Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32582000-6»

  • ID: UA-2026-09-01-008294-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб КЗІ електрон.ключ "Secure Token-338M"

    Ім'я:
    Ольга Кривульська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673508878 Веб сайт:
    https://kpvtm.com.ua/pro-kompaniyu
    ЄДРПОУ:
    31916457
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 340,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012091-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015;32580000-2 Інформаційне обладнання

    Ім'я:
    Софія Євгенівна Гула
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт:
    http://www.topd.com.ua
    ЄДРПОУ:
    02001328
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:32580000-2- Інформаційне обладнання (Засіб КЗІ електрон. ключ "Secure Token-338M")

    Ім'я:
    Зоряна Баран
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988637857 ЄДРПОУ:
    04395047
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 675,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-006291-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    засіб КЗІ "SecureToken-338M"(код 32582000-6)

    Ім'я:
    Світлана Дідківська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507090332 ЄДРПОУ:
    43625019
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000867-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб КЗІ електронний ключ «Secure Token-338 M»

    Ім'я:
    Рябокінь Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432507925 ЄДРПОУ:
    01982264
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-000328-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Діск SSD 120Gb

    Ім'я:
    Пужанська Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967677561 ЄДРПОУ:
    04375458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 530,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-010295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Токен FIDO2 NFC USB-A

    Ім'я:
    Владовський Дмитро Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:58

    Прийом пропозицій
    7 серп. 15:58 – 18 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    66 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-07-007635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Токен (захищений носій даних)

    Ім'я:
    Ярослав Кісіль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636610990 ЄДРПОУ:
    14316971
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-004611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    32580000-2 – Інформаційне обладнання

    Ім'я:
    Малієнко Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612244337 ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 730,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-001861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційне обладнання: носії даних в кількості 20 шт., згідно Специфікації до ДОГОВОРУ (Додаток №1) (ДК 021:2015 32580000-2 Інформаційне обладнання (32582000-6 Носії даних))

    Ім'я:
    Шершун Маргарита Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380312613360 ЄДРПОУ:
    02070832
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-000596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    32580000-2 Інформаційне обладнання

    Ім'я:
    Світлана Ільницька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 575,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-004663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Носії даних

    Ім'я:
    Вілюра Оксана Юхимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662473 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 12:07

    Прийом пропозицій
    23 лип. 12:07 – 31 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    165 600,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-012018-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Носії даних

    Ім'я:
    Смірнова Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532606300 ЄДРПОУ:
    00022591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 405,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-009204-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    флеш-накопичувач (ДК 021:2015 32582000-6 Носії даних)

    Ім'я:
    Хоменко Олександр Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442483042 ЄДРПОУ:
    02070909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-001192-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 32580000-2 — Інформаційне обладнання

    Ім'я:
    Катерина Борисюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934354843 ЄДРПОУ:
    04408790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 510,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-004965-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб КЗІ електронний ключ "Secure Token - 338 М"

    Ім'я:
    Анастасія Акульшина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508426214 ЄДРПОУ:
    44074684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 170,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-003263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апаратний ключ безпеки

    Ім'я:
    Володимир Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380335271632 Веб сайт:
    http://www.kowelrada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04051313
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-002430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    апаратний ключ безпеки АВТОР Пристрій КЗИ Secure Token-338M

    Ім'я:
    Ганна Покаместова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663923078 ЄДРПОУ:
    02141012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 870,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-001083-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електронні ключі SecurToken-338M, код 32580000-2 "Інформаційне обладнання " за ДК 021:2015

    Ім'я:
    Герасимчук Микола Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380938335071 ЄДРПОУ:
    42688455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 984,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-004118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апаратні ключі

    Ім'я:
    Трофімова Наталія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990150942 Веб сайт:
    http://okhtyrka-crd-kalynka.sumy.sch.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    33158709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 198,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 86 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro