Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33112300-1»

  • ID: UA-2026-08-31-012215-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)

    Ім'я:
    Ольга Підгородецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979995331 ЄДРПОУ:
    03397564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:18

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:18 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    3 386 292,84 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 10 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система для офтальмології (НК 024:2023 11389 - Система ультразвукової візуалізації для … офтальмології; НК 031:2024 Z1212012001 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЦІНКИ ФУНКЦІЇ ЗОРУ))

    Ім'я:
    Олеся Сакал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:43 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 924 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 2 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005934-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система (НК 024:2023 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; НК 031:2024 … Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ))

    Ім'я:
    Олеся Сакал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:55

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:55 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    12 985 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 2 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008775-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ультразвуковий сканер в комплекті з відеоокулярами

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:48

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:48 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    717 310,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-06-007279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Датчик CA 541 конвексний до Системи ультразвукової діагностичної MyLab Class C

    Ім'я:
    Віталій Машук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442560383 Веб сайт:
    https://health.mvs.gov.ua/poliklinika
    ЄДРПОУ:
    08735095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 14:21

    Прийом пропозицій
    6 серп. 14:21 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    411 947,04 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-004813-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Датчик водонепроникний, ДК 021:2015 33112320-7 Обладнання на основі ефекту Доплера)

    Ім'я:
    Василь Лаврюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380313432351 ЄДРПОУ:
    01992682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-002232-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ультразвуковий сканер в комплекті з відеоокулярами

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 10:34

    Прийом пропозицій
    21 лип. 10:34 – 30 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    717 310,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-004808-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Широкосмуговий секторний датчик для системи діагностичної ультразвукової: Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112300-1 Ультразвукові сканери); Код НК 024:2023 – 40768 Давач системи … екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний; Код НК 031:2024 – Z110402010301 Черезшкірні ультразвукові секторні зонди (фазована матриця), двовимірні

    Ім'я:
    Марія Маковійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372535277 Веб сайт:
    https://omdc.cv.ua/
    ЄДРПОУ:
    45002411
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 11:55

    Прийом пропозицій
    30 черв. 11:55 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    224 575,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-003300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Широкосмуговий лінійний датчик для системи діагностичної ультразвукової: Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112300-1 Ультразвукові сканери); Код НК 024:2023 – 40768 Давач системи … екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний; Код НК 031:2024 – Z110402010101 Двовимірні лінійні трансдермальні ультразвукові датчики

    Ім'я:
    Марія Маковійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372535277 Веб сайт:
    https://omdc.cv.ua/
    ЄДРПОУ:
    45002411
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 11:05

    Прийом пропозицій
    30 черв. 11:05 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    285 865,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-002239-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Широкосмуговий лінійний датчик для системи діагностичної ультразвукової: Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112300-1 Ультразвукові сканери); Код НК 024:2023 – 40768 Давач системи … екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний; Код НК 031:2024 – Z110402010101 Двовимірні лінійні трансдермальні ультразвукові датчики

    Ім'я:
    Марія Маковійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372535277 Веб сайт:
    https://omdc.cv.ua/
    ЄДРПОУ:
    45002411
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 10:26

    Прийом пропозицій
    30 черв. 10:26 – 8 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    425 665,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-010122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ультразвуковий сканер в комплекті з відеоокулярами

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:21

    Прийом пропозицій
    29 черв. 16:21 – 8 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    860 772,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-22-005797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, 33112300-1 Ультразвукові сканери, НК 024:2023 : 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)

    Ім'я:
    Анна Макогон
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979109247 ЄДРПОУ:
    02003570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 12:30

    Прийом пропозицій
    22 черв. 12:30 – 30 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 255 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-19-004858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112300-1 Ультразвукові сканери)

    Ім'я:
    Оксана Моспан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487376932 ЄДРПОУ:
    00182082
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 11:37

    Прийом пропозицій
    19 черв. 11:37 – 27 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    1 038 700,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-05-002014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сканер ультразвуковий діагностичний код ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 - 33112300-1 Ультразвукові сканери, НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, … НК 031:2024–Z11040104- МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ (ВНУТРІШНІ ОРГАНИ І КАРДІОЛОГІЯ ТОЩО)

    Ім'я:
    Сарданова Яна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0456365151 ЄДРПОУ:
    01994586
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 черв. 10:16

    Прийом пропозицій
    5 черв. 10:16 – 16 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    3 393 680,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-01-007751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ультразвукова діагностична система (код ДК 021:2015 код 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації код НК 031:2024 Z110401- ультразвукові сканери)

    Ім'я:
    Людмила Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
    44496574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 14:36

    Прийом пропозицій
    1 черв. 14:36 – 11 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    1 550 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-07-012972-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини

    Ім'я:
    Вікторія Сорока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969158506 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-23-014250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сканер ультразвуковий діагностичний, НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації/ НК 031:2024 - Z110401 Ультразвукові сканери

    Ім'я:
    Марія Деренівська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322385880 ЄДРПОУ:
    44625774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 17:03

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 17:03 – 1 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 300 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-09-005632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сканер ультразвуковий діагностичний

    Ім'я:
    Сапожнікова Юлія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504107089 ЄДРПОУ:
    26188952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 квіт. 12:27

    Прийом пропозицій
    9 квіт. 12:27 – 23 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 970 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-03-009837-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сканер ультразвуковий діагностичний (НК 024-2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024 - Z110401 УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ)

    Ім'я:
    Бабкевич Ольга Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501432545 Веб сайт:
    http://happyhouse.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    42078561
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 квіт. 15:07

    Прийом пропозицій
    3 квіт. 15:07 – 4 трав. 01:00
    Очікувана вартість

    3 031 416,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-27-009216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сканер ультразвуковий діагностичний, НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації/ НК 031:2024 - Z110401 Ультразвукові сканери

    Ім'я:
    Шаган Василь
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677638469 ЄДРПОУ:
    02009637
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 бер. 15:01

    Прийом пропозицій
    27 бер. 15:01 – 4 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 109 713,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 13 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro