Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33115000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-011481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33110000-4 (НК 024:2023 -16604 – Рентгенівська трубка, НК 031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ (Рентгенівська трубка до системи рентгенівської комп’ютерної томографії
всього тіла) Оголошено31 серп. 17:26
Прийом пропозицій31 серп. 17:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-004557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33110000-4 (НК 024:2023 -16604 – Рентгенівська трубка, НК 031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ (Рентгенівська трубка до системи рентгенівської комп’ютерної томографії
всього тіла) Оголошено19 серп. 12:03
Прийом пропозицій19 серп. 12:03 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 714 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубка рентгенівська до системи рентгенівської комп’ютерної томографії всього тіла Supria32 (виробництва Hitachi Ltd, Японія) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини,
стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2023:16604 – Рентгенівська трубка) Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Оголошено18 серп. 16:48
Прийом пропозицій18 серп. 16:48 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 345 794,39 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-012338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська трубка RTM 872 Н/HS. НК 024:2023 16604 - Рентгенівська трубка; НК 031:2024 Z11039012 - Трубки рентгенівські зібрані, (код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 33115000-9 «Томографічне обладнання»)
Очікувана вартість451 326,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-005027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТомографічне обладнання
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт: ЄДРПОУ:43343870Оголошено14 лип. 12:19
Прийом пропозицій14 лип. 12:19 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 870 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-012884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом класифікатору ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33115100-0 - Сканери для комп’ютерної томографії; НК 024:2023: 37618 Система рентгенівської комп'ютерної томографії всього тіла, НК 031:2024 - Z11030606 КОМП’ЮТЕРНІ
ТОМОГРАФИ – 128 АБО БІЛЬШЕ ЗРІЗІВ, АЛЕ МЕНШ НІЖ 256 ЗРІЗІВ) Система рентгенівської комп'ютерної томографії всього тіла. Оголошено4 черв. 16:33
Прийом пропозицій4 черв. 16:33 – 13 черв. 10:00Очікувана вартість40 480 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-012036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатозрізовий спіральний комп’ютерний томограф Класифікація за ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини Класифікація за НК 024:2023 - 37618 — Система рентгенівської комп'ютерної томографії всього тіла НК 031:2024 Z11030680
Оголошено28 трав. 17:07
Прийом пропозицій28 трав. 17:07 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-005813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33110000-4 Обладнання для візуалізації для медичного, стоматологічного та ветеринарного використання (33115000-9 - Томографічне обладнання), НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 37618 – Система рентгенівської комп'ютерної томографії всього тіла; НК 031:2024 «Національна
номенклатура медичних виробів: Z11030604 – Сканери комп'ютерної томографії (Багатошаровий спіральний комп'ютерний томограф для візуалізації всього тіла) Оголошено12 трав. 12:01
Прийом пропозицій12 трав. 12:01 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-012481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33110000-4 Обладнання для візуалізації для медичного, стоматологічного та ветеринарного використання (Багатошаровий спіральний комп'ютерний томограф для візуалізації всього тіла, NC 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 37618 – Система рентгенівської комп'ютерної томографії всього
тіла; Національний класифікатор України NC 031:2024: Z11030604 – Сканери комп'ютерної томографії) Оголошено24 квіт. 16:22
Прийом пропозицій24 квіт. 16:22 – 27 черв. 10:00Очікувана вартість17 874 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-014088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема комп’ютерної томографії всього тіла
Ім'я:Вовченко Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503010693 ЄДРПОУ:40929168Оголошено8 квіт. 17:24
Прийом пропозицій8 квіт. 17:24 – 17 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість29 380 912,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-005752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2023 код 45804 – Силовий кабель для електричної мережі; НК 031:2024 код Z11030699 – Комп’ютерні томографи (КТ) - інше) (Високовольтний кабель до комп’ютерного томографу Aquilion
Prime SP 160-зрізовий) Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено1 квіт. 12:23
Прийом пропозицій1 квіт. 12:23 – 9 квіт. 09:00Очікувана вартість440 704,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-012867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2023 код 45804 – Силовий кабель для електричної мережі; НК 031:2024 код Z11030699 – Комп’ютерні томографи (КТ) - інше) (Високовольтний кабель до комп’ютерного томографу Aquilion
Prime SP 160-зрізовий) Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено18 бер. 16:05
Прийом пропозицій18 бер. 16:05 – 28 бер. 09:00Очікувана вартість440 704,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-13-002373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий комп’ютерний томограф для 3D дослідження ЛОР та стоматологічних пацієнтів.
Ім'я:Тетяна ГрунінаE-mail: [email protected] Телефон: +380574833529, +380501662660 ЄДРПОУ:02002730Оголошено13 бер. 10:17
Прийом пропозицій13 бер. 10:17 – 24 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 490 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-10-006985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасна частина (ОЕМ) до комп’ютерного томографу Aquilion Prime SP 160-зрізовий (серійний номер 5CA2092235): кабель високовольтний BSX71-1161E*B (або еквівалент)» (НК 024:2023 45804 Силовий кабель для електричної мережі, код за НК 031:2024 Z11030699 КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ (КТ) – ІНШЕ)
Очікувана вартість432 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-011070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптико-когерентний томограф
Ім'я:Сабаш Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:+380374131154Веб сайт: ЄДРПОУ:05398510Оголошено3 бер. 15:14
Прийом пропозицій3 бер. 15:14 – 11 бер. 15:20Очікувана вартість2 180 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-19-009172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипристрій безперебійного живлення
Очікувана вартість15 495,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-015630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасна частина (ОЕМ) до комп’ютерного томографу Aquilion Prime SP 160-зрізовий (серійний номер 5CA2092235): кабель високовольтний BSX71-1161E*B (або еквівалент)» (НК 024:2023 45804 Силовий кабель для електричної мережі, код за НК 031:2024 Z11030699 КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ (КТ) – ІНШЕ)
Оголошено11 лют. 18:19
Прийом пропозицій11 лют. 18:19 – 20 лют. 08:00Очікувана вартість435 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-16-013885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасна частина (ОЕМ) до комп’ютерного томографу Aquilion Prime SP 160-зрізовий (серійний номер 5CA2092235): кабель високовольтний BSX71-1161E*B (або еквівалент)» (НК 024:2023 45804 Силовий кабель для електричної мережі, код за НК 031:2024 Z11030699 КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ (КТ) – ІНШЕ)
Оголошено16 січ. 16:53
Прийом пропозицій16 січ. 16:53 – 26 січ. 08:00Очікувана вартість435 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-09-006363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська трубка VECTRON та запасні частини до комп’ютерного томографа SOMATOM X.cite (серійний номер 123332)
Очікувана вартість7 997 704,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-07-003692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиDSF64_LB/Електронна плата обробки сигналів від детекторних модулів (напруга живлення 24В) (номер за каталогом 11331860) до комп’ютерного томографу SOMATOM X.cite (серійний номер 123332)
Очікувана вартість169 592,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro