Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33111800-9»
-
ID: UA-2026-08-31-001866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання системи рентгенівської діагностичної стаціонарної загального призначення, цифрової для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Оголошено31 серп. 10:39
Прийом пропозицій31 серп. 10:39 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-07-31-005233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська система цифрової обробки зображень (НК 024:2023 44905-Цифровий сенсор стоматологічної візуалізації, інтраоральний) (НК 031:2024: Z11031101-Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології), 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та
ветеринарної медициниза за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2023 37646 Система флюороскопічна рентгенівська загального призначення пересувна цифрова; код НК 031:2024- Z11039009 — Пристрої для флюороскопії)
Оголошено24 лип. 15:47
Прийом пропозицій24 лип. 15:47 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 892 523,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-006382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучна стоматологічна рентгенівська система (код НК 024:2023 33109 — Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна цифрова, код НК 031:2024 Z1103030102 — Цифрові ортопантомографи) код ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної
медицини Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Оголошено24 лип. 13:52
Прийом пропозицій24 лип. 13:52 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-005230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенівська система цифрової обробки зображень (НК 024:2023 44905-Цифровий сенсор стоматологічної візуалізації, інтраоральний) (НК 031:2024: Z11031101-Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології), 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та
ветеринарної медициниза за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Оголошено15 лип. 13:19
Прийом пропозицій15 лип. 13:19 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 186,92 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-010890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрова рентгенографічна система, НК 024:2023 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення цифрова, НК 031:2024 Z11031101 Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології, ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології
та ветеринарної медицини Оголошено24 черв. 16:02
Прийом пропозицій24 черв. 16:02 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 375 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-010926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівська діагностична С – подібна (ДК 021:2015: 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини) (НК 024:2023: 37647 - Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова) (НК 031:2024: Z11039009 – Медичне
обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали пристрої для флюороскопії) Оголошено2 черв. 16:15
Прийом пропозицій2 черв. 16:15 – 10 черв. 10:00Очікувана вартість4 100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-31-000552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”- 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Рентгенівська система (Код НК 024:2023: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального
призначення, цифрова; Код НК 031:2024: Z11031101 - Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології)) Оголошено31 трав. 23:22
Прийом пропозицій31 трав. 23:22 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 234 482,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенівська система типу С-дуга (НК 024:2023 – 37646 Система флюороскопічна рентгенівська загального призначення пересувна, цифрова) (НК 031:2024 - Z11039009 — Пристрої для флюороскопії); Код ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної
медицини (33111800-9- Рентгенодіагностичні системи) Ім'я:Ніна Василівна ЖемчужниковаE-mail: [email protected] Телефон: +380486860200 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982212Оголошено13 трав. 08:56
Прийом пропозицій13 трав. 08:56 – 21 трав. 15:00Очікувана вартість15 296 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-012293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівська діагностична (ДК 021:2015 – 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2023 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення цифрова; НК 031:2024 Z11069005)
Оголошено8 трав. 16:25
Прийом пропозицій8 трав. 16:25 – 4 серп. 01:00Очікувана вартість10 660 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-04-28-003579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенівська система типу С-дуга (НК 024:2023 – 37646 Система флюороскопічна рентгенівська загального призначення пересувна, цифрова ) (НК 031:2024 - Z11039009 — Пристрої для флюороскопії); Код ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної
медицини (33111800-9- Рентгенодіагностичні системи) Ім'я:Ніна Василівна ЖемчужниковаE-mail: [email protected] Телефон: +380486860200 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982212Оголошено28 квіт. 10:52
Прийом пропозицій28 квіт. 10:52 – 7 трав. 15:00Очікувана вартість15 296 666,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-24-005244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівської діагностики (Національний класифікатор НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова; Національний класифікатор України (Національна номенклатура медичних виробів) НК 031:2024: Z11031101 -
Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології) Оголошено24 квіт. 12:19
Прийом пропозицій24 квіт. 12:19 – 5 трав. 01:00Очікувана вартість3 950 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-007435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями37646 – Система флюороскопічна рентгенівська загального призначення пересувна, цифрова типу С-дуга (Z11039017 – Мобільне устатковання для радіоскопії)
Оголошено24 бер. 12:59
Прийом пропозицій24 бер. 12:59 – 1 квіт. 18:00Очікувана вартість7 724 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-011875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНегатоскоп
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено3 бер. 15:33
Прийом пропозицій9 бер. 11:30 – 12 бер. 16:30Очікувана вартість4 990,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-17-009405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова, з двома плоскопанельними детекторами (код ДК 021:2015-33110000-4- Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2023 - 37645 Система рентгенівська діагностична
стаціонарна загального призначення цифрова);(код НК 031:2024 - Z11031101 Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології)) Оголошено17 лют. 14:49
Прийом пропозицій17 лют. 14:49 – 25 лют. 08:00Очікувана вартість7 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-009683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМобільна цифрова рентгенівська (флюороскопічна) система типу С-дуга ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ; НК 024:2023 37646 Система флюороскопічна рентгенівська загального призначення пересувна цифрова НК
031:2024-Z11039009 – Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали пристрої для флюороскопії) Оголошено9 лют. 14:54
Прийом пропозицій9 лют. 14:54 – 17 лют. 14:51Очікувана вартість4 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-22-017466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМобільна рентгенівська система С-дуга, ДК 021:2015 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, відповідний код ДК 021:2015 33111800-9 Рентгенодіагностичні системи
Оголошено22 січ. 16:45
Прийом пропозицій22 січ. 16:45 – 30 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-03-021233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПанорамний апарат з використанням цифрової системи ДК 021:2015 код 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33111800-9 - Рентгенодіагностичні системи) (НК 024:2023: 44245 Стаціонарна панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська
система цифрова) (НК 031:2024: Z1103030102 ЦИФРОВІ ОРТОПАНТОМОГРАФИ) Оголошено3 груд. 2025 19:05
Прийом пропозицій3 груд. 2025 19:05 – 11 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість685 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-02-012084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова, з двома плоскопанельними детекторами (код НК 024:2023 - 37645 Система рентгенівська діагностична
стаціонарна загального призначення цифрова);(код НК 031:2024 - Z11031101 Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології)) Оголошено2 груд. 2025 14:34
Прийом пропозицій2 груд. 2025 14:34 – 10 груд. 2025 08:00Очікувана вартість7 280 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-28-010101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПанорамна рентгенівська система (ДК 021:2015: 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини) (НК 024:2023: 44245 – Стаціонарна панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова) (НК 031:2024: Z11030602 – Комп’ютерні томографи)
Оголошено28 лист. 2025 14:47
Прийом пропозицій28 лист. 2025 14:47 – 8 груд. 2025 10:00Очікувана вартість888 000,00 грн
з ПДВЗавершена