Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32581000-9»
-
ID: UA-2026-08-25-009629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля32581120-6 – Кабелі з коаксіальними провідниками для передачі даних”
Оголошено25 серп. 15:14
Прийом пропозицій29 серп. 15:13 – 3 вер. 15:13 -
ID: UA-2026-08-31-003853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель UTP
Очікувана вартість14 358,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель мультимедійний
Ім'я:Галина ГрунтковськаE-mail: [email protected] Телефон: +380442782620 Веб сайт: ЄДРПОУ:02498145Очікувана вартість240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель кручена пара
Очікувана вартість8 865,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель контрольний
Оголошено17 серп. 15:34
Прийом пропозицій17 серп. 15:34 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість1 387 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-006285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод 021:2015 32580000-2- Інформаційне обладнання (Запам`ятовувальний пристрій на жорстких дисках (HDD) SATA 8TB 6GB/S 256 MB PURPLE PWD8002PURP WDS)
Очікувана вартість22 224,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі USB
Очікувана вартість1 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель мультимедійний
Очікувана вартість1 251,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикабелі для передачі даних
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари медичного призначення
Очікувана вартість13 805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товару (код ДК ЄЗС - 32580000-2 Інформаційне обладнання)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатопровідні кабелі для передачі даних
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт: ЄДРПОУ:43343870Очікувана вартість23 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальні кабелі для передачі даних
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість3 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістральний ЕКГ кабель на 5 відведень ІЕС (ДК 021:2015: 32581100-0- Кабелі для передачі даних)
Очікувана вартість48 662,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб криптографічного захисту інформації з ліцензією на програмний продукт "CryptoLibV2"
Очікувана вартість8 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптер HDMI
Очікувана вартість655,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-007119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпаратний ключ безпеки
Ім'я:Віталіна ВигівськаE-mail: [email protected] Телефон: +380993593715 Веб сайт: ЄДРПОУ:42466050Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеокабель 15 м, код ДК 021:2015:32580000-2 Інформаційне обладнання
Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-005172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодуль Ethernet SFP. 1Gb 1x1310nm SC 3км. Модуль Ethernet SFP. 1Gb 1x1550nm SC 3км. Медіаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Очікувана вартість3 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-07-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційне обладнання (сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання та мобільний інтерактивний термінал для використання в приміщенні) (ДК 021:2015: 32580000-2 — Інформаційне обладнання)
Оголошено7 черв. 19:10
Прийом пропозицій7 черв. 19:10 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість521 852,00 грн
з ПДВЗавершена