Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33111000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-001866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання системи рентгенівської діагностичної стаціонарної загального призначення, цифрової для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Оголошено31 серп. 10:39
Прийом пропозицій31 серп. 10:39 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-004679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативний дентальний рентген апарат
Оголошено28 серп. 12:08
Прийом пропозицій28 серп. 12:08 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-000795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33110000-4 «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (33111721-1 - Цифрові ангіографічні апарати) (Код НК 024:2023: 37623 Система рентгенівська ангіографічна стаціонарна цифрова/НК 031:2024 Z11030102 Стаціонарні системи ангіографії для
ангіографічних і кардіологічних досліджень), Система ангіографічна інтервенційна Оголошено21 серп. 09:21
Прийом пропозицій21 серп. 09:21 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 878 504,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-003608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33110000-4 (НК 024:2023 -16604 – Рентгенівська трубка, НК 031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ (Рентгенівська трубка до системи ренгенівської комп’ютерної томографії
всього тіла) Оголошено11 серп. 11:45
Прийом пропозицій11 серп. 11:45 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 470 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-003459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (рентгенівська трубка 14-30БД18-150)
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна рентгенівська система (НК 024:2023:33109 Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна цифрова; НК 031:2024 Z1103040102 – Обладнання для цифрової ендоральної радіології)
Ім'я:Строколист Марина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250228 ЄДРПОУ:31886847Оголошено6 серп. 15:43
Прийом пропозицій6 серп. 15:43 – 14 серп. 00:01Очікувана вартість232 699,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-003702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенівська трубка до рентгенівського апарата MOVIPLAN
Оголошено6 серп. 11:44
Прийом пропозицій6 серп. 11:44 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість549 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини (Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова, НК 024:2023: 37647 - Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова; НК 031:2024: Z11039016 - Мобільне устаткування для
радіографії) Оголошено5 серп. 15:17
Прийом пропозицій5 серп. 15:17 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 177 570,09 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-010780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВізуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33110000-4 (НК 024:2023 -16604 – Рентгенівська трубка, НК 031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ (Рентгенівська трубка до системи ренгенівської комп’ютерної томографії
всього тіла) Оголошено3 серп. 17:11
Прийом пропозицій3 серп. 17:11 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 140 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-005495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубка рентгенівська Performix 40 Plus для комп’ютерного томографу REVOLUTION EVO (код НК 024:2023: 16604 Рентгенівська трубка; код НК 031:2024: Z11039012 - ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ; код ДК 021:2015: 33111000-1 Рентгенологічне обладнання)
Ім'я:Глущенко Ірина ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250905 Веб сайт: ЄДРПОУ:22689195Оголошено3 серп. 13:30
Прийом пропозицій3 серп. 13:30 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 327 102,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська система цифрової обробки зображень (НК 024:2023 44905-Цифровий сенсор стоматологічної візуалізації, інтраоральний) (НК 031:2024: Z11031101-Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології), 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та
ветеринарної медициниза за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівська діагностична пересувна загального призначення, цифрова, код ДК 021:2015:33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 031-2024 - Z110311 Cистеми прямої цифрової радіології (ЦР); НК 024-2023 - 37647 Система рентгенівська
діагностична пересувна загального призначення, цифрова) Оголошено30 лип. 14:45
Прийом пропозицій30 лип. 14:45 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 678 937,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-004095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубка рентгенівська до системи рентгенівської комп’ютерної томографії всього тіла Supria 32 (виробництва Hitachi Ltd, Японія) код ДК 021:2015 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2023 16604 – Рентгенівська трубка, НК
031:2024 - Z11039012 ТРУБКИ РЕНТГЕНІВСЬКІ ЗІБРАНІ) Оголошено30 лип. 12:07
Прийом пропозицій30 лип. 12:07 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість6 360 748,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2023 37646 Система флюороскопічна рентгенівська загального призначення пересувна цифрова; код НК 031:2024- Z11039009 — Пристрої для флюороскопії)
Оголошено24 лип. 15:47
Прийом пропозицій24 лип. 15:47 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 892 523,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна рентгенівська система (НК 024:2023:33109 Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна цифрова; НК 031:2024 Z1103040102 – Обладнання для цифрової ендоральної радіології)
Ім'я:Строколист Марина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250228 ЄДРПОУ:31886847Оголошено24 лип. 14:22
Прийом пропозицій24 лип. 14:22 – 3 серп. 00:01Очікувана вартість208 097,22 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-24-006382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучна стоматологічна рентгенівська система (код НК 024:2023 33109 — Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна цифрова, код НК 031:2024 Z1103030102 — Цифрові ортопантомографи) код ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної
медицини Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Оголошено24 лип. 13:52
Прийом пропозицій24 лип. 13:52 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини/33111000-1 Рентгенологічне обладнання (НК 024: 024:2023 - 35823 - Негатоскоп медичний, з електроживленням; НК 031:2024-Z110703 Пристрої для перегляду рентгенівської плівки)
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенівська система цифрової обробки зображень (НК 024:2023 44905-Цифровий сенсор стоматологічної візуалізації, інтраоральний) (НК 031:2024: Z11031101-Мультифункціональні системи для прямої цифрової рентгенології), 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та
ветеринарної медициниза за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Оголошено15 лип. 13:19
Прийом пропозицій15 лип. 13:19 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 186,92 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-005935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система флюороскопічна рентгенівська загального призначення пересувна цифрова- ДК 021:2015: 33111000-1 — Рентгенологічне обладнання (НК 024:2023: 37646 Система флюороскопічна
рентгенівська загального призначення пересувна цифрова; НК 031:2024 Z11039009 - Пристрої для флюороскопії)) Оголошено14 лип. 13:18
Прийом пропозицій14 лип. 13:18 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 271 947,04 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-005687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема рентгенівська стоматологічна за кодом ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33111500-6 - Рентгеноскопи для стоматологічної діагностики; НК 024:2023: 44245 Стаціонарна
панорамна/томографічна стоматологічна рентгенівська система цифрова; НК 031:2024 Z1103030102 Цифрові ортопантомографи) Оголошено10 лип. 12:58
Прийом пропозицій10 лип. 12:58 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 733 644,86 грн
без ПДВПропозиції розглянуто