Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33112200-0»
-
ID: UA-2026-09-04-008228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, Код НК 031:2024 Z11040104-Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо)
Оголошено4 вер. 13:59
Прийом пропозицій4 вер. 13:59 – 21 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-008675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕНДОКАВІТАЛЬНИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК ДО УЛЬТРАЗВУКОВИХ СИСТЕМ за кодом(ДК 021:2015 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112200-0 - Ультразвукові установки)(НК 024:2023: 40768 Давач системи екстракорпоральної ультразвукової
візуалізації ручний) Ім'я:Дуб Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324850974 Факс:+380324852294ЄДРПОУ:20763591Оголошено31 серп. 15:43
Прийом пропозицій31 серп. 15:43 – 8 вер. 15:37 -
ID: UA-2026-08-28-001630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, з набором датчиків, НК 024:2023 - 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024 : Z11040103 - ПОРТАТИВНІ
УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) Оголошено28 серп. 10:07
Прийом пропозицій28 серп. 10:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-008864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроконвексний внутрішньопорожнинний датчик для трансвагінальних та трансректальних досліджень(Код ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини; 33112200-0 - Ультразвукові установки) (НК 024:2023 - 40768; НК 031:2024- Z110402)
Оголошено24 серп. 16:17
Прийом пропозицій24 серп. 16:17 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість282 556,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-007704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ультразвукова діагностична
Оголошено24 серп. 15:21
Прийом пропозицій24 серп. 15:21 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 542 056,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-008560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини дет.код ДК 021:2015 - 33112200-0 - Ультразвукові установки «Лінійний датчик для ультразвукової системи» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40768 Давач системи
екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z110402 – Ультразвукові датчики) Ім'я:Іщук Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961110406 Факс:+380384320900ЄДРПОУ:02004404Оголошено20 серп. 14:43
Прийом пропозицій20 серп. 14:43 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість152 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-011048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативна система ультразвукова діагностична
Оголошено10 серп. 17:11
Прийом пропозицій10 серп. 17:11 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість181 409,04 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-009395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУльтразвукова діагностична система за кодом 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (номенклатурна позиція 33112200-0 Ультразвукові установки) згідно ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята
ультразвукова система візуалізації; НК 031:2024 - Z11040104 МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) Ім'я:Кухтіна Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380995888036 Факс:057725-24-21Веб сайт: ЄДРПОУ:02003787Оголошено10 серп. 16:00
Прийом пропозицій10 серп. 16:00 – 18 серп. 00:30Очікувана вартість4 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, з набором датчиків, НК 024:2023 - 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024 : Z11040103 - ПОРТАТИВНІ
УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) Оголошено5 серп. 15:54
Прийом пропозицій5 серп. 15:54 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 265 420,56 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-009536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗагальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 024:2023 "Класифікатор медичних виробів": 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Код НК 031:2024: Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ (ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини,
стоматології та ветеринарної медицини) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено31 лип. 23:33
Прийом пропозицій31 лип. 23:33 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 960 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗагальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 024:2023 "Класифікатор медичних виробів": 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Код НК 031:2024: Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ (ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини,
стоматології та ветеринарної медицини) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено28 лип. 00:32
Прийом пропозицій28 лип. 00:32 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 960 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-16-006578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями40761 – Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики (Z11040104 – Мультидисциплінарні ультразвукові сканери)
Оголошено16 лип. 14:27
Прийом пропозицій16 лип. 14:27 – 24 лип. 18:00Очікувана вартість4 205 607,48 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-003956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ультразвукова діагностична за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112200-0 – Ультразвукові установки), НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024: Z11040104 –
Мультидисциплінарні ультразвукові сканери Оголошено14 лип. 11:37
Прийом пропозицій14 лип. 11:37 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість4 808 411,21 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-002896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями40761 – Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики (Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери)
Оголошено10 лип. 11:01
Прийом пропозицій10 лип. 11:01 – 20 лип. 18:00Очікувана вартість4 205 607,48 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-30-009160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОРТАТИВНА УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИЧНА СИСТЕМА (код ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини) (НК 024:2023 - 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; НК 031-2024 - Z11040106 - ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ)
Оголошено30 черв. 14:43
Прийом пропозицій30 черв. 14:43 – 12 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 065 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-007598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ультразвукова діагностична за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112200-0 – Ультразвукові установки), НК 024:2023: 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024: Z11040106 –
Портативні ультразвукові сканери Оголошено29 черв. 14:53
Прийом пропозицій29 черв. 14:53 – 7 лип. 09:00Очікувана вартість5 146 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-26-006074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Портативний апарат УЗД (код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник": 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини)»( код НК 031: 2024 – Z11040106 – Портативні ультразвукові сканер )».
Оголошено26 черв. 12:59
Прийом пропозицій26 черв. 12:59 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-013502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ультразвукової діагностики, НК 024:2023: 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024: Z11040104 Мультидисциплінарні ультразвукові сканери, ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Оголошено18 трав. 17:45
Прийом пропозицій18 трав. 17:45 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 353 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-011543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрова стаціонарна УЗД-система експертного класу
Оголошено14 трав. 15:47
Прийом пропозицій14 трав. 15:47 – 22 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 508 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-13-003660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрова стаціонарна УЗД-система експертного класу
Оголошено13 квіт. 12:57
Прийом пропозицій13 квіт. 12:57 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 508 000,00 грн
з ПДВСкасована