• ID: UA-2017-07-26-000452-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з публікацією англійською мовою

    комбінована система ОФЕКТ/КТ

    Ім'я:
    Ольга Мазніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: 0667045739 ЄДРПОУ:
    05492261

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 лип. 2017 15:53

    Прийом пропозицій
    26 лип. 2017 15:53 – 28 серп. 2017 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    68 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена