Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32562000-0»

  • ID: UA-2026-09-04-011565-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

    Ім'я:
    ДЕХТЯРЕНКО Марина Артурасівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671219047 ЄДРПОУ:
    14321914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:44

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:44 – 20 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    312 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 14 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015: 32560000-6 — Оптоволоконні матеріали (оптоволоконний кабель для FPV дронів G657A2 бухта 50 км).

    Ім'я:
    Галина Беда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677163784 ЄДРПОУ:
    26631695
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:32

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    1 161 216,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 11 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Патчкорд оптичний для БпЛА

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:11

    Прийом пропозицій
    3 вер. 07:00 – 8 вер. 07:00
    Очікувана вартість

    5 467 500,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 5 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008669-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    32560000-6 Оптоволоконні матеріали Кабелі оптичні та приладдя до них

    Ім'я:
    Любченко Ліна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931003944 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:41

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:41 – 7 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    23 923,76 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 18 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-001628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 32560000-6 "Оптоволоконні матеріали"

    Ім'я:
    Ілона Вільхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
    03351823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002105-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оптоволоконні кабелі

    ЄДРПОУ:
    26637278
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 32560000-6 - Оптоволоконні матеріали (32562000-0 Оптоволоконні кабелі)

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 104,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-012333-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Кабель ОЦПс-4А1(1х4)-1,0 (ОМ=1,8)

    Ім'я:
    Георгієвська Євгенія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976269611 ЄДРПОУ:
    26613875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    29 серп. 16:00 – 4 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    з ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-25-006043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Патчкорд оптичний для БпЛА

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 12:51

    Прийом пропозицій
    31 серп. 07:00 – 3 вер. 07:00
    Очікувана вартість

    6 561 000,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-13-011761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабелі оптоволоконні 2 лоти: лот № 1 - Кабель; лот № 2 - Кабель

    Ім'я:
    СБУ ДГЗ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936001863 ЄДРПОУ:
    00034074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 16:48

    Прийом пропозицій
    13 серп. 16:48 – 24 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    152 916,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-011025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товар медичного призначення

    Ім'я:
    Віталій Машук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442560383 Веб сайт:
    https://health.mvs.gov.ua/poliklinika
    ЄДРПОУ:
    08735095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-004942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 32560000-6 – Оптоволоконні матеріали (Кабель оптичний 1, кабель оптичний 2 – 32562000-0)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 104,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-004023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оптичні кабелі, оптичний SFP-модуль

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 12:02

    Прийом пропозицій
    10 серп. 12:02 – 18 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    404 345,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-06-007059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабель волоконно-оптичний ВОК-ДА(2,7)Пнг-3x4Е1-0, Код ДК 021:2015 (32560000-6 Оптоволоконні матеріали)

    Ім'я:
    Шеремета Світлана Георгіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487272394 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 14:18

    Прийом пропозицій
    6 серп. 14:18 – 17 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    223 200,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-003352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ОКТ -Д (1,0)П-4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-4 кабель

    Ім'я:
    Христина Ярмолюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975700714 Веб сайт:
    http://lv.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38244006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 822,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-26-000042-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015: 32560000-6 — Оптоволоконні матеріали (оптоволоконний кабель для FPV дронів G657A2 бухта 50,4 км)

    Ім'я:
    Галина Беда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677163784 ЄДРПОУ:
    26631695
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 лип. 09:35

    Прийом пропозицій
    31 лип. 09:23 – 6 серп. 09:23
    Очікувана вартість

    899 066,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-011180-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Волоконно-оптичний кабель

    Ім'я:
    Микола Тимошенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442819396 ЄДРПОУ:
    34794089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 16:47

    Прийом пропозицій
    29 лип. 00:00 – 11 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    96 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-011006-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    32560000-6 Оптоволоконні матеріали Кабелі оптичні та приладдя до них

    Ім'я:
    Любченко Ліна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931003944 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 16:38

    Прийом пропозицій
    23 лип. 16:38 – 31 лип. 20:00
    Очікувана вартість

    23 923,76 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-23-003266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Матеріали для виготовлення виробу спеціального призначення (Оптоволокно G657A2)

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 11:12

    Прийом пропозицій
    29 лип. 07:00 – 3 серп. 07:00
    Очікувана вартість

    257 947 490,30 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-002108-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    32560000-6 Оптоволоконні матеріали Волоконно-оптичні кабелі

    Ім'я:
    Денисов Антон Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442491059 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 10:41

    Прийом пропозицій
    16 лип. 10:41 – 26 лип. 20:00
    Очікувана вартість

    308 855,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro