Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33111500-6»
-
ID: UA-2026-08-28-004679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативний дентальний рентген апарат
Оголошено28 серп. 12:08
Прийом пропозицій28 серп. 12:08 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-06-009358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна рентгенівська система (НК 024:2023:33109 Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна цифрова; НК 031:2024 Z1103040102 – Обладнання для цифрової ендоральної радіології)
Ім'я:Строколист Марина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250228 ЄДРПОУ:31886847Оголошено6 серп. 15:43
Прийом пропозицій6 серп. 15:43 – 14 серп. 00:01Очікувана вартість232 699,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна рентгенівська система (НК 024:2023:33109 Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна цифрова; НК 031:2024 Z1103040102 – Обладнання для цифрової ендоральної радіології)
Ім'я:Строколист Марина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250228 ЄДРПОУ:31886847Оголошено24 лип. 14:22
Прийом пропозицій24 лип. 14:22 – 3 серп. 00:01Очікувана вартість208 097,22 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-10-005687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівська стоматологічна за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33111500-6 - Рентгеноскопи для стоматологічної діагностики; НК 024:2023: 44245 Стаціонарна
панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова; НК 031:2024 Z1103030102 Цифрові ортопантомографи) Оголошено10 лип. 12:58
Прийом пропозицій10 лип. 12:58 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 733 644,86 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-18-005257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгеноскопи для стоматологічної діагностики
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізіограф
Оголошено18 черв. 11:18
Прийом пропозицій18 черв. 11:18 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-07-006973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгеноскопи для стоматологічної діагностики
Очікувана вартість78 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-007950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічний рентгенівський апарат – відповідний код 33111500-6 (НК 024:2023: 42297 — Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна стаціонарна, цифрова)
Оголошено9 груд. 2025 11:57
Прийом пропозицій9 груд. 2025 11:57 – 17 груд. 2025 13:00Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-26-007380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для стоматологічного кабінету КНП «Обласна дитяча лікарня» ЗОР): Панорамна рентгенівська система з функцією 3D обстеження в комплекті з комп’ютером і монітором (НК 024:2023: 43369 — Стаціонарна панорамна стоматологічна рентгенівська система, цифрова; НК 031:2024 Z11031101
Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології) та Система рентгенівська панорамна 2D в комплекті з комп’ютером і монітором (НК 024:2023: 43369 — Стаціонарна панорамна стоматологічна рентгенівська система, цифрова; НК 031:2024 Z11031101 Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології) Оголошено26 вер. 2025 13:28
Прийом пропозицій26 вер. 2025 13:28 – 8 жовт. 2025 12:00Очікувана вартість3 676 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-28-013568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтаціонарна панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова (за кодами ЄЗС ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (33111500-6 — Рентгеноскопи для стоматологічної діагностики); НК 024:2023: 44245 — Стаціонарна
панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова) Ім'я:Федоркова ІнессаE-mail: [email protected] Телефон: +380508203220 Факс:+380508203220ЄДРПОУ:01983683Оголошено28 трав. 2025 20:40
Прийом пропозицій28 трав. 2025 20:40 – 5 черв. 2025 10:00Очікувана вартість3 431 420,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-28-003940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат рентгенодіагностичний дентальний панорамний з функцією томографії (НК 024:2023: 44245 – Стаціонарна панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова) за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Оголошено28 трав. 2025 11:21
Прийом пропозицій28 трав. 2025 11:21 – 5 черв. 2025 09:00Очікувана вартість2 518 323,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-27-002768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Очікувана вартість91 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-16-010635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат рентгенодіагностичний дентальний панорамний з функцією томографії (НК 024:2023: 44245 – Стаціонарна панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова) за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Оголошено16 трав. 2025 17:36
Прийом пропозицій16 трав. 2025 17:36 – 24 трав. 2025 09:00Очікувана вартість2 518 323,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-04-28-004672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема дентального рентгенологічного обстеження в комплекті (візіограф i-Sensor H1, портативний дентальний рентген апарат DT-703, фартух рентгенозахисний стоматологічний) 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за ДК 021:2015
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-15-007314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33111500-6 — Рентгеноскопи для стоматологічної діагностики НК 024:2023: 44245 — Стаціонарна панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова.
Ім'я:Кузнєцов Руслан ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380678577911 ЄДРПОУ:01998466Оголошено15 квіт. 2025 13:50
Прийом пропозицій15 квіт. 2025 13:50 – 23 квіт. 2025 09:00Очікувана вартість3 255 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-11-011835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна рентгенівська система, за ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини Єдиного закупівельного словника (33111500-6 - Рентгеноскопи для стоматологічної діагностики) (код НК 024:2023: 33109 – Система стоматологічна
рентгенівська інтраоральна пересувна цифрова) Оголошено11 квіт. 2025 16:39
Прийом пропозицій11 квіт. 2025 16:39 – 19 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість326 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-07-002935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (система рентгенівська стоматологічна, сенсор для цифрової рентгенографії )
Очікувана вартість97 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-27-008448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат рентгенодіагностичний дентальний панорамний з функцією томографії – 1 комплект
Оголошено27 січ. 2025 13:00
Прийом пропозицій27 січ. 2025 13:00 – 4 лют. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-30-004805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Рентген Woodpecker Ai Ray (чорний), візіограф Woodpecker i-Sensor H1)
Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-12-015080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативний рентген, візіограф
Ім'я:Крістіна СергієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380665677535 Веб сайт: ЄДРПОУ:01987445Очікувана вартість87 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro