Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33112000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-012215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Оголошено31 серп. 18:18
Прийом пропозицій31 серп. 18:18 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система для офтальмології (НК 024:2023 11389 - Система ультразвукової візуалізації для
офтальмології; НК 031:2024 Z1212012001 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЦІНКИ ФУНКЦІЇ ЗОРУ)) Оголошено31 серп. 15:43
Прийом пропозицій31 серп. 15:43 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕНДОКАВІТАЛЬНИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК ДО УЛЬТРАЗВУКОВИХ СИСТЕМ за кодом(ДК 021:2015 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33112200-0 - Ультразвукові установки)(НК 024:2023: 40768 Давач системи екстракорпоральної ультразвукової
візуалізації ручний) Ім'я:Дуб Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324850974 Факс:+380324852294ЄДРПОУ:20763591Оголошено31 серп. 15:43
Прийом пропозицій31 серп. 15:43 – 8 вер. 15:37 -
ID: UA-2026-08-31-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система (НК 024:2023 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; НК 031:2024
Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ)) Оголошено31 серп. 13:55
Прийом пропозицій31 серп. 13:55 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-001630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, з набором датчиків, НК 024:2023 - 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024 : Z11040103 - ПОРТАТИВНІ
УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) Оголошено28 серп. 10:07
Прийом пропозицій28 серп. 10:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУльтразвуковий сканер в комплекті з відеоокулярами
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено26 серп. 14:48
Прийом пропозицій26 серп. 14:48 – 3 вер. 09:00Очікувана вартість717 310,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-008864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроконвексний внутрішньопорожнинний датчик для трансвагінальних та трансректальних досліджень(Код ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини; 33112200-0 - Ультразвукові установки) (НК 024:2023 - 40768; НК 031:2024- Z110402)
Оголошено24 серп. 16:17
Прийом пропозицій24 серп. 16:17 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість282 556,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-007704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ультразвукова діагностична
Оголошено24 серп. 15:21
Прийом пропозицій24 серп. 15:21 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 542 056,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-008560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини дет.код ДК 021:2015 - 33112200-0 - Ультразвукові установки «Лінійний датчик для ультразвукової системи» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40768 Давач системи
екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z110402 – Ультразвукові датчики) Ім'я:Іщук Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961110406 Факс:+380384320900ЄДРПОУ:02004404Оголошено20 серп. 14:43
Прийом пропозицій20 серп. 14:43 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість152 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-013088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ультразвукова діагностична, ДК 021:2015 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, відповідний код ДК 021:2015 33112000-8 Візуалізаційне обладнання з використанням ехографії, ультразвуку чи доплерографії, НК 024:2023 40761
Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024 Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ Оголошено19 серп. 18:14
Прийом пропозицій19 серп. 18:14 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 475 420,56 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-011048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативна система ультразвукова діагностична
Оголошено10 серп. 17:11
Прийом пропозицій10 серп. 17:11 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість181 409,04 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-009395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУльтразвукова діагностична система за кодом 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (номенклатурна позиція 33112200-0 Ультразвукові установки) згідно ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята
ультразвукова система візуалізації; НК 031:2024 - Z11040104 МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) Ім'я:Кухтіна Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380995888036 Факс:057725-24-21Веб сайт: ЄДРПОУ:02003787Оголошено10 серп. 16:00
Прийом пропозицій10 серп. 16:00 – 18 серп. 00:30Очікувана вартість4 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-011371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФазований датчик до ультразвукової системи E-CUBE 8 DIAMOND, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний (НК 031:2024 - Z110402010301 – Черезшкірні ультразвукові секторні зонди (фазована матриця), двовимірні)
Оголошено6 серп. 17:56
Прийом пропозицій6 серп. 17:56 – 14 серп. 01:00Очікувана вартість248 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-007279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчик CA 541 конвексний до Системи ультразвукової діагностичної MyLab Class C
Оголошено6 серп. 14:21
Прийом пропозицій6 серп. 14:21 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість411 947,04 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, з набором датчиків, НК 024:2023 - 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024 : Z11040103 - ПОРТАТИВНІ
УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) Оголошено5 серп. 15:54
Прийом пропозицій5 серп. 15:54 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 265 420,56 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-005749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Система УЗД (код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник": 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини)»( код НК 031: 2024 – Z11040104 – Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо)».
Оголошено5 серп. 12:47
Прийом пропозицій5 серп. 12:47 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 490 654,21 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-009536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗагальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 024:2023 "Класифікатор медичних виробів": 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Код НК 031:2024: Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ (ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини,
стоматології та ветеринарної медицини) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено31 лип. 23:33
Прийом пропозицій31 лип. 23:33 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 960 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-008516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСканер ультразвуковий діагностичний, код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2023:40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Оголошено30 лип. 15:47
Прийом пропозицій30 лип. 15:47 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 569 620,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗагальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 024:2023 "Класифікатор медичних виробів": 40761 - Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Код НК 031:2024: Z11040103 ПОРТАТИВНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ (ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини,
стоматології та ветеринарної медицини) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено28 лип. 00:32
Прийом пропозицій28 лип. 00:32 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 960 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-27-004813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Датчик водонепроникний, ДК 021:2015 33112320-7 Обладнання на основі ефекту Доплера)
Очікувана вартість18 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro