Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32581100-0»
-
ID: UA-2026-08-25-009629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля32581120-6 – Кабелі з коаксіальними провідниками для передачі даних”
Оголошено25 серп. 15:14
Прийом пропозицій29 серп. 15:13 – 3 вер. 15:13 -
ID: UA-2026-08-31-003853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель UTP
Очікувана вартість14 358,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель кручена пара
Очікувана вартість8 865,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель контрольний
Оголошено17 серп. 15:34
Прийом пропозицій17 серп. 15:34 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість1 387 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-003532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі USB
Очікувана вартість1 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикабелі для передачі даних
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари медичного призначення
Очікувана вартість13 805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товару (код ДК ЄЗС - 32580000-2 Інформаційне обладнання)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатопровідні кабелі для передачі даних
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт: ЄДРПОУ:43343870Очікувана вартість23 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальні кабелі для передачі даних
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість3 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістральний ЕКГ кабель на 5 відведень ІЕС (ДК 021:2015: 32581100-0- Кабелі для передачі даних)
Очікувана вартість48 662,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптер HDMI
Очікувана вартість655,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеокабель 15 м, код ДК 021:2015:32580000-2 Інформаційне обладнання
Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-000817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід
Очікувана вартість1 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-011797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДата-кабелі
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-009512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель для передачі даних 10 відведень для електро-кардіографа Mortara MT10R-B/I; Кабель для передачі даних 10 відведень для електро-кардіографа BTL ЕК10-BTL-B/I; Кабель для передачі даних 10 відведень для електро-кардіографа Heaco EK10-HEA-B/I
Очікувана вартість26 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-004514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальні кабелі для передачі даних - 32581130-9
Оголошено12 бер. 11:24
Прийом пропозицій12 бер. 11:24 – 20 бер. 11:00Очікувана вартість86 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-002718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальні кабелі для передачі даних (Кабель ЕКГ на 10 відведень)
Очікувана вартість8 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-06-005412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі для передачі даних
Очікувана вартість80 817,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-012145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель відведень пацієнта для електрокардіографів Юкард-100 з пристроєм прийому/передачі даних (UTAS) за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 32580000-2 Інформаційне обладнання 32581110-3
Оголошено5 бер. 15:49
Прийом пропозицій5 бер. 15:49 – 13 бер. 08:00Очікувана вартість208 270,00 грн
з ПДВЗавершена