лип. 17:24
Прийом пропозицій31 лип. 17:24 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість311 700,93 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-009243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрокардіограф (код НК 024:2023: 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф; код НК 031:2024 - Z12050302: ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ; код ДК 021:2015: 33121500-9 Електрокардіографи)
Ім'я:Глущенко Ірина ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250905 Веб сайт: ЄДРПОУ:22689195Оголошено30 лип. 16:20
Прийом пропозицій30 лип. 16:20 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість49 658,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-005806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрокардіограф з пристроєм прийому/передачі даних (ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
Оголошено29 лип. 13:31
Прийом пропозицій29 лип. 13:31 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 336,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-006054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями11474 – Електроміограф (Z12100401 - Електроміографи)
Оголошено27 лип. 13:52
Прийом пропозицій27 лип. 13:52 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість934 579,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод згідно з ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф або еквівалент (код ДК 021:2015: 33121500-9 - Електрокардіографи, код за НК 024:2023: 16231 - Професійний багатоканальний електрокардіограф - 8шт.; SDM23 (Холтер ЕКГ і АТ) або
еквівалент код ДК 021:2015: 33123200-0 — Електрокардіографи)код за НК 024:2023: 35162 — Реєстратор електрокардіографічний холтерівський – 1к-т) Ім'я:Саладрай Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380474439636, 380677318749 ЄДРПОУ:39028772Оголошено24 лип. 15:17
Прийом пропозицій24 лип. 15:17 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість613 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-006800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпірограф з сенсорним кольоровим дисплеєм, код за НК 031:2024: Z12150101 КЛІНІЧНІ/ ДІАГНОСТИЧНІ СПІРОМЕТРИ, код за НК 024:2023: 13680 Діагностувальний спірометр; 12-ти канальний ЕКГ з сенсорним дисплеєм, код за НК 031:2024: Z12050302 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ, код за НК 024:2023:
16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф; Дерматоскоп, код за НК 031:2024: Z12040108 ДЕРМАТОСКОПИ, код за НК 024:2023: 18021 Дерматоскоп оптичний; Офтальмоскоп, код за НК 031:2024: Z1212012001 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЦІНКИ ФУНКЦІЇ ЗОРУ, код за НК 024:2023: 46786 Прямий офтальмоскоп, з батарейним живленням (Код за ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено24 лип. 14:09
Прийом пропозицій24 лип. 14:09 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість311 700,93 грн
без ПДВСкасована